Onur Air

Onur air Yorumları

Onur air Şikayetleri 2022

Onur air Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(1)

Onur Air hepimizin bildiği gibi en ucuz uçak bileti denilince akıllara gelen havayolu firmasıdır. 1993 yılında faaliyetlerine başlamış olan Onur Air iç hat seferlerine, gerekli düzenlemelerin yapılması sonucu 2003 yılında başlamış bir Türk firmasıdır. Onur Air sektörün çetin rekabetçi ortamında varlığını sürdürmüş ve güçlenmesine devam etmiştir.

2 yıl önce yorumlandı

onur air'a nedense bi pegasus gibi bi thy gibi ısınamadım. 1 kaç defa yurtdışı uçtum, iyidi aslında.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Onur Air Hakkında

Onur Air hepimizin bildiği gibi en ucuz uçak bileti denilince akıllara gelen havayolu firmasıdır. 1993 yılında faaliyetlerine başlamış olan Onur Air iç hat seferlerine, gerekli düzenlemelerin yapılması sonucu 2003 yılında başlamış bir Türk firmasıdır. Onur Air sektörün çetin rekabetçi ortamında varlığını sürdürmüş ve güçlenmesine devam etmiştir. Onur Air uçaklarının tamamı Airbus modeli olup sayıları 30’u geçmiştir. Onur Air dış hatlar uçuşlarında ise 30’a yakın ülkeye uçuş yapmaktadır. 2000’e yakın çalışanı ile ülkemizin seçkin hava yollarından biri olan Onur Air online satış platformu onurair.com web sitesi üzerinden de e-ticaret pazarında etkin rol oynamaktadır.

Onur Air Hizmetleri Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi gerek yurtiçi gerekse Yurtdışı uçuşları bulunan Onur Air havayolu pazarının köklü firmalarından biri. Peki Onur Air hizmetleri nelerdir? Onur Air Yurtiçi uçuşları nerelere yapılmaktadır? Onur Air Ankara, Onur Air Antalya, Onur Air İzmir, Onur Air Adana, Onur Air Trabzon, Onur Air Bodrum, Onur Air İstanbul olarak sayabiliriz. Onur Air Yurtdışı uçuşları ise; Onur Air Berlin, Onur Air Köln, Onur Air Bonn, Onur Air Düsseldorf, Onur Air Kuveyt, Onur Air Ohri, Onur Air Odessa uçuşları ile yolcularına hizmet vermektedir.

Onur Air’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Onur Air online satış sitesi üzerinde Anasayfada bulunan arama ekranında, nereden nereye gidileceği, Onur Air gidiş dönüş uçuşu olup olmayacağının belirtilmesinden sonra Onur Air uçuşu tarihi bilgilerinin ve kişi sayısının girilmesi sonrasında çıkan uçuşlardan tercih edilen bilet seçilir ve Onur Air ödeme ekranına geçilir. Onur Air üyelik zorunluluğu olan bir yapıya sahip değil. Onur Air online check-in, Onur Air Havalimanı transferi gibi hizmetleri de yolcularına sunmaktadır. Ayrıca Onur Air mobil rezervasyon yapılabilen bir platform.

Onur Air Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Onur Air şubelerinden ya da Onur Air biletlerinin satışına yetkili olan acenteler harici Onur Air web sitesinden yapılan alışverişlerde yolcuların tek bir ödeme seçeneği bulunuyor. Onur Air kredi kartı ile ödeme harici ödeme seçeneği sunmamaktadır.

Onur Air Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin sayılı havayollarından olan Onur Air rezervasyon iptal işlemleri nasıl yapılıyor? Onur Air iptal işlemlerinde işlem ücretleri iade edilmiyor. Onur Air değişiklik ya da iptal işlemlerinde farklı zaman dilimleri için farklı uygulamalar bulunmaktadır. Onur Air bilet iptal işlemleri için web sitesinde yer alan açıklamalar üzerinden bütün detaylı bilgilendirmeleri bulabilirler. Onur Air iptal işlemleri Onur Air çağrı merkezi üzerinden ya da Onur Air satış ofislerinden yapılabilmektedir.

Onur Air Şikayetleri ve Yorumları

Havacılık sektöründe şikayetler ve yorumlar hiçbir zaman eksik olmamaktadır. Firmalara, müşterilere yani genel olarak sektöre yön veren bu müşteri değerlendirmeleri arasında Onur Air yorumları ve şikayetleri de yer almaktadır. Gelbaba.com web sitesi tüm havayolu firmaları ve hizmetleri hakkında içerikleri takip edebileceğiniz kaliteli bir platformdur.

Onur Air İletişim Bilgileri Nelerdir?

Merkezi İstanbul Atatürk Havalimanında bulunan Onur Air iletişimi her havayolu şirketi gibi etkin olarak kullanmaktadır. 7/24 hizmet veren Onur Air çağrı merkezi numaraları Onur Air web sitesinin iletişim sekmesinde bulunmaktadır. Onur Air müşteri hizmetleri ekibi son derece etkin ve profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri