Otelz.com

Otelz.com Yorumları

Otelz.com Şikayetleri 2022

Otelz.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(12)

2013 senesinde Zonline Ticaret ve Turizm A.Ş. tarafından kurulan otelz.com sektöre yeni bir soluk getirerek rekabeti arttıracak hamlelerle yer edinmeye çalışmıştır. Çevrimiçi otel rezervasyonları gerçekleştirmek için 10.000 konaklama tesisini doğru fiyatlar ve tanıtımlar ile müşterilerine sunmak için 120 kişilik turizm tecrübesi bulunan bir ekip ile hayata geçirilen bir projedir otelz.com.

ozgulc
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

5 haziranda web sayfası üzerinden rezervasyon yaparken otelz.comdan arandım rezervasyonunuza devam edebiliriz şeklinde ve tel üzerinden rezervasyon yapıldı 14 haziranda kredi kartı geçersiz maili gelmiş ve 17haziranda rezervasyonum iptal edilmiş. Mailimi görmedim ve hiçbir şekilde telefonla aranmadım. Ben o sırada ödememin yapıldığını ve rezervasyonumun tamamlandığını düşünüyordum. Ödemenin kalan kısmını da otelde yapacağımı söylemişlerdi çünkü. Oraya gittiğimde de öğrenebilirdim ve bu benim balayım idi. Belli ki kart numaramı yanlış almışlar. Halbuki aramasalardı ben webden kendim doğru bir şekilde yapıyordum zaten. Çağrı merkezini aradığım zaman Elif adındaki çalışan da sert bir üslupla siz aranmazsınız mail atılmış bakiyeniz yetersizdir kart webe kapalıdır vs dendi öyle olmadığını kartı kullandığımı ve limitin yeterli olduğunu ilettim beni sakinleştirmek için hiçbir şey yapmadı halbuki aynı tarihte bos yer vardı teklif bile etmedi. Bir daha asla otelz.com u tercih etmeyeceğim ve her yere durumu bildireceğim. Birkaç insanın iş bilmezliği yüzünden balayında ortada kalabilirdim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bodrum Miramar otelden erken rezervasyon indirimi ile 20-25 Haziran tarihleri arasında 5 günlük rezervasyon yaptırdım. Tüm hazırlıklarımı bu tarihlere göre yaptım. Ancak rezervasyonumun haber verilmeden iptal edildiğini öğrendim. Bu durumu anlatana kadar saatlerce görüşme + stress. Otelz mağduriyetinden kıl payı kurtuldum resmen.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Arkadaşlarımın övdüğü kadar üst düzey bir kalite ya da hizmet göremedim ben. O yüzden rezervasyonumu bildiğim siteden yaptım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Otel ibis berbat bi otel arkadaşlar sakin gitmeyin otel kayıtları 5 ile 8 yıl tutuyormuş ben sevgilimle gittim şuan mahkemeligim ve mağdurum kayıtları 3 şahıslara verebiliyorlar gizlilik esası nerde kaldi ibis kadar uzun kayıt tutan bi otel yok onlar için senin paran önemli yazıklar olsun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

24-26 Temmuz tarihleri için Alaçatı Yayla Apart Otel'de Otelz.com'den bakarak rezervasyon yaptırmıştık fakat otele giriş yaptıktan sonra fark ettik ki otelin fotoğraflarla hiçbir alakası yok berbat bir yer içerisi durulacak gibi değildi. Rutubet ve nem kokusunun her yere sinmiş olmasının dışında havlular berbat pisti, bizden önceki misafirlerden sonra yıkanmamış olduğunu düşünüyorum çünkü üzerinde kulak kirine benzer şeyler vardı.İçerisi birkaç dakika bile oturulmayacak kadar pis ve rutubetli olduğundan hava almaya dışarı çıktık ve müşteri hizmetlerini aradık görüştüğümüz beyefendi hemen çıkış yaparsak paramızın tamamen iade edileceğini söyledi ve odadan eşyalarımızı aldık. Toplamda 1 saat durmamıştır çantalarımız. Sabah tekrar aradığımda mail atın dediler 2 haftadır muhatap bulamıyorum telefonları açmıyorlar. 400 tl'yi aldılar kalmadığım otel için ve geri vermiyorlar. Dolandırıldım Otelz tarafından

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Sebebplerini açıkladığım ve talep ettiğim rezervasyon iptal talebimi çok hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirdiler. Teşekkür ediyorum keşke herkesi şini böyle severek yapsa.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

otelzden kontrol etmeden asla tatil ve konaklama satın almam. En iyi fiyat garantisi ve en fazla seçeneği otelz.com kadar sunan başka bir alternatif yok henüz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

otelz comun bizim yerimize yaptığı araştırmayı en iyi fiyat garantisi hizmeti vermesini oldukça taktir ediyorum ancak keşke fiyat verdiği otellerin kalitesi hakkında bir fikir verse.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

ocak ayında ağustos ayı için erken rezervasyon yaptırmıştık iki aydır iptal ettirmek için takla attık iade sürecindeydi ama ben gene vazgeçtim. iyi ki iptal etmemişim lanet olsun koranasına da gidip gezicem denizime giricem yasak olmadığı taktirde.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

gitmek istediğim bölgeyi seçtiğimde listelenen otellerin puanlarının gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. En pahalı otellerin en yüksek puanlı olan otellerden birinde korkunç bir konaklama yaptım. o parayla aynı civarda 4 gün kalırdık ailecek hem de içimize sinerdi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Otelz.com

Sitenin kullanıcı dostu arayüzü arkasında deneyimli bir teknik ekibin 1,5 yıllık çalışması ve aynı zamanda Türkiyenin en deneyimli ve değerli markalarının çözüm ortağı olarak yer alması bulunmaktadır. %100 yerli sermaye ile kurulan otelz.com hem yatırımlarını ülkemizde değerlendirmekte hem de kazançlarını yine ülkemizde yatırıma dönüştürmektedir.

Otelz.com Hizmetleri Nelerdir?

Otelz.com temel vizyonunu gerek tatil gerek iş amaçlı olsun müşterilerine en iyi fiyatlı otelleri en geniş seçeneklerle sunmak olarak belirlemiştir. Otez.com yurtiçi otelleri özenle seçilmiş müşterilerin beklentileri gözetilerek filtrelenmiş seçeneklerle sunulmaktadır. Yine aynı şekilde kendilerini tercih eden misafirleri için birbirinden muhteşem destinasyonlarda otelz.com yurtdışı otelleri fırslatları sunmaktadır. Tüm bunları değerlendirmeniz için web sayfalarını ve harika fiyatlarını görmenizi öneririz. Otelz.com en iyi fiyat garantisi vererek en çok tercih edilen tatil sitelerinde yukarılara tırmanmaya devam etmektedir.

Otelz.com Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Türkiyedeki rezervasyon sitelerinde kullanılan arama kriterlerinden değişik bir arama sistemi geliştiren otelz.com il, ilçe, tarihi binalar, statlar, kongre merkezleri adliyeler gibi binlerce yer ve otel adı ile arama yapmanıza olanak veren bir arama motoru sistemi kullanmaktadır. Otelz.com a geldiğinizde belirli arama kriterlerine göre sizlere değişik fiyat ve özellikte birçok otel sunulmaktadır. Size sunulan bu seçeneklerden dilediğiniz için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otelz.com rezervasyon üzerinden yaptığınız rezervasyonlarınızı rezervasyonu yönet alanından değiştirebilir ya da iptal edebilirsiniz. İptal işlemlerinizi gerçekleştirmeden önce mutlaka otelin iptal politikasını kontrol etmeli ve iptallerin ekstra ücrete tabi olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Otelz.com da ileri tarihli rezervasyonlarınız için kredi kartı bilgisi vermeniz gerekirken aynı gün tarihli rezervasyonlarınız için kredi kartı bilgisi istenmemektedir.

Otelz.com Erken Rezervasyon

Otelz.com erken rezervasyon fırsatları için özel olarak tasarlanmış sitelerinde tercihlerinizi filtreleyerek ulaşabiliyor ve rezervasyon işleminizi çok kısa sürede tamamlayabiliyorsunuz. Otelz.com erken rezervasyon avantajlarını kaçırmamak için web sayfalarını ziyaret etmeden mükemmel tatilinize karar vermeyin!

Otelz.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Otelz.com ödeme seçenekleri müşterilerini korumaya yönelik düşünülmüş ve tasarlanmıştır. otelz.com üzerinden rezervasyon yaptığınızda herhangi bir ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Ödemeyi konaklama tesisine gittiğinizde yaparsınız. 5 yıldızlı otellerden, tatil köylerine ve pansiyonlarına kadar konaklama anlamındaki bütün ihtiyaçlarınızı otelz.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Dünya üzerindeki tüm rezervasyon sitelerini takip eden otelz.com botları aynı otelin aynı oda kategorisine dek fiyatları sürekli olarak takip etmektedir bu sayede otelz.com en iyi fiyat garantisi verebilmektedir.

Otelz.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılmaktadır?

Otelz.com rezervasyon iptal ve değişiklikleri yapmak oldukça basit! Hali hazırda rezervasyonlarınız için herhangi bir ücret ödenmeyen sistemlerinde otelz.com müşteri hizmetleriyle görüşerek rezervasyon değişikliğinizi ve iptalini iletmeniz yeterlidir. Bu kadar

Otelz.com Müşteri Şikayetleri

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı konaklamaları için birçok gezginin baktığı ilk adreslerden olan otelz.com müşteri şikayet ve deneyimlerini gelbaba.com üzerinden okuyarak değerlendirebilirsiniz. Otelz.com hakkında olumlu ya da olumsuz her türlü düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanız sitemizi her gün ziyaret eden binlerce kişiye fikir verecektir.

Otelz.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Otelz.com iletişim bilgileri otelz.com adresinden detaylıca bulabilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanı olan otelz iletişim e-mail adresi ise [email protected] üzerinden kendileriyle bağlantı kurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri