Pep

Pep Yorumları

Pep Şikayetleri 2022

Pep Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

E-ticaret platformlarının ve mobil cihaz kullanımının artması ile birlikte birçok ödeme sistemi ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri olan PeP ödeme sistemi son günlerde internette sıkça karşımıza çıkmaktadır. Peki PeP nedir ve PeP nasıl kullanılır? PeP alışveriş yapanların sıklıkla tercih ettiği yeni nesil dijital cüzdan uygulamalarından biridir.

Problem Çözüldü 👍

samia
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Pep saatlerdir hesabıma paramı geçirmedi 5 saat oldu Ziraat'ten 100 TL gönderdim hala geçirmedi. Bi yardımcı olun bana.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
burakc81
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Yanlış bir kurumsal pep hesabına 290₺ kadar ufak bir yanlış transfer gerçekleştirdim ayrıca pep müşterisi de değilim bana yardımcı olmak yerine hukuki bir işlem başlatmamı önerdiniz 290₺ nin peşine düşmek için binlerce ücret ödemeyeceğim destek olmak yerine köstek oldunuz 290₺ başımın gözümün sadakası olsun güzel günlerde harcayın :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

PeP Nedir?

E-ticaret platformlarının ve mobil cihaz kullanımının artması ile birlikte birçok ödeme sistemi ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri olan PeP ödeme sistemi son günlerde internette sıkça karşımıza çıkmaktadır. Peki PeP nedir ve PeP nasıl kullanılır? PeP alışveriş yapanların sıklıkla tercih ettiği yeni nesil dijital cüzdan uygulamalarından biridir. PeP hakkında hazırladığımız bu yazımızda, PeP ATM’den para yatırma, PeP hesabına para yükleme nasıl yapılır gibi soruların yanıtlarını da bulmuş olacağız. PeP yasal ve Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasına kayıtlı bir kurumdur. PeP üye olan kullanıcılar için yurt içi ve yurt dışı para transferi, TL ve yabancı döviz hesapları, Visa kartı, fatura ödeme hizmetleri gibi finansal servisler sağlayan online bir ödeme yöntemidir.

PeP Hesabı Nasıl Açılır?

PeP hesabı nasıl açılır? İster PeP Online şubede ister PeP mobil şubede başvuru formunu doldurarak PeP üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz. TC kimlik numarası, ad, soyad, doğum tarihi, cep telefonu bilgilerinin alınması zorunlu olup başvurunun güvenli olması için cep telefonunuz üzerinden doğrulama yapılmaktadır. Pep Telefon numarası üzerinden doğrulama yapılamayan başvurular onaylanmamaktadır. Peki kimler PeP hesabı açabilir? 13 yaşın üzerinde olan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan veya Türkiye Cumhuriyeti’nde yaşayan yabancı uyruklu herkes PeP hesabı açabilir.

PeP Hizmetleri Nelerdir?

Son derece avantajlı bir kart olan PeP hizmetlerine baktığımızda son derece çeşitlilik içerdiğini görüyoruz. En başta geleni ise şüphesiz PeP Kart. PeP Kart, PeP hesabınıza yüklemiş olduğunuz tutarda harcama yapma imkanı sunan ve böylece harcamalarınızı kontrol altına almanızı sağlayan temassız karttır. PeP Kart TL, dolar ve euro gibi döviz işlemlerinizi gerçekleştirebilir, yurtdışına para gönderebilir ve yurtdışından para alabilirsiniz. Pep Kart nasıl alınır? PeP İnternet şubesi üzerinden veya PeP mobil uygulamasına giriş yaparak, Kartlarım menüsüne tıklayarak ücretsiz PeP yeni kart başvurusunda bulunabilirsiniz. PeP TL, PeP dolar, PeP Euro hesapları açabilir ve hesaplarınızı yönetebilirsiniz. PeP Visa kart ile tüm dünyada alışveriş yapabiliyor. PeP yurt dışındaki banka hesaplarına para transferi yapmanıza da olanak sağlıyor. PeP 7/24 para transferi yapabileceğiniz bir ürün. PeP hesabı olmayanlara cep telefonu üzerinden para gönderebilirsiniz. Son olarak PeP Fatura ödeme işlemlerinde de kullanabileceğiniz yapıya sahip.

Pep İşlem Limitleri Nelerdir?

Pek tabi ki en çok sorulan soruların başında gelen konu ise PeP işlem limitleri dir. Pep günlük limit dahilinde 500.000 TL’ye kadar alışveriş harcaması yapılabilmektedir. PeP günlük para çekme limiti ise 5000 TL. Pep limitleri ile ilgili daha detaylı bilgiler Pep internet sitesinde bulunmaktadır.

PeP Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nedir?

Peki PeP karta para yatırma yöntemleri nelerdir? PeP Visa Kartınızla Türkiye'deki Halkbank ATM'lerinden para yatırılabiliyor. Diğer bankalardan ve ATM’den PeP online para yükleyebiliyorsunuz.

PeP Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nedir?

PeP Para çekme yöntemleri de son derece yeterli gözüküyor. PeP yurt dışında ise tüm ATM'lerden ücretsiz olarak nakit çekilebiliyor. Ayrıca PeP nakit çekme işlemine de imkan tanımaktadır. PeP hesabı üzerinden tüm bankalara TL veya döviz hesaplarınızdan eft veya havale yapabilirsiniz.

PeP Hesabından Başka Bir PeP Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

PeP para transferi en kolay yapılan transfer yöntemi şüphesiz ki. PeP hesabından Pep hesabına para gönderme işlemleri oldukça hızlı gerçekleşmektedir. Yapmanız gereken transferi yapacağınız PeP hesap sahibi ismi veya PeP müşteri numarasını bilmektir.

PeP Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

PeP hesap sahibi olan müşteriler arasında en çok kullanılan özelliklerin başında Pep ile ödeme alma gelmektedir. Pep ödeme yöntemleri ile ilgili PeP internet sitesinden ya da PeP mobil uygulamalar üzerinden dilediğiniz desteği alabilirsiniz.

Pep Şikayetleri ve Yorumları

Finans sektörü gibi müşteri şikayetlerinin yoğu bir sektör elbette ki Gelbaba.com portalinde kendine geniş bir alan bulmaktadır. Pep müşteri yorumları ve Pep kullanıcı şikayetleri gelbaba.com'da.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri