Prontotour

Prontotour Yorumları

Prontotour Şikayetleri 2022

Prontotour Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(2)

A Grubu seyahat acentelerinden olan Prontotour 1993 yılında kurulmuştur. Özellikle yurtdışı turlarında yılda 100 binden fazla kişiye seyahat imkanı sunan firma bu konuda Türkiye’nin en çok tercih edilen lider turizm operatörü olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul merkez ofisi, İzmir'de bulunan şubesi, 35 acentası ve Türkiye genelinde yaklaşık 1120 yerel satış noktası ve 300’ün üzerinde çalışanı ile turizm sektörünün en önemli temsilcilerinden biridir.

1 yıl önce yorumlandı

24 Temmuz da Pronto tur ile Avrupa turuna gittim. Gerçekten çok memnun kaldım. Harika bir turdu ve çok eğlendim. Öncelikle rehberimiz H****bey e ve pronto tur ailesine teşekkür ederim. Havalimanından itibaren herzaman ilgi ve alakalarını esirgemediler. Tura katılan insanların uyumu da harikaydı. Birkaç yurtdışı seyahatim daha oldu ama en çok beğendiğim ve en çok eğlendiğim tur bu oldu. Gitmeyi düşünen herkese tavsiye ederim. Özellikle de ekstra turlar bir harikaydı. Ortaçağ gecesine bayıldım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İtalya turlarında kesinlikle lider. İki farklı firma ile italya turu yaptım ama pronto gerçekten farkını ortaya koydu. Özellikle rehberleri çok iligli ve bilgili kişiler umarım bir kere daha gitme fırsatımız olur

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Prontotour.com Hakkında

A Grubu seyahat acentelerinden olan Prontotour 1993 yılında kurulmuştur. Özellikle yurtdışı turlarında yılda 100 binden fazla kişiye seyahat imkanı sunan firma bu konuda Türkiye’nin en çok tercih edilen lider turizm operatörü olarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul merkez ofisi, İzmir'de bulunan şubesi, 35 acentası ve Türkiye genelinde yaklaşık 1120 yerel satış noktası ve 300’ün üzerinde çalışanı ile turizm sektörünün en önemli temsilcilerinden biridir. Prontotour destinasyon bilgileri, tur ve tatil içerikleri gibi tüm detaylı bilgilere firmanın online satış kanalı olarak da hizmet eden Prontotour.com tatil sitesinden ulaşabilirsiniz.

Prontotour.com Hizmetleri

Prontotour outgoing hizmetleri alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Prontotour yurtiçi turlar, biletleme hizmeti, kurumsal seyahat hizmetleri, vize hizmetleri, münferit turlar, misafir ilişkileri gibi hizmetleriyle ön plana çıkmaktadır. Prontotour yurtiçi otelleri, Prontotour yurtdışı otelleri, Prontotour kıbrıs otelleri, Prontotour butik oteller, villa ve tatil evleri gibi hizmetlerinin yanı sıra Prontotour kıbrıs otelleri, Prontotour gemi turları, uçak biletleri, kültür turları, Prontotour vizesiz turlar gig çok sayıda hizmeti de müşterilerine en kaliteli şekilde sunmayı hedef olarak benimsemiştir.

Prontotour.com’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Pronto Tour otel rezervasyonu gitmek istediğiniz oteli seçerek, giriş ve çıkış tarihlerini belirleyerek ve kişi sayısı bilgilerini girerek kolayca yapılabilmektedir. Prontotour.com rezervasyon işlemi sonunda satın almış olduğunuz tatile ait bir rezervasyon numarası oluşmaktadır. Prontotour rezervasyon sorgulama ve çeşitli talepleriniz için bu numara ile hareket edebilirsiniz.

Prontotour.com Erken Rezervasyon

Prontotour erken rezervasyon indirimi seçilmiş villa ve butik oteller için geçerlidir. Pronto Tour erken rezervasyon otelleri için ilgili alanda yer alan otelleri inceleyebilirsiniz. Prontotour erken rezervasyon avantajlarının geçerli olacağı otelleri fiyat aralığına, yıldız ve konaklama türüne, uzaklık ve yemek alternatiflerine göre kategorize edebilirsiniz.

Prontotour.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Prontotour kredi kartı ile ödeme ya da Prontotour banka havalesi/EFT’si ile ödeme seçenekleri müşteriler tarafından en çok tercih edilen ödeme yöntemleridir. Ödeme işleminizi anlaşmalı bankaların kredi kartları ile taksit avantajından da yararlanacak şekilde yapabilirsiniz. Prontotour otelde ödeme ya da otelde nakit ödeme gibi seçenekler için firmanın müşteri hizmetleri biriminden güncel bilgi alabilirsiniz.

Prontotour.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Prontotour rezervasyon iptal şartları hakkında acentalardan ve seyahat danışmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz. Seyahat güvence paketi ile herhangi bir aksilik durumunda rezervasyon iptali gerçekleştirebilirsiniz. Prontotour rezervasyon değişikliği için de site yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Prontotour.com Müşteri Şikayetleri

Prontotour müşteri şikayetleri, kullanıcı yorumları ve önerileri Gelbaba.com farkı ile sizlerle. Gelbaba’ya üye olarak firma, ürün ve hizmetler için dilediğiniz şekilde yorum yapabilirsiniz.

Prontotour.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Prontotour iletişim bilgileri sitede yer alan iletişim formu, İstanbul merkez ofis ve İzmir şubeye ait telefon numaraları ve Prontotour.com’da yer alan müşteri hizmetleri hattı gibi seçeneklerdir. Ayrıca [email protected] mail adresinden de firmayla iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri