Rivaistanbul

Rivaistanbul Yorumları

Rivaistanbul Şikayetleri 2022

Rivaistanbul Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

Rivaistanbul.com Akkoyunlu Teks. İnş. Alm. İth. İhr. Ltd. Şti. öncülüğünde faaliyet gösteren online alışveriş sitesidir. 1997 yılında kurulmuş olan Rivaistanbul.com Bursa merkezli bir yapıdır. Rivaistanbul.com web sitesi kullanıcıların rahat ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için dizayn edilmiş hoş bir tasarıma sahip. Rivaistanbul.com kullanıcı dostu arayüzü ve 23 yıllık birikimiyle oldukça iddialı bir web sitesi olarak dikkat çekmektedir.

pinara79
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Sipariş alırken 7-24 hizmet veren firma sorun çözme ve soru cevaplamaya gelince mesai saati dışında çalışmıyor. Ürünler için hazırlanma süresi verdiler tamam dedik. Süre doldu, teslimat detayı soruyorum, sürekli bir geçiştirme bugün efendim yarın efendim kontrol edelim efendim ama net cevap yok. Seyahat planını yapamadım kargo gelecek mi gelmeyecek mi diye.. hadi bu hafta da geçti yeni hafta ne oldu diyorum. Ürünler kargoya verildi. E bana mesaj gelmedi hangi kargo bu takip numarası ne cevap yok. Sitelerinde bir numara var arıyorsun açan yok. 18.00 de mesai saati bitiyormuş. E bende gün içerisinde telefon alamıyorum belki öyle bir işim var mesai saatim bitince alabiliyorum böyle iş mi olur. 7-24 hizmeti sadece sipariş alırken veriyorlarmış. Asla çözüm odaklı değiller. Müşteriye hizmet sıfır. İnsan açar bi anlatırız durumu, dinleyen yok. Ben bir ay oldu neden hala gelmedi hesabını sormuyorum ki, ben hangi kargoya verdinizi soruyorum. Böyle iş görmedim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

3 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Rivaistanbul.com Hakkında

Rivaistanbul.com Akkoyunlu Teks. İnş. Alm. İth. İhr. Ltd. Şti. öncülüğünde faaliyet gösteren online alışveriş sitesidir. 1997 yılında kurulmuş olan Rivaistanbul.com Bursa merkezli bir yapıdır. Rivaistanbul.com web sitesi kullanıcıların rahat ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için dizayn edilmiş hoş bir tasarıma sahip. Rivaistanbul.com kullanıcı dostu arayüzü ve 23 yıllık birikimiyle oldukça iddialı bir web sitesi olarak dikkat çekmektedir.

Rivaistanbul.com Güvenilir Bir Site Mi?

Birkaç örnek dışında bütün e-ticaret platformlarının en büyük sorunu güven sorunu olduğu aşikar bir durum. Kapıdan öde seçeneği ile bu sorunu bir nebze üzerinden atmış olmasına karşın Rivaistanbul.com güvenilir bir web sitesi midir? Rivaistanbul.com kredi kartı çekimlerinde Rapid SSL sertifikası güvencesi ve 3D Secure teknolojisiyle kullanıcıların kart bilgilerini koruyan Rivaistanbul.com güvenilir bir web sitesinde bulunması gereken bütün adımları atmış bir platform olarak dikkat çekmektedir.

Rivaistanbul.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Son derece şık ve kullanıcı dostu arayüzü ile müşterilerinin kolay ve güven içerisinde alışveriş yapmasını sağlayan Rivaistanbul.com’da nasıl alışveriş yapılmaktadır? Kullanıcıların alışveriş yapabilmeleri için Rivaistanbul.com üyelik formlarını doldurmaları gerekmektedir. Rivaistanbul.com kullanıcıları almak istedikleri ürün ya da ürünleri seçer ve sepete ekle yöntemiyle toplar. Rivaistanbul.com kullanıcıları sipariş sonlandığında ise ödeme seçeneklerine geçer ve siparişi tamamlarlar

Rivaistanbul.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

25 yıla yakındır faal olan Rivaistanbul.com ödeme seçenekleri nelerdir? Online alışveriş yapılabilen Rivaistanbul.com Kredi kartı ile ödeme almaktadır. İlk defa alışveriş yapan ya da temkinli kullanıcılar için Rivaistanbul.com Kapıda ödeme yöntemiyle de ödeme almaktadır. Rivaistanbul.com Kapıda ödeme nakit ya da kredi kartı ile yapılmaktadır. Son olarak da Rivaistanbul.com banka transferi yoluyla da ödeme almaktadır. Rivaistanbul.com Banka hesap bilgileri web sitesinde bulunmaktadır.

Rivaistanbul.com’da Hangi Ürünler Var?

Ağırlıklı olarak Tekstil ve Mefruşat alanında faal olan Rivaistanbul.com’da hangi ürünler bulunmaktadır? Rivaistanbul.com kategorileri; Rivaistanbul.com Çocuk & Bebek, Rivaistanbul.com Ev & Yaşam, Rivaistanbul.com Halı, Rivaistanbul.com Hediyelik eşya gibi.

Rivaistanbul.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

150 TL ve üzeri alışverişlerde Rivaistanbul.com Ücretsiz kargo hizmeti sağlamaktadır. Bursa merkezli olan Rivaistanbul.com UPS Kargo ile çalışmaktadır. Rivaistanbul.com Kargo Süresi 7 işgünüdür.

Rivaistanbul.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kullanıcılar Rivaistanbul.com kargo takibi için web sitesi üzerinden ilgili bölümden yapılabilmektedir. Riva İstanbul kargom nerede? sorularınıza yanıtı kargo takip numarası aracılığı ile kolayca bulabilirsiniz.

Rivaistanbul.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Rivaistanbul.com iade süresi 14 gündür. Rivaistanbul.com iadeleri herhangi bir şart aramaksızın yapılabilmektedir. Rivaistanbul.com iade için gerekli şartlar web sitesinde bulunmaktadır.

Rivaistanbul.com Müşteri Şikayetleri ve Kullnıcı Yorumları

Riva İstanbul şikayetleri ve müşteri yorumları gelbaba.com web sitesinde gerçek kullanıcı deneyimlerini yansıtan içeriklerle karşınıza çıkmaktadır.

Rivaistanbul.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Rivaistanbul.com iletişim için web sitesi üzerinde bulunan Rivaistanbul.com iletişim formu yoluyla ya da Rivaistanbul.com Mobil hat üzerinden yapılabilmektedir. Kullanıcılar dilerlerse Rivaistanbul.com sosyal medya hesaplarını da web sitesinde bulabilirler.

 

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri