Philips

Philips Yorumları

Philips Şikayetleri 2022

Philips Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

Merkezi Hollanda’da olan Philips dünyanın en büyük Elektronik firmalarından biridir. 130 yıllık geçmişiyle çok köklü bir yapı olan Philips 100’ün üstünde ülkede faaliyet göstermemektedir. Sağlık teknolojisi alanında uzmanlaşmış olan Philips.com.tr alanında lider bir teknoloji şirketidir. Philips 100’ün üzerinde ülkede 80000 ‘in üzerinde kişiye istihdam sağlayarak aynı zamanda yatırım yaptığı ülkelerde istihdam oluşturmuştur.

Cesur
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

7720/15 Philips marka dolandırıcı firmanın ürününü aldım aldığına bin pişman oldum devamlı bozuluyor servis servis geziyorum servis 1 aydan fazla bekletiyor hep aynı hikaye parça bekleniyor adamlar profesyonel dolandırıcı Philips kaliteli zannettim aldım fazla para veripte bu markadan bişey almayı piyasadaki en ucuz mali alsanız bundan kalitelidir Philips eşittir dolandırıcı defolu ürün satarak insanları dolandıran bu marka pismanliktir

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Ürünü değiştirdiler ama bu kadar çabuk bozulan bir ürün sattıkları için çok kızgınım 20 telefon sonrası değiştirdiler ama bu bir telafi değil tabiki bu üründen dolayı çok madur oldum Philips logosunu görür görmez içimi bir nefret kaplıyor ürünler çok kalitesiz malesef

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Philips.com.tr Hakkında

Merkezi Hollanda’da olan Philips dünyanın en büyük Elektronik firmalarından biridir. 130 yıllık geçmişiyle çok köklü bir yapı olan Philips 100’ün üstünde ülkede faaliyet göstermemektedir. Sağlık teknolojisi alanında uzmanlaşmış olan Philips.com.tr alanında lider bir teknoloji şirketidir. Philips 100’ün üzerinde ülkede 80000 ‘in üzerinde kişiye istihdam sağlayarak aynı zamanda yatırım yaptığı ülkelerde istihdam oluşturmuştur. Ülkemizde Philips.com.tr web sitesi üzerinden ve Philips mağazaları ile birlikte geniş bir satış ağına sahiptir.

Philips.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Dünyanın en köklü firmalarından olan Philips gerek ürün kalitesi gerekse teknolojik gelişmelere olan bakışı alanında zirve olmasının önünü açmıştır. Küresel anlamda zirvede bulunan bir yapı olan Philips.com.tr güvenilir platform olma özelliğini korumaktadır. Philips.com.tr Kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesi ve 3D Secure teknolojisiyle kullanıcılarına güvenli alışveriş imkanı tanımaktadır.

Philips.com.tr’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Farklı sektörlerden birçok ürünü kullanıcılarına sunan Philips.com.tr’den nasıl alışveriş yapılmaktadır? Philips.com.tr çok çeşitli ürün yelpazesiyle aynı doğrultuda çok çeşitli müşteri portföyünün kullandığı lider bir web sitesidir. Philips.com.tr kullanıcıları kullanıcı dostu menülerden satın almak istedikleri ürün ya da ürünleri Sepete ekle modeliyle toplar ve alışverişin sonunda ödemeyle beraber sonlandırır. Philips.com.tr üyelik gerektirmeden satın alma yapılabilen bir web sitesidir. Üye olmayan Philips.com.tr kullanıcıları, ödeme öncesinde karşılarına çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalıdır.

Philips.com.tr Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Dünyanın en büyük online elektronik mağazalarından birine sahip olan Philips.com.tr Kredi kartıyla ödeme harici başka bir ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Kullanıcılar Philips.com.tr taksit seçeneğinden de faydalanabiliyor.

Philips.com.tr’da Hangi Ürünler Var?

130 yıllık geçmişi ve alanında zirvede kalmayı başarmış politikalarıyla göz dolduran Philips.com.tr’de hangi ürünler bulunmaktadır? Ürün yelpazesi çok geniş bir platform olan Philips.com.tr Ürünleri; Philips.com.tr Ev Ürünler, Philips.com.tr Kişisel Ürünler, Philips.com.tr Ses ve Görüntü sistemleri, Philips.com.tr Anne ve Çocuk Bakımı ürünleri, Philips.com.tr Aydınlatma, Philips.com.tr Aksesuar, Philips.com.tr teknik destek vererek, satış sonrası kullanıcıların yanında olmaya devam etmektedir.

Philips.com.tr Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Türkiye’de her il ve ilçeye kargo hizmeti bulunan Philips.com.tr hangi kargo şirketiyle çalışmaktadır? Philips.com.tr anlaşmalı kargo firması Aras Kargo’dur.

Philips.com.tr Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Philips.com.tr kargo takibi için Aras Kargo tarafından kullanıcıya gönderilen e-postadaki takip numarasıyla yine Aras Kargo web sitesi üzerinden takip edilebilmektedir. Philips.com.tr Kargo takibi, Web sitesi üzerinde bulunan Sipariş Takibi sekmesinden de yapılabiliyor.

Philips.com.tr İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Müşteri cayma hakkını kullanması durumunda, Philips.com.tr iade süresi olan 14 gün içerisinde Web sitesinde belirtilen şartlar dahilinde iade başvurusunu yapmalıdır. Bazı hijyenik ürünler iade edilememektedir.

Philips.com.tr Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Philips şikayetleri ve yorumları, bu markanın ürünlerini kullanan kişilerin gerek sorunlarına çözüm bulmak gerekse de düşüncelerini duyurup diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanmak için tüm içerikleri bir arada bulabilecekleri gelbaba.com sitesi aracılığı ile değer kazanmaktadır.

Philips.com.tr İletişim Bilgileri Nerdir?

Philips.com.tr iletişim için birçok farklı yöntem kullanmaktadır. Philips.com.tr Web sitesi üzerinde Philips.com.tr Sabit hat, Philips WhatsApp destek hattı, Philips Müşteri Hizmetleri numarası gibi birçok iletişim bilgisi bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri