Pronet Gaming

Pronet gaming Yorumları

Pronet gaming Şikayetleri 2022

Pronet gaming Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(3)

Türkiye’nin başarılı elektronik güvenlik firması olan Pronet, ev ve iş yerleri için güvenlik çözümleri sunmaktadır. 1995 senesinde kurulmuş olan Pronet günümüzde 200 bine yakın abone ve 1 milyonun üzerinde kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana en önemli vizyonu

Problem Çözüldü 👍

gladio34
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

11 ay önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

3 ay önce yorumlandı

adlı siteden aviator oyununu oynadım. sitede yazmamasına rağmen ana paramdan sadece x5 kazanç sağlayabileceğim iletildi. kazanç miktarım silindi. bende buna istinaden sitede olan üyeliğimi kapatmak istedim fakat yine sitede yazılı olmayan bir kuralı bana söyleyerek hesabımın 3 ay giriş yapmazsam kapatılacağı iletildi canlı destek hattı ve whatsapp hattından. bu gün x5 kazancıma sitede yazılı olmayan bir kural ile el koyan site yarın tüm yatırım miktarıma ya da kazanç miktarıma rahatlıkla el koyabilir. bu işlemlerin hiç biri pronetgaming alt yapısına yakışmayan işlemler. ivedi şekilde bana yardımcı olunmasını talep ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Pronet firması hiçbir şekilde haberim, sözleşmem vs olmadan adıma S-594204 sistem numaralı ve C1941317 cari numaralı aboneliği, hiçbir şekilde alakam olmayan bir adrese kurulmuş gibi göstererek abonelik başlattı. Bilgim olmayan bu aboneliği iptal etmek isteyince de abonelik cayma bedeli ödememi talep etti. Konuyu adli makamlara ileteceğim gibi bu tür bir olayın başkaları tarafından yaşanmaması için abonelik başlatacak veya başlatmayı düşünen kişilerin bu konularda dikkatli olmasını tavsiye ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri