Paritex

Paritex Yorumları

Paritex Şikayetleri 2022

Paritex Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

Bilindiği üzere kripto paralarının ve borsalarının geçmişi oldukça yeni. Bu yeni pazarın bir anda hareketlenmesi de hali ile birçok aracı kuruluşun ve coin’in piyasaya çıkmasına sebep olmuş ve bu da birçok güvenilmez platformu beraberinde getirmiştir.

meliked
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Emir vermek kolay almak kolay satmak kolay. Donma sorunu yok. Memnuniyet iyi ve en önemlisi halka açık tartışma grubu var ve bura onlarca admin size destek oluyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Biraz geç tanıştığım için üzgünüm. Bir çok borsa kullandım sürünmüşüm resmen. Bu kadar hızlı sorun çözebilen bir destek ekibi karşılaşmadım. Birebir ilgileniyorlar, uygulaması keyifli daha cok coin eklense süper olur.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Paritex Hakkında

Bilindiği üzere kripto paralarının ve borsalarının geçmişi oldukça yeni. Bu yeni pazarın bir anda hareketlenmesi de hali ile birçok aracı kuruluşun ve coin’in piyasaya çıkmasına sebep olmuş ve bu da birçok güvenilmez platformu beraberinde getirmiştir. Oldukça kullanıcı dostu bir platforma sahip olan Paritex hakkında Türkiye’nin en başarılı kripto para borsalarının başında geliyor diyebiliyoruz. İstanbul merkezli ve Paritex Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren Paritex web sitesini tam da kripto para borsası ile ilgilenenler için tasarlamış. Kullanıcılar, son derece sistematik ve organize bir yapı olan Paritex mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirip kullanabilirler.

Paritex Güvenilir Mi?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, açılmış olan birçok kripto para borsasının etkin olmadığını belirtmiştik. Bazı platformlar kripto para borsası olmaktan çok kumar aracına dönüşmüş olmasına karşın yine de işlem görmektedir. Paritex güvenilirğini ispatlamış bir kripto para borsası olarak önlemlerini almış olduğunu söylemeliyiz. Sadece Türkiye’den değil uluslararası birçok kullanıcısı bulunan Paritex güvenilir bir borsa olarak 20000’in üzerinde üyeye sahiptir. Paritex emniyet içinde hesaplara girişlerde 2FA yani 2 faktörlü kimlik doğrulama yapmaktadır. Paritex işlemleri için kullanıcıların kimlik bilgilerini paylaşmasına gerek bulunmamaktadır.

Paritex Hizmetleri Nelerdir?

Paritex Borsası 7/24 işlem yapılabilen bir yapıya sahip. Paritex ürünlerine göz atacak olursak eğer, 9 farklı kripto para üzerinden işlem yapılabilen Paritex işlem çifti için ise 16 farklı seçenek sunuyor. İşlem yapılabilen Paritex kripto paraları ise; Paritex Bitcoin, Paritex Blockchain, Paritex Ethereum, Paritex Litecoin, Paritex Ripple, Paritex Hot, Paritex Holochain olarak sıralayabiliriz.

Paritex Hesap Nasıl Açılır?

Öncelikle Paritex hesabı açılabilmesi için bireysel başvuru olmalı ve kişi 18 yaşının altında olmamalıdır. Paritex üyelik için hem Paritex web sitesinde hem de Paritex mobil uygulamalarında kullanıcıların karşılarına çıkacak formu eksiksiz doldurması çok önemli. Paritex e-posta yoluyla onay linki göndermekte ve daha sonra da kayıtlı cep telefonuna tek seferlik SMS onay kodu yollamaktadır. Bu süreçler sonrasında Paritex hesabı açılmış olacaktır.

Paritex Nasıl Para Yatırılır?

Paritex hesap açma işleminin tamamlanmasından sonra Paritex cüzdan ekranının içerisinde bulunan TL ya da Kripto para seçeneklerinden birini seçerek Paritex para yatırma işlemi yapılabiliyor. Bu esnada Paritex Exchange ID girilmesi ise çok önemli. Paritex para yatırma için minimum tutar 100 TL.

Paritex Nasıl Para Çekilir?

Paritex para çekme işlemleri 7/24 yapılabiliyor. Paritex hesaplarında kayıtlı bireysel banka hesaplarına Paritex para çekme işlemi talebinin yapılması gerekmektedir.

Paritex Şikayetleri ve Yorumları

Kipto para borsaları hakkında yapılan şikayetler ve kullanıcı yorumları içerikleriyle de kayda değer bir takipçi sayısına ulaşan Gelbaba.com'da Paritex yorumları ve şikayetleri de yer almaktadır.

Paritex Eğitim?

Paritex müşteri hizmetleri ekipleri son derece hızlı bir şekilde kullanıcılarla ilgilenerek bu anlamda benzerlerinden çok iyi durumda olduklarını göstermektedirler. Paritex destek sekmesi içerisinde gerek görsel gerekse de örneklerle birçok konu başlığı ele alınmış ve Paritex kullanıcılarına destek olmaktadır. Eğer bu sekmede gerekli cevabı bulamadılar ise Paritex destek oluştur yaparak her türlü konu ile ilgili Paritex iletişim formunu doldurabilirler. Ama şunu da eklememiz gerekir ki Paritex eğitim demo hesabı gibi bir hizmeti sunmamaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri