Satışgaranti.com

Satışgaranti.com Yorumları

Satışgaranti.com Şikayetleri 2022

Satışgaranti.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

2019 yılında hizmet vermeye başlamış olan gayrı menkul satım sitesi Satış Garanti, elindeki emlak ya da vasıtayı satmak isteyenler ile almak isteyenleri bir araya getirmiştir. Yeni bir ev almak isteyenler ile evini satmak isteyenlerin aradığı kriterlerde kolay bir ortam sunarak, kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir.

1 yıl önce yorumlandı

2019 yılında tanıştığım Satisgaranti.com, hem vasıta ve de emlak ilanı verebiliyorum. Rakip firmaların 1 aylık fiyatına yıllık üye oldum. Ekim, kasım ayında iyi bir telefon trafiğim oldu. Araba satarken aynı zamanda ev ilanı da verebiliyorum. Ayrıca kredi başvurusu vede expertiz imkanı var. Teşekkürler Satış Garanti̇.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

1 yıl önce yorumlandı

Aynı ürünü arkadaşım 600 TL ye alırken bana 3000 TL den yalan söyleyerek sattılar. Üyelik iptal isteğimde üyelik iptali yapmıyoruz iade yapılmıyor diyip telefonu kapatıyorlar. Telefonda ters ters azarlayarak konuşan genel merkez çalışanları var terbiyeye davet ediyorum helal etmiyorum üyelik paramı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Satış Garanti Hakkında

2019 yılında hizmet vermeye başlamış olan gayrı menkul satım sitesi Satış Garanti, elindeki emlak ya da vasıtayı satmak isteyenler ile almak isteyenleri bir araya getirmiştir. Yeni bir ev almak isteyenler ile evini satmak isteyenlerin aradığı kriterlerde kolay bir ortam sunarak, kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Yalnızca emlak ve vasıta üzerinde değil iş makinesi, sanayi, yedek parça, aksesuar gibi kategoriler altında da alıcı ve satıcıları bir arada tutmaktadır. Genel merkezi İstanbul' da olan Satış Garanti hakkında  daha fazla bilgi almak için lütfen yazımızın devamını okuyunuz.

Satış Garanti Güvenilir Bir  Site mi?

Gayrı menkul satış sitesi olarak Satış Garanti güvenli mi? Satış Garanti sitesi güvenilir mi? sorusu için konuyu farklı bir açıdan incelememiz gerekmektedir. Alıcıları ve satıcıları bir araya getiren platform olarak görev yapan Satış Garanti alım satım işlemleri için herhangi bir sorumluluk almadığı gibi taraf da olmamaktadır. Kişiler kendi seçimleri ve satışlarından sorumludur. Bu alışveriş sürecini, kurallara ve kanunlara uygun prosedürlerle yaparak kendinizi koruyabilirsiniz.

Satış Garanti'den Nasıl Alışveriş Yapılır?

Satış Garanti sitesinden alışveriş yapmak için site içi arama motorunda kendi tercihlerinizi seçerek  bir liste oluşturabilir ve bu listede ilgilinizi çeken ilanların sahipleri ile görüşerek alışveriş işlemi için ilk adımınızı atabilirsiniz.

Satış Garanti'de Emlak İlanı Nasıl Verilir?

Satış Garanti ilan açma işlemleri için ilk olarak sitelerine üye olmanız gerekmektedir. Satış Garanti sitesi üzerinden, Satış Garanti ilan verme kurallarını okuyarak ve kurallara uayacağınızı beyan ederek ilanlarınızı açabilirsiniz.

Satış Garanti'de Bulacağınız İlanlar Nelerdir?

Satış Garanti ilan seçenekleri  arasında birçok farklı kategoride satışlar vardır. Örneğin Satış Garanti satılık daire, Satış Garanti kiralık daire, Satış Garanti kiralık konut, Satış Garanti kiralık villa, Satış Garanti kiralık yazlık, Satış Garanti satılık villa, Satış Garanti satılık müstakil ev, Satış Garanti satılık dükkan, Satış Garanti satılık mağaza, Satış Garanti satılık iş yeri, Satış Garanti kiralık iş yeri, Satış Garanti kiralık ofis, Satış Garanti  satılık yedek parça ve aksesuar, Satış Garanti satılık iş makinesi ve daha pek çok ilan yer almaktadır.

Satış Garanti Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Satış Garanti kullanıcı deneyimleri ya da Satış Garanti kullanıcı şikayetleri ile ilgili olarak sitemize yazılmış olan mesajları okuyarak birçok farklı bilgiye erişebilir ve deneyim sahibi kişilerin mesajları ile nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda önemli bilgiler edinebilirsiniz. Sizler de tüm Satış Garanti kullanıcı yorumları ve şikayetlerinizi sitemize yazabilir, Satış Garanti hakkında bilgi arayan binlerce kişiye mesajınız ile yardımcı olabilirsiniz.

Satış Garanti İletişim Bilgileri Nelerdir?

Müşteri memnuniyetine verdiği önemi her defasında dile getiren Satış Garanti çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Alıcı ya da satıcı olmadan sadece aracı kurum olmasına rağmen ziyaretçilerinin istek, öneri ve şikayetlerine kulak vermektedir. Satış Garanti iletişim bilgileri için sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri