Pelikan Kitabevi

Pelikan kitabevi Yorumları

Pelikan kitabevi Şikayetleri 2022

Pelikan kitabevi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(10)

Yerli yazarların kitapları ve yabancı yazarların çeviri kitaplarını 1997 yılından bu yana satmaya başlayan Pelikan Kitabevi ya da Pelikan Yayınevi Ankara'da yer alan 3, Eskişehir’deki bir şubesi ile okuyucularına hizmet etmektedir. pelikankitabevi.com.tr üzerinden 2008 yılında üyelik sistemi ile perakende satışlara başlayan yayınevi, kendi kitaplarını uygun fiyatlara ilk elden okurlarıyla buluşturmaktadır.

ilknuro54
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Hiç memnun kalmadığım bir site. Ne ilgi var ne hızlı teslimat. Hiç özen göstermiyorlar. Daha güzel hızlı ve ilgili siteler var. Benim bir daha asla tercihim olmayacak. Asla ama asla tercih etmeyin derim tamamen hata yaparsınız. 9 şubatta sipariş verdiğim kargo 19 şubatta zorlaya zorlaya elime ulaştı. Teslim süresi desem 10 günde teslim ediyorlar. 10 gün bekledim gönderdikleri kitap yanlış kitap hiçbir özen düzen yok tamamen baştan savma iş yapıyorlar. Gönderdikleri kitap yırtık yanlış kitaplar. Çok kötü bir site. Çevremde kim varsa uyaracağım bu siteden alışveriş yapmasınlar diye. Ve şikayet edebildiğim nereler varsa şikayet edeceğim. Yaptığınız ayıp. Ben para vererek alıyorum o kitapları. İşinizi biraz özenli yapın. Yazık gerçekten yazık. Fotoğraf ekliyorum. Sipariş verdiğim kitap organik kimya soru bankası. Gönderdiğiniz kitap AYT soru bankası.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

Rümeysa
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Hukuk Fakültesi öğrencisiyim. İcra ve iflas hukuku ders kitabı sipariş ettim. Kitabın kapağını açtım, ilk sayfaları çevirdim ve sayfalar kopmaya/çıkmaya başladı. Kitap evini aradım. Kitabı bize gönderin biz de yayınevine gönderelim oradan da yeni kitap versinler biz de size yeni kitabı gönderelim dediler. Ancak ben yetkililere "Bu süreç çok uzun bir süreç, benim şu an bu kitaptan çalışmam gerekiyor ayrıca ikinci kitabı gönderdiklerinde de aynı sorunu yaşayıp yaşamayacağımı bilmiyorum, hatta ikinci kitabı baba gönderip göndermeyeceğinizi bile bilmiyorum, derslerimi aksatmak istemiyorum o yüzden rica etsem siz ikinci kitabı bana gönderseniz ben de kitap elime ulaştıktan sonra hatalı olan kitabı size geri göndersem hatta inanmıyorsanız WhatsApp'tan kitabın kopan sayfalarının videosunu atsam olmaz mı" dedim. Kabul etmediler. Ben de "Ama mağdur olmuş oluyorum lütfen bana yardımcı olun" dedim. Onlar da "Biz size zaten kitabı değiştirmeyiz demiyoruz, değiştireceğiz ama siz elinizdeki kitabı göndermeden ikinci kitabı gönderemeyiz. Biz sizi mağdur etmiyoruz ki" dediler. Şimdi soruyorum size, mağduriyetin giderilmesi, öğrenci bir müşteriye hatalı gönderilmiş bir kitabın, hatalı çıktı diye öğrenci müşteri tarafından geri gönderilmesi ve ardından günler geçtikten sonra yenisinin gönderileceğinin söylenmesi ve yeni gelen kitabın da sağlam olacağının garantisinin verilmemesi dolayısıyla öğrencinin günlerce ders çalışmasının engellenmesi, eğitim hayatından geri kalmasına sebep olunması mı mağduriyetin giderilmesidir? Yoksa adil bir ülke için çalışıp çabalamaya çalışan bir hukuk öğrencisinin eğitim hayatından geri kalmaması için ikinci kitabın hemen gönderilip, bu kitapta sorun olmadığı takdirde, hatalı kitabın ondan sonra yayınevine gönderilmesi ve öğrenci dostu bir yaklaşım sergilenmesi mi mağduriyetin giderilmesidir? Tabii ki de kendi hatanızdan dolayı benim eğitimimin aksamasına sebep olunmaması mağduriyetin giderilmesidir. Bu yazıyı okuduğunuzda da belki, eh be kardeşim bir kitap için ne edebiyat parçaladın be diyip bana yardımcı olmayacaksınız. Ancak bilmenizi isterim ki bu bir kitabı okumam yüzlerce insana yardımcı olmamı sağlayacak, yüzlerce mağdur insan sayemde haklarına kavuşacaklar. Bu sayede ben de karşılığını alacağım. Bu kitabı okumam bana bütün meslek hayatım boyunca yardımcı olacak. Mağduriyetimin ehemniyetini anlamanızı isterim. O yüzden kitap evinizden daha anlayışlı ve öğrenci dostu bir yaklaşım sergilemenizi, bekliyorum...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Diğer bankalarla da anlaşmalı olunmalı.Başka birinden kart bulup sipariş verebilmek için 1-2 hafta beklemem gerekti.Umarım değerlendirilir.Teşekkürler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

aldığım ürünleri 7 gündür kargolamıyor, cevap olarak da kargo yoğunluğu değil kitap temini diyorlar yani stoksuz ürün satıyorlar. yolayamayacağın ürünü satmamalısın bu kadar basit aslında. s

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

aldığım kitapların yarısını kargoladılar yarısını kargolamadılar böyle bir saçmalaık yok yahu stoğunda olmayan ürünü satma o zaman kardeşim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

pelşikan sınava hazırlananlar için başka yere baktırmayacak şekilde seçenek ve uygun fiyat sunuyor bazen stok sorunu olmazsa 10 numara beş yıldız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

aldığım ürünleri kargoya vermeyi unutmuşlar bi haber bile vermediler kırk kere aradım öyle öğrendim muhtemelen onlar da öyle öğrendi. bu kadar rezalet bir tedarik zinciri olamaz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

kızılaydaki yerlerine gidip aradığım kitabı sordum sistemden bakıp kendilerinde olmadığını ama diğer mağazadan getirceklerini söylediler. dönüşte uğrarım dedim yaklaşık 5 saat sonra kitap hala gelmemişti. yarın geleyim o zaman dedim işlerim çıktı 2 gün sonra gittiğimde kalan son kitabı başkasına satmışlar ve artık sahaf gezmek zorundayım pelikan kitabevi piyasadaki son kitabı bana söz verdiği halde başkasına sattı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Adamlar o kadar hassas ki siparişler konusunda bir kitabın stok durumunda sıkıntı olduğu için hemen arayarak bilgi verdiler ve istersem iptal edebileceğimi ve özürlerini ilettiler. Ama tedarik süresini de belirterek dilersem bekleyebileceğimi söylediler. Bekledim ve tam da dedikleri gün kargom yola çıktı. Heyecanla bekliyorum şimdi. Müşteri memnuniyeti bu kadar kolay işte.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

pelikankitabevi.com.tr Hakkında

pelikankitabevi.com.tr hakkında ve yayınları konusunda üyeleri daha geniş bilgiye sahip olmakta, ayrıca dünyanın her yerinden bu yayınlara ulaşabilmektedirler. pelikan kitabevi üyelik ile elde edilen avantajlardan bir diğer de yeni çıkan yayınlardan öncelikli haberdar olma ve bunları uygun fiyatlara temin edebilmeleridir. pelikankitabevi sitesi aracılığı içerisinde dünya klasikleri ve popüler yeni eserlerin bulunduğu yaklaşın 70.000 çeşit esere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

pelikankitabevi.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Pelikan Kitabevi müşterilerine keyifli bir alışveriş ortamı sağlamakla birlikte, kredi kartlarınızı kullanarak güvenli bir ortamda alışveriş yapmanızı da garanti etmektedir. pelikankitabevi.com.tr güvenilir mi? sorusu bu anlamda yanıtını güvenilir olarak bulmaktadır. Çeşitli güvenlik önlemlerini bir arada bulundururken Pelikan Kitabevi güvenli mi? sorusu da yanıtını bulmaktadır. Kerdi kartı bilgilerinizi sadece sipariş aşamasında kullanan pelikankitabevi.com.tr, bu bilgileri kesinlikle veritabanına kaydetmez, ve kimse tarafından görünmemesini ve bilinmemesini sağlar. Kerdi kartı bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir.

pelikankitabevi.com.tr’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

pelikankitabevi.com.tr’den nasıl kitap satın alabilirim? şeklinde araştırma yapan kişilere söyleyebileceğimiz ilk şey siteye üye olmalarıdır. pelikankitabevi.com.tr alışveriş süreci istediğiniz ürünü sepetinize eklemeniz ile başlamaktadır. Sepete eklediğiniz ürünler için ‘’Sipariş ver’’ butonuna tıklayarak üye girişi ya da üye olmadan devam et seçeneklerinden birini seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Adres bilgilerinizi doldurduktan sonra ödeme tipini seçerek “Sipariş ve İade Koşulları şartlarını okudum.” kutucuğunu tıklayıp siparişinizi onaylayabilirsiniz.

pelikankitabevi.com.tr’de Hangi Ürünler Var?

Pelikan Yayınevi, ağırlıklı olarak sağlık, tıp, mesleki sınavlara hazırlık, yabancı dil, bilgisayar, teknik, eğitim bilimleri, hukuk, ders kitapları, sözlükler, okuma kitapları türünde yerli ve yabancı yayınlara sitesinde yer vermektedir. Pelikan kitabevi en çok satanlar, yeni çıkanlar, vitrindekiler, KPSS genel yetenek genel kültür kitapları, Pelikan ALES kitapları KPSS a grubu kitapları, YDS kitapları gibi kategorilerde ihtiyacınıza ve zevkinize göre seçenekler bulmanızı kolaylaştırır. Pelikan kitabevi KPSS kitapları konusunda ve diğer sınava hazırlık kitapları konusunda oldukça zengin bir içeriğe sahiptir.

pelikankitabevi.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Pelikan kitabevi kargo ile gönderdiği ürünlerin müşterilerine 1 ile 5 gün içerisinde ulaşımının sağlanmasını palanlamaktadır. pelikankitabevi.com.tr anlaşmalı kargo firmaları Aras kargo ve Yurtiçi kargodur.

pelikankitabevi.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Pelikan Kitabevi kargo ne zaman gelir? diye merak eden kitap severler internet sitesinde yer alan ‘’kargo takip’’ bölümünden sipariş sırasında oluşan Pelikan Kitabevi kargo takip numarası ile sorgulayabilirler.

Pelikan Kitabevi İletişim Bilgileri Nelerdir?

pelikankitabevi.com.tr iletişim bilgisi olarak sitede yer alan formu kullanabilirsiniz. Pelikan kitabevi iletişim kanallarından bir diğeri de bilgi@pelikankitabevi.com.tr mail adresidir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri