Özel Adatıp Hastanesi

Özel adatıp hastanesi Yorumları

Özel adatıp hastanesi Şikayetleri 2022

Özel adatıp hastanesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

Adatıp Hastanesi kuruluş yılı 1994 olmasıyla beraber bu zamana kadar sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahiptir. İlke edindiği değerler ışığında yeni hizmet birimleri açması, acil hizmetlerde hızlı olması ve tedavilerindeki başarılı sonuçlar ile bir çok hastanın güvenebileceği bir sağlık merkezi olmaktadır. Adatıp Hastanesi nerede? Adatıp Hastanesi Sakarya'da ilk ve en büyük hastane olması ayrıcalığı ile bulunduğu ilde yaptığı hizmetler ile adından söz ettirmiştir.

ankaraa
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Bugün randevu üzerine gittiğim Dahiliye Uzman Doktor A** Ne** hanfendiye ilgisi bilgisi sıcak ve nezaketli davranışı bizleri çok menmun etmiştir..Kendisine sizlerin aracılıgı ile egitimli ve bilgili karşılamasından dolayı çok teşekkür ederim. Saygılarımızla

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
mustafag32
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Sayindoktor huseyin beye ve ekibine cok tesekkur ediyorum ve ozellikle ameliyattan sonra sabaha kadar hic araliksiz hasta takini birakmiyan sayin hemsire kizim dilara civelek cok tesekkur ediyorum yarim saate bi kontrollerini yapti allah razi olsun ve diger calisanlardanda memnunuz ama encok dilara kizimiz ugrastigi icin. Ismini ogrenmek ve burda n herkse duyurmak icin kimse surat yapmiyor el bebek bakiliyorsunuz emegi gecen herkese tesekkur ediyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Nasıl tüm branşlarınızla hizmettesiniz siz. Nişanın 16'sin da annemi size ambulansla getirdik kalbinde pili var olan bir hasta ve hemen ilgilenmeden beyin kanaması olabilir denilerek yeni kent hastanesine yolladınız. Size burda tedavi olsun neden yollanıyor diye sorduğumuz da ise bakmıyoruz dediniz. Daha sonra biz böyle bir risk altında ambulansla Yenikent hastanesine sizin sayenizde gitmek durumunda bırakıldık. Çünkü bakmadınız benim anneme Yenikent hastanesinde ise yoğun bakım ünitesi olmadığından çok oyalandırıldık bekledik. Ambulansla yeniden adatıp hastanesine geldik hastayı istediniz yani annemi benim annem beyin kanaması geçirirken sizin yüzünüzden böyle oyalandık anlıyor musunuz beni ve ölümüne sebep oldunuz. Geçen zamanı hesaplayın isterseniz şimdi. Bana kimse tüm branşlardan bahsetmesin anlıyor musunuz kaliteden bahsetmeyin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Adatıp Hastanesi Hakkında

Adatıp Hastanesi kuruluş yılı 1994 olmasıyla beraber bu zamana kadar sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahiptir. İlke edindiği değerler ışığında yeni hizmet birimleri açması, acil hizmetlerde hızlı olması ve tedavilerindeki başarılı sonuçlar ile bir çok hastanın güvenebileceği bir sağlık merkezi olmaktadır. Adatıp Hastanesi nerede? Adatıp Hastanesi Sakarya'da ilk ve en büyük hastane olması ayrıcalığı ile bulunduğu ilde yaptığı hizmetler ile adından söz ettirmiştir. Bununla birlikte İstanbul Kurtköy’de de ikinci Adatıp Hastanesi 2017 yılında açılmıştır. Ve böylece her iki il de, sağlık hizmetinden verimli bir şekilde yararlanabileceklerdir.

Adatıp Hastanesi Hizmetleri

Adatıp Hastanesi Klinikleri

Adatıp Hastanesi'nin internet sitesinde yer alan tıbbi birimler sekmesinde birçok sağlık hizmeti veren kliniklerin bilgisi yer almaktadır. Bunlar; kalp damar, diyetisyen, kadın doğum, fizik tedavi, nöroloji, çocuk hastalıkları, genel cerrahi, iç hastalıkları, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, psikiyatri klinikleridir. Hastanenin ayrıca ilerlemiş hastaları daha iyi tedavi altına alabilecekleri yoğun bakım bölümü bulunmaktadır. Ayrıca Adatıp Hastanesi acil servis hizmetleri ile de 24 saat hizmet verilen kısımda yer almaktadır.

Adatıp Hastanesi Doktorları

Adatıp Hastanesi doktorları sayı bakımından hem Sakarya'da, hem de İstanbul'da bulunan kurumun avantajı oldukça fazladır. Doktor sayısının fazla olmasıyla birlikte birçok hastanın tedavilerine cevap verecek olan hastane, bu sayede diğer illerden gelecek hastaların da rahatlıkla tercih edebilecekleri bir sağlık kuruluşu olma yolunda ilerlemesi demektir. Bu sebeple hiçbir hasta Adatıp Hastanesi’ne geldiklerinde mağdur edilmemektedir.

Adatıp Hastanesi’nden Nasıl Randevu Alınır?

Adatıp Hastanesi randevu almak isteyen hasta, kurumun internet sitesinde yer alan e-randevu kısmında gerekli bilgileri doldurarak gideceği kliniği, tarihi ve doktor seçimi ile işlemlerini tamamlamaktadır.

Adatıp Hastanesi Özel Hizmetleri

Hastanenin verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaraları ile bağlantı kurulabilmektedir.

Adatıp Hastanesi İletişim

Adatıp Hastanesi Ulaşım

Adatıp Hastanesi yol tarifi için internet sitelerinde yer alan iletişim kısmına göz atmak yeterli olacaktır. Çünkü özel araçla ve ya otobüsle gelecek olan kişilere detaylı bir şekilde yol tarifi yazılmıştır. Bu detaylı açıklama sayesinde Adatıp Hastanesi ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır.

Adatıp Hastanesi Telefon

Hastaların muayeneye gitmeden önce Adatıp Hastanesi iletişim departmanıyla görüşme yapabileceği Adatıp Hastanesi telefon numarası websitede yer alan iletişim sekmesinden bulabileceklerdir. Diğer bir iletişim numarası olarak bilinen Adatıp Hastanesi WhatsApp hattı maalesef hizmet dışıdır.

Adatıp Hastanesi Websitesi

Hastanenin sunduğu hizmetleri, hastalara karşı tutumlarını ve doktorların alanında ne kadar iyi olduklarını öğrenmek adına Adatıp Hastanesi websitesi sayesinde daha birçok merak edilen konulara erişilebilmektedir. Adatıp Hastanesi hasta hakları birimi ve orada yazılan bilgilendirme yazısı sayesinde kendi haklarını öğrenmekte ve hastane içinde uyması gereken kurallar hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Adatıp Hastanesi E-mail

Hastane öncesinde merak edilen konular çerçevesinde vatandaşların ulaşabilecekleri Adatıp Hastanesi e-mail adresi bulunmaktadır.

Adatıp Hastanesi Sosyal Medya Hesapları

Adatıp Hastanesi sosyal medya hesapları olarak kullanılan hesaplar İnstagram, Facebook, Twitter ve Linkedin gibi hesaplardır. Bu hesaplar ile kurum, birçok mecradan insanlara ulaşarak uyguladıkları hizmet hakkında bilgi vermektedir. Ve böylelikle insanlar kullandıkları sosyal medya hesapları aracılığı ile de kurumun verdiği hizmeti, orada tedavi gören hastaların yorumları ve fikirleri hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Adatıp Hastanesi Yorum ve Şikayet

Hastalar Adatıp Hastanesi yorumları ve Adatıp Hastanesi şikayetleri ile ilgili farklı düşüncelerdeki yazılarını internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak hastanenin e-mail adresine gönderebilmektedir. Yazılan bu şikayetler ışığında eksik yönlerini düzeltmeye giden kurum, olumlu yorumlar sayesinde de daha çok hastanın tercih edilme oranını arttırmaktadır. Adatıp Hastanesine ilişkin yorum ve şikayetlere Gelbaba.com sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri