Qnb Finansbank

Qnb finansbank Yorumları

Qnb finansbank Şikayetleri 2022

Qnb finansbank Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

1987 yılında Hüsnü Özyeğin liderliğinde kurulmuş olan Finansbank, ülkemizde ilk kez halka açılan özel bankalardan biri olma özelliğine de sahiptir. İMKB'de işlem gören ilk özel banka olma özelliği dışında köklü geçmişi ve profesyonel personelleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider isimlerinden biri haline gelmiştir. Kısa sürede Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde satın aldığı bankalar ile sermayesini ve gücünü büyütmüştür.

3 yıl önce yorumlandı

QNB FİNANSBANK TARAFINDAN ALINMAK İSTENEN HAKSIZ KART AİDATI 162.00 TL DİR. 20 YILDIR BU KREDİ KARTINI KULLANMAKTA OLUP BAŞKA BANKALARIM KREDİ KARTLARINA İHTİYAÇ DUYMADIM . MERAK EDİYORUM BENİM KARTIMA NİÇİN BU KADAR BÜYÜK BİR KESİNTİ ALMAKTASINIZ ÇOK FAZLA ZATEN DURUMUM KÖTÜ GERİ İDAESİNİ İSTİYORUM İADE OLMAZ İSE MEVCUT KREDİ KARTIM OLAN QNB FİNANSBANK KREDİ KARTIMI İPTAL ETTİRİM YASAL HAKIIMI KULLANACAĞIM

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Enpara uygulamanız banka sektöründeki en iyi uygulamaydı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

daha önceki yazıma istinaden tarafıma dönüş yapılmamış olup ödeme ile ilgili işlemde değişiklilk olmamıştır. 20 yıllık müşteriniz olarak tarafıma ödeme yapılmaz ise kartımı iptal ettirerelk yasal sürece başvuruda bulunacağımı beyan ederim iyi günler dilerim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

QNB Finansbank Hakkında

1987 yılında Hüsnü Özyeğin liderliğinde kurulmuş olan Finansbank, ülkemizde ilk kez halka açılan özel bankalardan biri olma özelliğine de sahiptir. İMKB'de işlem gören ilk özel banka olma özelliği dışında köklü geçmişi ve profesyonel personelleri ile kısa sürede Türkiye'nin lider isimlerinden biri haline gelmiştir. Kısa sürede Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde satın aldığı bankalar ile sermayesini ve gücünü büyütmüştür. Türkiye'de ise uzun yıllar tamamen yerli sermaye ile hizmet veren nadir bankalar arasına adını kazımıştır. 2016 yılında Katar'ın en büyük bankası Qatar National Bank tarafından satın alınmış ve adını QNB Finansbak olarak değiştirmiştir. QNB Finansbank bireysel bankacılık hizmetleri ve QNB Finansbank kurumsal bankacılık hizmetleri dışında Tarım bankacılığı ile de sektörde oldukça aktif bir rol oynamaktadır. Geçmişinde sayısız ödüle layık görülen QNB Finansbank müşteri memnuniyetini hizmet önceliğinin ilk sırasına yerleştirmiştir. QNB Finansbank şubeleri  adresleri için internet sitelerini ziyaret edebilir ve QNB Finansbank mesai saatleri için yine sitelerinden bilgi alabilirsiniz. Yaz ve kış mevsimlerinde farklı mesai saatleriyle hizmet vermekte olan QNB Finansbank, sanayi şubelerinde daha fazla mesai yapabilmektedir.

QNB Finansbank Hizmetleri

QNB Finansbank faiz oranları , QNB Finansbank döviz kurları, QNB Finansbank altın fiyatları gibi günlük olarak  değişebilecek rakam ve tutarların en sağlıklı bilgisi için QNB Finansbank müşteri hizmetleri ya da şube numaraları aranmalıdır. QNB Finansbank bireysel, kurumsal, tarım bankacılığı hizmetlerinin yanında QNB Finansbank yatırım bankacılığı hizmetleri de sunmaktadır. QNB FINANSINWEST ile borsa işlemlerini mobil cihazları ile dahi yöneten müşterilerine birçok koldan iyi hizmet vermek için çalışmaktadırlar.

QNB Finansbank İnternet Şubesi

QNB Finansbank internet şubesi ve QNB Finansbank mobil bankacılık hizmetleri ile tıpkı şube işlemleri gibi birçok hizmeti müşterilerine kolaylıksa sağlamaktadır. QNB Finansbank internet şube giriş işlemleri için bireysel ya da kurumsal müşterilerinin giriş bilgilerini QNB Finansbank telefon bankacılığı aracılığı ile öğrenmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank Hesap Açma

QNB Finansbank hesap açma işlemleri için müşterilerinin QNB Finansbank şubelerini ziyaret etmeleri gerekmektedir. Yurt içinde en çok müşteri sayısına sahip olan QNB Finansbank altın hesabı ya da diğer döviz hesaplarının avantajları müşterilerinin birikimlerini vadeli veya vadesiz olarak saklayabileceği hizmetler içermektedir.

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik

QNB Finansbank Bireysel Emeklilik Devlet Katkısı teşvikleri ile oldukça talep aldığı müşterilerinin BES girişlerini yapmaktadır. Yalnızca Bireysel Emeklilik işlemleri değil, kredi kullanımı ve araç/ konut alımı için kredi kullanan müşterilerine de zorunlu ya da isteğe bağlı sigorta ürünleri sunmaktadır.

QNB Finansbank İşlem Ücretleri

QNB Finansbank EFT ücreti, QNB Finansbank kredi kartı ücreti gibi hizmet bedellerini maaş müşterisi ve emekli müşterilerinden muaf tutmuştur. QNB Finansbank işlemleri ile ilgili komisyon oranları ve işlem ücretleri için tutarların güncel olarak müşteri hizmetleri ya da şube yetkilileri tarafından talep edilmesi gerekmektedir. QNB Finansbank kredi tahsis ücreti ve benzeri ücretler piyasa koşullarına bağlı olarak zaman içerisinde değişebilen rakamlardır. Tüm güncel bilgilerin şube yetkililerinden talep edilmesi gerekmektedir.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri

QNB Finansbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığı ile kesintisiz şekilde yılın tüm günü ve saati hizmet vermektedir. QNB Finansbank telefon bankacılığı hizmetlerini de sürdürdüğü çağrı merkezleri ile bir şubenin yapabileceği birçok işlemi telefon aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri telefonu banka kartları üzerinde yazmaktadır.

QNB Finansbank Şikayet ve Yorumları

QNB Finansbank şikayet ve QNB Finansbank müşteri yorumları ile birçok kişi QNB Finansbank hakkında doğru bilgiye Gelbaba ile erişebilmektedir. Sitemizde yazılmış olan QNB Finansbank yorum ve mesajlarını okuyabileceğiniz gibi kendi QNB Finansbank kullanıcı yorumları ve deneyimlerinizi de yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri