Pelicell

Pelicell Yorumları

Pelicell Şikayetleri 2022

Pelicell Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

Dünya teknoloji devi telekominikasyon şirketlerin arasında hızla yükselmekte olan pelicell sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. pelicell %100 yerli sermaye ile hizmet vermekte ve kendi altyapısı ile hizmet vermektedir. En az maliyetle daha daha fazla hizmet üretmek ve bu sayede müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedirler.

3 yıl önce yorumlandı

Bir önceki yorumda arkadaş 16/1,5 alıyordum şimdi 16/1,2 alıyorum yazmış adamlar !6/1 satıyorlar ona arıza denmez adamlar fazla vermişler geri düşmüş hızın. Bendeki sorun biraz daha değişik Hızlar on numara lafım yok ama bende bir kamera var ona port açıyoruz ama Statik IP'ye gerek duymadan her ıp değiştiğinde ayarları otomatik devam ediyor. Bu çalışmıyor benim ihtiyacım olan portlar kapalıymış galiba. Statik IP almam gerektiği söylendi 20 TL statik IP ücreti. Ama hız konusunda veya kopma konusunda herhangi bir sorun yaşamadım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ilk 15 gun 16/15mbps verip daha sonra 16/1..2mbps anca verebiliyorlar. Daha kotusu bazen baglanti hic olmuyor. Ve bu konuda hep oyalama taktigi yapiyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Pelicell Hakkında

Dünya teknoloji devi telekominikasyon şirketlerin arasında hızla yükselmekte olan pelicell sektöre hızlı bir giriş yapmıştır. pelicell %100 yerli sermaye ile hizmet vermekte ve kendi altyapısı ile hizmet vermektedir. En az maliyetle daha daha fazla hizmet üretmek ve bu sayede müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedirler. Müşteri pörtföyünü her geçen gün arttıran pelicel.com.tr aynı zamanda androil ve ios uyumlu uygulamlarıyla da pelicell müşterilerine teknik destek vermeye devam etmektedir. Sektörde henüz çok yeni olmalarına rağmen pelicell mobil ile gsm sektöründe de var olacaktır. Aynı zamanda pelicell pelivizyon hizmeti ile de yeniliki çalışmalarını sürdürmektedir. Türksay yayını ve yerli ve yabancı dizi izleyebileceğiniz diğerlerinden oldukça farklı bir çalışmayla hizmet vermeye başlayacaktır. pelicell sektördeki gücünü müşterilerinin olumlu geri dönüşünden almaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile çıktıları yolda söyledikleri gibi dünya devi olmak için çalışmaktadırlar.

Pelicell Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Pelicell hizmetleri ile müşterilerine alternatif çözümler sunmaktadır. pelicell internet paketleri, pelicell ev internet paketleri, pelicell öğrenci paketleri, pelicell sezonluk paketler, pelicell taahhütsüz paketler, pelicell sabit hat, pelicell yurtiçi konuşma paketleri, pelicell numara sorgulama, pelicell cihazlar, gibi ürünler vardır. her bütçeye ve her ihtiyaca yönelik olarak düşünülmüş ve en uygun fiyatlarla tüketiciye sunulmuştur. pelicell mobil uygulama ve pelivizyon uygulaması ile de yenilikçi hizmetlerini sürdürmektedirler.

Pelicell Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

pelicell online işlemleri bölümüne pelicell.com sitesi içerisinden giriş yapabilir ya da pelicell mobil uygulamasını cep telefonu ya da tabletinize indirerek giriş yapabilirsiniz. Her türlü borç ödeme işlemlerini de yine pelicell.com adresi üzerinden yapabilirsiniz. pelicell kullanıcı adı ve şifrenizi girerek üyelik bilgilerinizi kontrol edebilir, kullanım sürelerini görebilir, paket ve tarifleriniz hakkında değişiklik yapabilir, pelicell üyelik iptali talebinde bulunabilirsiniz.

Pelicell Müşteri Hizmetleri

pelicell müşteri hizmetleri ile haftanın her günü ve ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir saate iletişim kurabilir sorun ve önerileriniz için görüşebilirsiniz. pelicell çağrı merkezi ile üyelik işlemleri, tarife ve kullanım ücreti sorgulama gibi birçok işlemi yapabilmektesiniz. pelicell iletişim bilgilerine ve pelicell müşteri hizmetleri numarasına web sayfalarından ulaşabilirsiniz. pelicell iletişim formunu da pelicell.com.tr sitesinden doldurarak iletişim kurabilirsiniz. [email protected] adresi ile de her türlü sorun görüş ve önerilierinizi paylaşabilirsiniz.

Pelicell Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Pelicell müşteri şikayetleri ve pelicell kullanıcı yorumları ile ilgili olarak gelbaba.com’a yazılmış gerçek kullanıcı mesajlarını inceleyerek pelicell hakkında bilgi toplayabilir, aklınıza takılan birçok konuya açıklık getirebilirsiniz. Sizler de pelicell kullanıcısı iseniz pelicell kullanıcı şikayet ve pelicell şikayetlerinizi gelbaba.com’a yazarak mesajlarınızı çok geniş bir kitleye duyuracak aynı zamanda sorunlarınıza hızlı ve alternatif çözümler bulabileceksiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri