Paytr

Paytr Yorumları

Paytr Şikayetleri 2022

Paytr Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

PayTR Türkiye'nin önde gelen sanal POS ve ödeme çözümleri sistemi sağlayıcısı olarak 2009 yılında kurulmuştur. Bankacılık sektörünün önemli ve güvenilir çözüm ortakları arasında yer alan PayTR, tamamı yerli sermaye ile kurulan, güçlü altyapısı ve alanında uzman personelleri olan bir yapı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Paytr markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

PayTR Nedir?

PayTR Türkiye'nin önde gelen sanal POS ve ödeme çözümleri sistemi sağlayıcısı olarak 2009 yılında kurulmuştur. Bankacılık sektörünün önemli ve güvenilir çözüm ortakları arasında yer alan PayTR, tamamı yerli sermaye ile kurulan, güçlü altyapısı ve alanında uzman personelleri olan bir yapı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. PayTR nasıl çalışır? konusuna gelmeden önce firmanın internet sektöründe ve Türkiye çapında hep güvenle anılan bir firma olmayı hedeflediğiniz de söylememiz gerekir. 2014 yılında Türkiye'nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan PayTR, kendi geliştirdiği teknoloji ve yazılımlar ile web mağazalarının fraud yani sahtecilik kaynaklı kayıplarını en düşük seviyeye indirerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. PayTR lisanslı bir ödeme kuruluşu olarak 2016 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. PayTR pos ve PayTR ile ödeme sistemleri ne şekilde hizmet vermektedir yazımızın devamında ayrıntılı bir şekilde değineceğiz.

PayTR Başvuru Nasıl Yapılır?

PayTR başvuru işlemi firmanın web sitesinde yer alan PayTR sanal pos ve ödeme çözümleri ön başvuru formu ile kolayca yapılabilmektedir. Ön başvuru formu doldurulduktan ve ''başvuruyu tamamla'' butonu tıklandıktan sonra çalışma şartları ile ilgili firma yetkilileri tarafından iletişim sağlanmaktadır. Web sitesi sahiplerinin en hızlı ve en kolay şekilde web sitelerinden güvenli online ödemeler almalarına imkan tanıyan bir servis olan PayTR ile e-ticaret alanında büyük avantajlar ve kazanımlar elde edilmektedir. PayTR pos başvuru işlemi de web sitesinden yapılmakta ve yetkililer tarafından hızlı bir şekilde teklif oluşturulmaktadır. PayTRsanal pos başvuru formu ve diğer evraklar online olarak yüklenmektedir. PayTR sanal pos ile bankalar ile tek tek görüşüp sanal pos hizmeti almak için zaman ve efor harcamak zorunda kalmazsınız. PayTR işyeri başvuru ile ilgili ön başvuru formunda işletme türü bölümünde şahıs işletmesi, limited şirketi, Anonim şirket, Vergi levhasız ya da vergiden muaf kişilerin bireysel başvuruları, adi ortaklık/komandit/kollektif şirket, apartman site ve iş hanı yönetimi, dernek/vakıf, iktisadi işletme/kooperatif, KKTC şirketi gibi seçeneklerden uygun olan seçilerek ilerlenmektedir.

PayTR Hizmetleri Nelerdir?

PayTR hizmetleri bu gün pek çok kişi ve firmanın faydalandığı efektif arzlardır. PayTR pos hizmeti, PayTR ödeme kanalları, PayTR sanal pos, PayTR pazar yeri hizmetleri firmanın hizmet başlıkları arasındadır. 0 maliyetli PayTR sanal pos başvurusu 2 saat içerisinde web siteniz üzerinden ödeme alabilmenize imkan sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. PayTR güvenli sanal pos hizmetini BDDK lisansı ile sunmakta, 10 yılı aşkın tecrübesi ile tüm müşterilerin ödeme güvenliğini sağlamaktadır. PayTR ödeme kanalları firmaların ve bireylerin ihtiyaçları olduğu tüm ödeme yollarını bir adreste toplamaktadır. Ödeme kanalları arasında sanal pos, havale/eft/PTT/atm seçenekleri ve BKM Express, ön ödemeli kartlar ve yurtdışı kartlar gibi alternatifler bulunmaktadır. PayTR kampanyalar ve PayTR pazar yeri çözümleri için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

PatTR Nasıl Kullanılır?

PayTR aidat ve komisyon ödemeden kullanabileceğiniz bir hizmet türü sunmaktadır. Web sitelerinden güvenli online ödeme alma imkanı sağlayan PayTR ertesi gün ödeme ile kazançları vakit kaybetmeden almayı sağlar. Sitelere kolaylıkla entegre edilen PayTR, çok kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir. PayTR online ödeme alışkanlıklarınızı değiştirecek, kullanmaya başladıktan itibaren farkını göreceğiniz bir hizmet sağlayıcıdır. Kısaca PayTR nasıl kullanılır? diye baktığımızda; müşteri siteye ulaşır, satın almak istediği ürün ya da hizmeti belirler, ödeme formunu site üzerinden doldurur, Ödeme işlemi, güvenlik alt yapısı tarafından doğrulandıktan sonra onaylanır ve kullanıcıya, ödemenin başarılı bir şekilde aktarıldığı bilgisi verilir. PayTR'de gizli ücretlendirme ve aidat, komisyon gibi kesintiler bulunmamaktadır.

PayTR Şikayetleri ve Yorumları

PayTR yorumları ve PayTR şikayetleri gibi site hakkında kullanıcılarının deneyimlerinden faydalanarak fikir sahibi olmanıza yarayacak içeriklere Gelbaba.com üzerinden ulaşabilirsiniz. PayTR müşteri yorumları arasında katkıda bulunmak için Gelbaba üyesi olmanız yeterlidir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri