Qatar Airways

Qatar airways Yorumları

Qatar airways Şikayetleri 2022

Qatar airways Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Tam altı kıtada 150'den fazla kıtada uçuş seferi düzenleyen Qatar Airways, en genç ve en küresel hava yolu şirketlerinin başında yer almaktadır. Katar Devleti'nin Doha merkezli hava yolu şirketi olan Qatar Airways, yüksek müşteri memnuniyetine sahip ve oldukça konforlu bir uçuş deneyimi ile tercih edilmektedir.

4 ay önce yorumlandı

Merhaba, Qatar Air ile Kore'den 10.01.2022 Türkiye uçuşunu yapacak olan uçakta yaşanan teknik bir sorun sanırım çünkü tam anlatan ve açıklmaya yapan yok bir türlü kalkış yapamadık. Tam 11.01.2022 gecesine kadar 1 gün boyunca bizi mağdur ettiler ve hala bir açıklama yok. Yeni bir uçuş olacağını belirttiler fakat yeni uçakta rotar olduğu bilgisi az önce geldi. Gerçekten bu mağduruiyetin nedeni ne ise sorun ne bilmiyorum açıklayan yok. Bu kadar mağduriyetin sorumlusu veya nasıl giderilceği açıklamasını yapmamaları insanı daha çok germekten başka bir işe yaramıyor. Qatar Air bir daha asla tercihim olmayacaktır. İnsanı Allah bir daha sizin elinize düşürmesin paramızla rezil oluyoruz mağdur oluyoruz yazık rezilliklerini bile temizlemiyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Qatar Airways Hakkında

Tam altı kıtada 150'den fazla kıtada uçuş seferi düzenleyen Qatar Airways, en genç ve en küresel hava yolu şirketlerinin başında yer almaktadır. Katar Devleti'nin Doha merkezli hava yolu şirketi olan Qatar Airways, yüksek müşteri memnuniyetine sahip ve oldukça konforlu bir uçuş deneyimi ile tercih edilmektedir. 1997 yılında kurulan ve o günden beri sayısız ödüle layık görülen Qatar Airways hava yolu şirketi olarak 5 yıldıza sahip elit hava yolu grup şirketleri arasında yerini almıştır. Her bir uçuşun benzersiz bir seyahat deneyimi olması amacıyla, eğitimli ve güler yüzlü personeliyle birlikte profesyonellere yaraşır bir şekilde sunan Qatar Airways, qatarairways.com sitesi ile de uçuş yaptığı her ülkede,  yerel dil desteği ile rezervasyon ve satış hizmeti vermektedir. Qatar Airways hakkında çok daha fazlasını ve seferleri öğrenmek için sitelerini ziyaret edebileceğiniz gibi yazımızın devamını okuyabilir ve gelbaba.com deneyimlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Qatar Airways Hizmetleri Nelerdir?

Qatar Airways uçak rezervasyonu için firmanın resmi web sitesi üzerinden Türkçe dil desteği ile Qatar Airways uçak bileti alma, Qatar Airways uçak bileti rezervasyonu, Qatar Airways rezervasyon iptali gibi işlemleri yapabilirsiniz. Qatar Airways check-in  işlemlerini de online olarak web sitelerinden yapabilir ya da Qatar Airways müşteri hizmetleri ile görüşerek telefon ile de yapabilirsiniz. Qatar Airways Privilege Clup gibi ayrıcalıklı hizmetlerden de yararlanarak uçuş sıklığınıza bağlı olarak sayısız avantaj elde edebilirsiniz.  Qatar Airways bagaj satın alma, Qatar Airways araç kiralama ve Qatar Airways otel hizmetleri için sitelerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Qatar Airways’ den Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Qatar Airways uçak bileti rezervasyonu için web siteleri üzerinden bilet satın alabilirsiniz. Qatar Airways rezervasyon işlemlerinizi mobil ya da telefon bağlantısı ile de gerçekleştirebilirsiniz. Yaşadığınız sorun ya da sıkıntılar için Qatar Airways müşteri danışmanı ile görüşebilirsiniz.

Qatar Airways Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Qatar Airways ödeme seçenekleri arasında bulunan Qatar Airways kredi kartı ile ödeme, Qatar Airways banka kartı ile ödeme gibi yöntemler ile uçak biletlerinizi satın alabilir, rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Qatar Airways Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Qatar Airways rezervasyon iptalleri için Qatar Airways müşteri hizmetleri numaralarını arayarak talepte bulunabilirsiniz. Qatar Airways uçak bileti iptali, ve diğer tüm iptal ve değişiklikler için müşteri danışmanlarına uçuş tarihinizden önce bilgi vererek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Qatar Airways Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Qatar Airways şikayetleri ve yorumları ile ilgili olarak gerçek müşteri deneyimlerine ulaşacağınız gelbaba.com ile Qatar Airways hakkında  farklı ve objektif bilgilere erişebilirsiniz. Qatar Airways kullanıcı yorumları ve şikayetleri ile ilgili kendi deneyimlerinizi de sitemize yazabilirsiniz.

Qatar Airways İletişim Bilgileri Nelerdir?

Qatar Airways iletişim adresleri hakkında güncel bilgiler için firmanın qatarairways.com sitesini inceleyebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezi hizmeti verdiği müşteri hizmetleri Türkçe, İngilizce ya da Arapça dil desteği ile hizmet vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri