Rixos Hotels

Rixos hotels Yorumları

Rixos hotels Şikayetleri 2022

Rixos hotels Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Turizm sektörü seçenekleri arasında, lüks bir tatil dendiğinde muhakkak herkesin aklına Rixos gelecektir. All inclusive ve All exclusive hizmet seçenekleri ile her şey dahil konaklama hizmetleri, dünya üzerinde bir üne sahiptir. Türkiye'nin ve dünyanın en nezih destinasyonlarında, birbirinden eşsiz tasarımları ile lüks otel hizmeti sunan Rixos ile beğeni çıtanızı oldukça yüksek bir yere taşıyacaksınız.

farukk01
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Hangi rezaletten başlasam anlatmaya bilemedim. Premium adı altında satılan otelde hizmet yok denecek kadar kötü. Size bu oteli satın alırsanız yaşayacaklarınızı özetliyim. Su sipariş edersiniz. Bakkaldan söyleseniz daha erken gelir. Bu otelde askerlik gibi şezlong nöbeti tutmanız gerekir. Eklediğim fotoğraftaki kişi sabah saat 6da 4 ayrı havuz yatağına havlularını atıp rahat rahat uyumaya gitti ve hiçbir görevli engel olmadı.18 yıllık içkinizi 50 kuruşluk plastik bardakta içmek zorunda kalacaksınız. Masanızın temizlenmesini istediğinizde garson temizleyecek kişi bulamıyorum diyerek kendini işinizi kendiniz görün imasında bulunuyor. Eğer bir personele yanlışlıkla sesinizi yükseltirseniz sizi kendisi daha yüksek bir tonla ben sana yardımcı olmaya çalışıyorum bana sesini yükseltme yoksa yardımcı olmam diye azarlıyor.O personeli müdürüne şikayet etmek gibi bir gaflete düşerseniz aman diyim yapmayın.Birde müdürü personelimi azarlayamazsın diye üstünüze yürüyor.Havuzları pislikten geçilmiyor.Çocuğumuz havuza il gün girdi ve virüs kaptı.Kalan 5 gün çocuğu iyileştirmeye çalıştık.Kurtuluş savaşı yılları bağışıklığına sahip değilseniz bu otelin havuzuna girmenizi tavsiye etmem.Oda kartları günde 1 kez bozuluyor ve kapıda kalıyorsunuz.Yeni kart almaya çalışırsanız yine azarlanıyorsunuz.Lobide yatın daha iyi.Çocuğumuz bu otelde kaptığı virüsten dolayı 3 yaşında antibiyotik kullanmak zorunda kaldık.40 derece sıcakta antibiyotik çantamızda duramayacağı için barın dolabına koyduk.Birde o barda bu antibiyotiki unutmak gibi bir ahmaklık yaptık.Çok sevgili asil otel personeli kusura bakmasın.Resepsiyonu arayınca i***** adında ne yaptığını bilmeyen biri kayıp eşya bürosu kapandı yardımcı olabilirsem olucam yoksa yapacak birşey yok diyerek telefonu yüzümüze kapattı.Bunun üzerine hem hadsizlik hemde saçmalık için resepsiyona hesap sormaya gittğimde,İ****DEDİĞİ ,ben burda çalıştığım için sakin duruyorum yoksa seninle hesaplaşırız tavrı oldu.Hatta sabah 08:00de mesaisi bitiyormuş.Onunla dışarda görüşmek için randevulaştık.Bütün bu olanların üzerine gelen gece müdürü,şuan adını hatırlamıyorum ama otelin kamera kayıtlarında var,benim personelimin üzerine yürüyemezsin diyerek birde üzerimize yüründü.Sonuç olarak kavgadan ve savaştan kaçmayan, oteli milli mücadele ruhuyla savunan personellere sahipler.otelde kaldığımız 6 gecenin 6 sındada huzur bulmak yerine katil olmak üzereydik.Sabıkanız vs. Varsa boşu boşuna bu otele gidip bela bulmayın.Bu dediklerim sizi hala ikna etmediyse bu kadar para verip buraya gideceğinize ülkemizin nadide bela cennetlerinden T****,A**** H**** mahallesi vs yerleri daha uygun fiyatlı seçenekler arasına yazabilirsiniz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Herşey iyi hoş güzel lakin oğulumuza bakan babanesi rahatsızlandı bizim tatilimizi bölmemizi istemedi lakin bizde buna müsade edemezdik erken çıkışımızı talep edince iade için rapor istediler şimdi ben nasıl diyeyim köydeki anneme babama hastaneye git ropor al birde üstüne bu otele faxla evet şimdi konaklayıp günün bitmesini bekliycez ama nasıl bitecek

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Rixos Hakkında

Turizm sektörü seçenekleri arasında, lüks bir tatil dendiğinde muhakkak herkesin aklına Rixos gelecektir. All inclusive ve All exclusive hizmet seçenekleri ile her şey dahil konaklama hizmetleri, dünya üzerinde bir üne sahiptir. Türkiye'nin ve dünyanın en nezih destinasyonlarında, birbirinden eşsiz tasarımları ile lüks otel hizmeti sunan Rixos ile beğeni çıtanızı oldukça yüksek bir yere taşıyacaksınız. Rixos sitesi üzerinden tüm otel destinasyonlarını ve ayrıcalıklı hizmetlerini öğrenebileceğiniz gibi rezervasyonlarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Rixos Hizmetleri

Türkiye'nin yurtdışından en çok misafir alan markası Rixos, üst düzey hizmetleri ile sektörün yön veren isimlerinden birisi. Türkiye destinasyonları arasında: Rixos Premium Belek, Rixos Premium Göcek Adult Only, Rixos Premium Bodrum, Rixos Premium Tekirova, The Land of Legends Kingdom, Rixos Sungate, Rixos Beldibi, Rixos Downtown Antalya, Rixos Pera İstanbul, Club Prive By Rixos Belek, club Prive By Rixos Göcek  ayrıca dünyanın farklı ülkelerinde otellere sahip Rixos ile birçok ayrıcalığa sahip hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Otellerinde konaklayan çocuklu misafirlerine talebe bağlı özel bakıcı hizmeti sunan Rixos aynı zamanda Rixos Sungate ile tamemen çocuk merkezli bir tatil hizmeti de vermektedir.

Rixos’tan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Rixos otel rezervasyon işlemleri web sitelerinden ve diğer turizm seyahat firmalarından yapılabilmektedir. Ayrıca rezervasyon işlemleriniz için Rixos rezervasyon numarasını arayarak telefon ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rixos rezervasyon için çoğu zaman ön ödeme istememektedir. Direkt  otelde ödeme gibi seçenekler ile de rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Rixos Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Otellerini tercih eden müşterilerini rüya gibi bir tatil hizmeti ile misafir eden Rixos rezervasyon işlemleri sırasında ödeme almaktadır. Rixos ödeme seçenekleri arasında kredi kartı ile taksit ya da banka kartı ile ödeme gibi yöntemler vardır. Rixos banka havalesi ile ödeme de kabul etmektedir. Online ödeme işlemleri ve diğer Rixos ödeme koşulları için Rixos rezervasyon hattı ile iletişim kurabilirsiniz.

Rixos Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Rixos rezervasyon iptali veya Rixos rezervasyon değişikliği taleplerinizi iletebileceğiniz Rixos müşteri ilişkileri numaraları ile tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Rixos rezervasyon iptal şartları ve koşulları için hizmet alımı öncesi yapacağınız anlaşma geçerli olacağından olası iptal ve değişikliklerde mağduriyet yaşamanızın da önüne geçebilirsiniz.

Rixos Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

Rixos son derece lüks konaklama hizmetleri ile farklı destinasyonda işletmelere sahip. Üst düzey hizmet sundukları otelleri ile müşterilerine özel ve ayrıcalıklı hissettiren Rixos da diğer isimler gibi şikayet alabilmektedir. Rixos şikayet ve Rixos yorum ve benzeri yorumlarınız için sitemizi ziyaret edebilir, ziyaretçilerinin Rixos otelleri hakkında neler düşündüğünü öğrenebilirsiniz.

Rixos İletişim Bilgileri Nelerdir?

Rixos otel adresleri ve Rixos otel iletişim numaraları için tüm detaylı bilgilere Rixos resmi web sitesinden erişebilirsiniz. Her türlü rezervasyon ve rezervasyon iptal işlemlerinizi de iletişim numaraları sayesinde sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri