Petsepette

Petsepette Yorumları

Petsepette Şikayetleri 2022

Petsepette Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

2019 Haziran’da kurulmuş olan Petsepette.com Kedi ve Köpek mamalarından Kedi ve Köpek malzemelerinin sunulduğu bir e-ticaret platformudur. Alanında bir ihtiyaç karşılığında kurulmuş olan Petsepette.com kullanıcı dostu arayüzüyle ve sade tasarımıyla dikkat çeken bir platformdur. Birçok ünlü ve tanınmış marka ile 10000 ‘in üzerinde ürün çeşitliliğiyle Petsepette.com tercih edilen bir web sitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

3 yıl önce yorumlandı

Sipariş ettiğim ürünlerin yarısı gelmedi, gönderdikleri ürünlerin bir kısmı yanlış ürün. İletişim numaraları ya da başka şekilde firmaya ulaşmak mümkün değil. Ürünümü 20 gün belki daha fazla sürede yarım yamalak teslim ettiler. Asla sipariş vermeyin. Çok pişman olursunuz!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Son zamanlarda kargolarda ve online alışverişte yaşadığımız sıkıntı petsepette ye pek uğramamış. Yine aynı süratle gerçekleştiriyorlar işlemleriniz. Teşekkür ederiz evdeki krizlerin önüne geçiyorsunuz. Dilsiz dostlarımız sizin sayenizde aç kalmıyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Petsepette.com Hakkında

2019 Haziran’da kurulmuş olan Petsepette.com Kedi ve Köpek mamalarından Kedi ve Köpek malzemelerinin sunulduğu bir e-ticaret platformudur. Alanında bir ihtiyaç karşılığında kurulmuş olan Petsepette.com kullanıcı dostu arayüzüyle ve sade tasarımıyla dikkat çeken bir platformdur. Birçok ünlü ve tanınmış marka ile 10000 ‘in üzerinde ürün çeşitliliğiyle Petsepette.com tercih edilen bir web sitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Petsepette.com Güvenilir Bir Site Mi?

Yeni açılmış sayılabilecek bir site olan Petsepette.com güvenilir mi? Petsepette.com KKVK gereği, kullanıcılarının kişisel bilgilerini korumaya ve 3. kişilerle paylaşmama konusunda taahhütte bulunmaktadır. Petsepette.com Kredi kartı çekimlerinde SSL güvenlik sertifikası kapsamında kullanıcıların kredi kartı bilgilerini korur ve saklamaz. Petsepette.com yeni bir platform olmasına karşın web sitesi oldukça profesyonel ve tabi yeni açılmış olan ve içinde kurye operasyonu olan bir yapıda olabilecek ufak aksaklıklar haricinde gayet iyi performans göstermektedirler. Ayrıca son olarak, kullanıcılar dilerlerse Petsepette.com kapıda ödeme seçeneğiyle ödemeyi teslimatta da yapabilmektedirler. Bütün bunları alt ala koyduğumuz zaman Petsepette.com güvenilir bir web sitesidir diyebiliriz.

Petsepette.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Kedi ve Köpek ürünleri satılan Petsepette.com’da üye olmadan alışveriş yapılabilir. Petsepette.com üyeleri indirim kuponları ile daha uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirler. Petsepette.com Web sitesi üzerinden sepet modeli ile alışveriş yapılmaktadır. Kullanıcılar seçtikleri ürün ya da ürünleri tamamlayınca sepetin tamamını ödeyerek ürünleri satın alabilirler. Üye olmadan alışveriş yapmak isteyen Petsepette.com kullanıcıları ürünü seçtikten sonra ödeme öncesi bir form doldurması gerekmektedir.

Petsepette.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Bir e-ticaret platformu olan Petsepette.com’a nasıl ödeme yapılmaktadır? Petsepette.com kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir site. Kullanıcılar dilerse Petsepette.com kapıda ödeme imkanını da kullanabilirler. Kullanıcılar Petsepette.com kapıda ödeme seçeneği ile dilerlerlerse site kapıdan ödemenin nakitmi yoksa kredi kartı ile mi olacağını da sormaktadır.

Petsepette.com’da Hangi Ürünler Var?

Petsepette.com Kedi ve Köpek mamalarıyla Kedi ve köpek malzemelerinin bulunduğu bir web sitesidir. Petsepette.com popüler ürünlerinden bazıları; Petsepette.com Yavru köpek maması, Petsepette.com Yaşlı Köpek maması, Petsepette.com Köpek yatakları, Petsepette.com Köpek Çiğneme Kemikleri, Petsepette.com Yavru Kedi Maması, Petsepette.com Yaşlı Kedi Maması, Petsepette.com Kedi Kumları, Petsepette.com Kedi tarak ve Fırçaları.

Petsepette.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

110 TL ve üzeri alışverişlerde Petsepette.com Kargo ücreti almamaktadır. Petsepette.com kapıda ödeme seçeneğinde Kargo ücreti kullanıcıya aittir. Peki Petsepette.com hangi kargo şirketi ile çalışmaktadır ? Petsepette.com MNG Kargo ile çalışmaktadır.

Petsepette.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Petsepette.com kargo süresi hakkında 3 iş günü içinde kargoya verilir diyebiliriz. Petsepette.com Kargolar ise 1-3 iş günü içerisinde kullanıcıya teslim edilmektedir. Çok nadir de olsa Petsepette.com online alışveriş esnasında aynı ürün aynı anda alınabilmekte ve bu sebepten ötürü stokta bulunmaması halinde kargo süresi uzayabilmektedir. Bu gibi durumlarda Petsepette.com kullanıcılarına ulaşıp bilgi vermektedir. Petsepette.com kargo takibi için web sitesi sağ üst köşede Kargo Takip butonundan ürünün ne aşamada olduğu görülebilmektedir.

Petsepette.com İade Koşulları Nelerdir?

Petsepette.com iade koşulu, ürünün hatalı olması durumudur ve Petsepette.com iade süresi 7 gündür.

Petsepette.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Petsepette şikayetleri ve müşteri yorumları pek çok sektöre ait firmaların da aralarında bulunduğu gibi gelbaba.com'daki yerini almış bulunmaktadır.

Petsepette.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Petsepette.com iletişim için [email protected] mail adresinden ya da Petsepette.com web sitesi üzerinde bulunan Petsepette.com Mobil hat ya da Petsepette.com Sabit hat üzerinden ulaşılabilmektedir.Petsepette.com sosyal medya hesapları da site üzerinde bulunuyor.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri