Paket Taxi

Paket taxi Yorumları

Paket taxi Şikayetleri 2022

Paket taxi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(6)

İşletmelerin lojistik faaliyetlerini yüklenmek üzere 2017’de Raşit Süer ve Serkan Can kurucu ortakların liderliğinde faaliyete başlamış olan Pakettaxi.com aynı zamanda hizmet takibini ve yönetilmesini kolaylaştırarak müşterilerinin hizmetine sunan yenilikçi bir platformdur. Çok yakında Pakettaxi mobil uygulaması da müşterilerinin hizmetine sunacak olan Pakettaxi.com ‘un lojistik piyasasında etkin rol alması beklenmektedir.

Problem Çözüldü 👍

Com87
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ne yazık ki sosyal medyada falan çok aktif ve bu yüzden de hep yaptığı iş değil başka konularla gündeme geliyor. Gönderileri zamanında iletmeyen, ileymediği gibi göndericiyi bilgilendirmeyen ve tamamen amatör bir firma. İşe biraz daha saygı lütfen!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Haberi duyduğumda çok sevindim inşallah sıkça kullandığımız firmalar paket taxi ile eve servis işine girerler. İstanbulda çok denk gelirdi hem patronları hem çalışanları gayet adam gibi adamlar çok sevindim olaya. Hoşgeldin paket taxi :)))

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bugün linkedin de paket taksi kurucu ortaklarından Raşit Emir Süer'in paylaştığı bir yazı gördüm ve çok takdir ettim. Özellikle bu salgın konusuna ekspri ile yaklaşan ve hatta dalga geçen insanların olduğu bir ortamda işini kaybedip sadece ekmek parası için iş arayan insanları evlerine erzak götürebilsinler diye ihtiyaçları olmadıkları halde işe almaları takdir edilmesi gereken bir hareket. Paket Taksi umarım kısa sürede bütün illerde faaliyete geçer ve bizlerde destekleriz. Tebrikler Paket Taksi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Aynı teslimat diye n11 den aldığımız ürün ekstra para ödememize rağmen 2 gün sonra teslim edildi. satıcı da bişey yapamadı adamlar gidip almadığı için resmen rezalet!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Paket taxi tam 1000 kişi işe almış bugün öğrendiğime göre ve hepsi de işe ihtiyacı olan insanlar gerçekten takdir ettim inşallah bulunduğum şehre de gelirler de bizde üzerimize düşeni yaparız

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Pakettaxi.com Hakkında

İşletmelerin lojistik faaliyetlerini yüklenmek üzere 2017’de Raşit Süer ve Serkan Can kurucu ortakların liderliğinde faaliyete başlamış olan Pakettaxi.com aynı zamanda hizmet takibini ve yönetilmesini kolaylaştırarak müşterilerinin hizmetine sunan yenilikçi bir platformdur. Çok yakında Pakettaxi mobil uygulaması da müşterilerinin hizmetine sunacak olan Pakettaxi.com ‘un lojistik piyasasında etkin rol alması beklenmektedir. Firmaların lojistik maliyetlerinin artması ile birlikte lojistik hizmetlerinin de ayrıca artış göstermesinden sonra bu alanda bir beklenti ve yetersizlik olduğunu tespit eden firma, sektöre farklı bir bakış açısıyla giriş yapmaya karar vermiş bir platform. Özellikle lojistik trafiğinin fazla olduğu firmalarda bu alanda bir yenilikçi adımın atılmasının zorunluluk haline gelmesi Pakettaxi.com lojistik yöneticilerinin dikkatinden kaçmamış ve bu alanda güçlü bir seçenek oluşturmaya karar vermişlerdir.

Pakettaxi.com Nasıl Çalışır?

Pakettaxi ile çalışmak isteyen işletmeler Pakettaxi.com başvuru formunu doldurup ilk adımı atabilirler. Ya da Pakettaxi.com ‘da bulunan çağrı merkezi numaralarından müşteri hizmetlerine ulaşıp bilgi alabilirler. İşletmeler Pakettaxi ile çalışmaya karar verdikleri andan itibaren tek butonla diledikleri lojistik hizmetini seçebilirler.

Pakettaxi.com Neden Tercih Edilmeli

Lojistik ihtiyacın büyümesi, işletmelere faaliyetleri dışında ciddi maliyetler getirebilmektedir. Ayrıca kendi bünyelerinde birçok firmanın lojistik bölüm kurma zorunluluğu hissetmesi ve ister istemez buralarda oluşan aksaklıklar ve ekstra maliyetler işletmelerin kar marjını ciddi oranda düşürmüş , bu alanda yenilenme ihtiyacı netlik kazanmıştır. Pakettaxi işletmelerin bu boşluğunu doldurmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için ciddi çalışmalarda bulunan bir platform olarak dikkat çekmektedir
Pakettaxi restoran hizmeti veren ya da perakende işi ile ilgili faaliyet gösteren işletmeler olduğundan uzman olmadıkları lojistik işlemler bu işletmeler için bir risk oluşturmaktadır. Pakettaxi bu riski ortadan kaldıran bir yapıdır
Pakettaxi üzerinden yapılan kurye işlemlerinde müşteriler teslimatı yapacak olan yetkilinin fotoğraf dahil bilgilerine erişebilmektedir. Bu da güvenli ve kaliteli hizmeti kendiliğinden getirmekte. Müşterinin kişisel bilgileri kesinlikle kuryeler tarafından bilinmemekte , bütün süreç oluşturulan kodlarla ilerletilmektedir.
Firma ayrıca kuryelerine de mesleklerine bakış açısını farklılaştıran ve saygın bir konuma çeken yaklaşım sergilemektedir
Pakettaxi güçlü partnerleriyle beraber sektörde söz sahibi olan, bu gücü de teknolojik altyapısını güçlendirerek değerlendiren bir yapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Pakettaxi kurmuş olduğu mobil takip sistemiyle kuryelerini takip eden, oluşabilecek aksaklıklarda da alternatif çözümleri bizzat kendi bünyesinden sağlayabilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerektiğini bilen bir yapı olarak dikkat çekiyor.
Pakettaxi'nin çalışmakta olduğu 500 ün üzerinde işletme bulunmaktadır. Bunların birçoğu da günlük hayatımızda kullandığımız uygulamalar olduğundan referans açısından ciddi bir güç olarak karşımıza çıkmakta gündelik hayatımızda yer edinmektedir.

Pakettaxi.com iletişim bilgileri

Pakettaxi.com iletişim bilgisi olarak sitesinde hızlı destek hizmeti alabileceğiniz Pakettaxi çağrı merkezi numarası, [email protected] mail adresi ve sosyal medya hesapları ayrıca bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri