Paycell

Paycell Yorumları

Paycell Şikayetleri 2021

Paycell Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Turkcell bünyesinde faaliyet gösteren Paycell Turkcell Finansman A.Ş. öncülüğünde ödeme sistemleri alanında uzmanlaşmış bir platformdur. Paycell mobil ödeme uygulaması şuan benzerleri arasında en yaygın kullanılanıdır. Mobil ödeme sistemleri alanında faal olan Paycell hakkında ilk söylememiz gereken şey Turkcell abonesi olmaksızın herkesin kullanabildiği bir uygulama olduğudur.

1 ay önce yorumlandı

Havale ile para gonderdim. Yatmadi iletisime gectim. 19 gundur parami yatirmadilar. Dekont vs ne lazimsada gonderdim. Turkcell markasi diye guvenmeyin berbat derecede kotu bir servis.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 ay önce yorumlandı

<a href="https://paycel.com.tr/">Paycell</a> ile ödeme yapamıyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Hazır limitimden 185 lira paycell kartıma yükledim, bakiye düşmesine rağmen, Hesap Turkcell faturama yamsımasına rağmen paycelll kartıma para geçmedi, nereye gitti 185 liram, paramı naaptınız..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Paycell Hakkında

Turkcell bünyesinde faaliyet gösteren Paycell Turkcell Finansman A.Ş. öncülüğünde ödeme sistemleri alanında uzmanlaşmış bir platformdur. Paycell mobil ödeme uygulaması şuan benzerleri arasında en yaygın kullanılanıdır. Mobil ödeme sistemleri alanında faal olan Paycell hakkında ilk söylememiz gereken şey Turkcell abonesi olmaksızın herkesin kullanabildiği bir uygulama olduğudur. Gündelik hayatımızda sık sık kullandığımız ödemelerin haricinde kurumsal çalışmalarıyla da dikkat çeken Paycell online mağazası Paycell.com.tr web sitesinde ürünleri ve abonelik isteyen alıcıların aradığı cevapların bulunabileceği bir site.

Paycell’e Nasıl Abone Olurum?

Paycell abonesi olmak için Turkcell operatörü müşteri olma zorunluluğu yok. Bütün operatör kullanıcıları Paycell hizmetlerinden faydalanabiliyor. Paycell Android ya da Paycell IOS destekli bütün mobil cihazlarda çalışmaktadır. Paycell üyelik kaydı için GSM numarası ve kullanıcıya ait e-posta bilgisi yeterli olmaktadır.

Paycell Güvenilir mi?

Paycell Markası Türkiye’nin en büyük GSM operatörü Turkcell öncülüğünde faaliyet göstermektedir. Paycell kredi kartı çekimlerini güvenli sistemi içinde gerçekleştirir. KKVK gereği Paycell kişisel verileri saklama ve koruma taahhüdünde de bulunur. Hangi hallerde 3. kişiler ile paylaşacağı da Paycell sözleşmelerinde ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Paycell ödeme sistemleri Türkiye Cumhuriyeti Merkez bankası denetimine tabidir ve gerekli bütün belgelere ve sertifikalara sahiptir. Ülkenin saygın markalarından ve son derece güvenlikli sistemleri yöneten Turkcell markası Paycell güvenilir bir platformdur.

Paycell Ürünleri Nelerdir ?

Paycell ürünleri nelerdir? Paycell’de hangi hizmetler bulunuyor? Kimler Paycell ile çalışır? Bütün bu soruların cevabını şu şekilde açıklayabiliriz. Paycell kart ön ödemeli bir alışveriş kartıdır. Paycell kart nerelerde kullanılıyor? Paycell Turkcell, Paycell D&R, Paycell Hepsiburada.com, Paycell n11, Paycell PTT, Paycell Şok marketler’de kullanılabilmektedir. Paycell Uygulama, Paycell Mobil ödeme. Paycell Mobil ödeme ile anlaşmalı kurumlarda sadece cep telefonu bilgisi vererek Turkcell kullanıcıları ödeme yapabiliyor. Paycell hizmetlerini saymak gerekirse eğer; Paycell İstanbulkart bakiye yükleme, Paycell para/ Harçlık iste, Paycell Para / harçlık gönder, Paycell Fatura ödeme hizmetleri, Paycell Cüzdan, Paycell Kolay ödeme, Paycell Turkcell TL ve paket yükleme olarak sıralayabiliriz. Paycell üye işyeri hizmetleri de sunmaktadır. Tabi ki abonelerin bu hizmetlerinden faydalanabilmesi için Paycell üye işyeri üyeliği gerekiyor. Paycell Qr ile ödeme alma Android pos ile ödeme alma, Paycell SDk, Paycell API. Görüldüğü gibi Paycell finans yönetimi için her geçen gün sistemine daha fazla enstrüman ekleyerek büyümesine devam etmektedir.

Paycell Şikayetleri ve Yorumları

Çeşitli firmalara ait ön ödemeli kartlar hakkında yapılmış kullanıcı değerlendirmelerini ve yorumlarını gelbaba.com web sitesinde bulabilirsiniz. Paycell yorumları ve şikayetleri de bu noktada gelbaba'nın zengin içerikleri arasında yer almaktadır.

Paycell İletişim Bilgileri

İstanbul Merkezli Paycell, web sitesinde bütün Paycell bayiliklerinin listesini paylaşmaktadır. İletişim e-postası [email protected] olan Paycell çağrı merkezi numarası da Paycell.com.tr web sitesinin iletişim sekmesinde bulunmaktadır. Ayrıca Paycell sabit hat üzerinden de aranabiliyor. Ödeme sistemleri pazarı henüz çok fazla bilinen bir yapıya sahip değil. Bu yüzden pazarlama faaliyetlerine önem veren Paycell sosyal medyada da etkin bir yapıya sahip.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri