Sendeo

Sendeo Yorumları

Sendeo Şikayetleri 2022

Sendeo Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(4)

Koç Holding'in markası olarak Sendeo oldukça iddialı şekilde giriş yaptıkları kargo ve taşımacılık sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. Teknoloji ile paralel olarak geliştirdikleri işleyiş ve hizmet kaliteleri ile artık ürün teslimatı hem satıcı açısından hem de gönderici firma açısından bir sorun olmaktan çıkmış görünüyor.

ahmetyukcu038
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Siparişim bugün çalışmış olduğum kuruma Sendeo Kayseri çalışanı tarafından getiriliyor ve çalışan bana telefon açarak bina Ana girişinde olduğunu kargomu teslim almam için aşağıya gelmemi söylüyor. Böyle bir zihniyet olabilir mi kesinlikle rezalet Sendeo Kargo'yu tavsiye etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ahmetd46
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Önce dürüstlük ve işi hakkı ile yapabilme önemli olan. 2 kez aynı ürünü adresi bulamayıp bana da ne mseaj ne arayıp sorma ne mail ile bilgi vermeden, Amerikadan gelen kargoların ve diğer tüm kargo şirketlerinin ulaştığı adrese Sendeo ulaşamıyor, bir kez hadi oldu ( göndericiye verilen mesaj da sözde beni aramışlar bende kargoyu istememişim) 2. kez de ise yoğun çalışma tempoma rağmen sıkı şekilde takip ettim hatta dün 5 kere aradım, kargoyu nerdeyse gideyim alayım diye, adamların şubesi yok ve sizi teslimatçı arkadaş arayacak demesine rağmen kimse aramadı ve 2. kez dünyanın öbür ucundan ulaşılan adresime, beni ne arayıp ne sorarak ulaşamadılar. O kadar telefon başında durduğuma mı yanayım, o kadar yoğun ve sınav hazırlığı yaparken, bana ulaşması gereken ilacı alamadığıma mı, 10 kez telefon görüşmesi yaptığıma mı 2. kez ürün geri gidiyor, göndericiden 2. kez iade talebi edip uğraşmaya mı(ki 1. sinin iadesinde bile sorun varken) Allahım şaka mısınız arkadaş.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

10 güm önce verdiğim siparişim kargoda kayboldu arıyorum inceliyoruz diyorlar bidaha arıyorum sıraya göre inceliyoruz diyorlar üstünde adı soyadı adresi telefonu olan kargo nerde olabilir haa bu işi yapamıyorsanız bırakın bilenler yapsın birdaha bildiğim firmadan şaşmam. Sen niye gidipte bilmediğin firmaya mal güveniyorsun birdaha tövbe sizlerde bu yorumları okuyorsanız kendinize çeki düzen verin bu ne ya.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Çok kötü yorumlar okuduktan sonra sorun yaşayacağımı düşünmüştüm. Ama hızlı, sorunsuz paketimi aldim. Güleryüzlü eleman. Teşekkürler 🙏

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Sendeo Hakkında

Koç Holding'in markası olarak Sendeo oldukça iddialı şekilde giriş yaptıkları kargo ve taşımacılık sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. Teknoloji ile paralel olarak geliştirdikleri işleyiş ve hizmet kaliteleri ile artık ürün teslimatı hem satıcı açısından hem de gönderici firma açısından bir sorun olmaktan çıkmış görünüyor. Müşterilerine "ne zaman geleceği belirsiz kargolara artık son" sözü veren Sendeo Kargo bugün 81 ilde Aygaz bayiliklerinin altyapısı ile kusursuz hizmet teklif ediyor. Anlaşmalı firma sayısını her geçen gün arttıran firma, aynı zamanda bayisi olmak isteyen kurumlarla da anlaşma yaparak, hizmet ağını genişletiyor. Müşterilerinin memnuniyeti için 7/24 iyi hizmet anlayışını benimsediklerini dile getiren firma, hasarlı ürün, gelmeyen ürün gibi kavramların da artık geride kalacağını söylüyor. Sendeo Kargo çalışma saatleri ve diğer merak ettiğiniz her şey için yazımızın devamını okuyabileceğiniz gibi Sendeo sitesi ile de güncel bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Sendeo Nasıl Gönderilir?

Klasik birer yöntem olarak ürün gönderimi için, Sendeo Kargo şubeleri arasından en yakın adrese gidilerek, ürün gönderim formu doldurularak işlem yapılabilir. Ancak Sendeo kargo evden ya da iş yerinden de ürün alarak gönderim işlemlerini başlatıyor. Sendeo kurye çağırma hizmeti ile şubelerine gitmeden de gönderi işlemleri yapmak mümkün. Anlaşmalı kurumların gönderileri için de iş yerinden ürün alan firma, müşterilerine iyi kargo hizmeti sunmayı ilke edinmiştir. Sendeo Kargo evden teslim işlemi sırasında Sendeo kargo hesaplama hemen yapılamamaktadır. Ancak firma web sitelerinde gönder ücretleri ile ilgili açıklayıcı bir paylaşımda bulunmuştur. Sendeo gönderi ücretleri için sitelerini ziyaret ederek, desi, ağırlık ölçüleri ile ortalama bir fiyat almak mümkün.

Sendeo Nerelere Kargo Yollayabilirim?

Sendeo Kargo nerelere gider? Yurt içi dolaşım ağı ile her il, ilçe ve köye ürün gönderimi yapan Sendeo Kargo sektöründe henüz çok yeni olmasına karşın, rakiplerinin oldukça önündedir. Kargo ve taşımacılık sektörüne girdiği andan itibaren yurdun dört bir yanına hızlı ve sorunsuz ürün gönderimleri ile son zamanlarda herkesin ilk tercihi arasına girmeyi başarmıştır. Sendeo Kargo yurt dışı gönderimi için çalışmalarını sürdürse de güncel olarak 2021 sonu itibari ile henüz bu işlemi yapmamaktadır.

Sendeo Takip Nasıl Yapılır?

Gönderi takibi işlemlerinin bir bilmece olmaması için yenilikçi fikirler ile çalışan firma, web sitesinde basit ve anlaşılır bir arama çubuğu oluşturmuştur. Sendeo Kargo takip işlemi için ilgili simgeye tıklanarak teslimat tarihi ve saati ile ilgili tüm bilgilere erişmek mümkün. Sendeo kargom nerede diyen herkes Sendeo kargo takip kodu ile göndersinin güncel durumunu bu alandan takip edebiliyor. Aynı zamanda alıcı ve göndericilere dilerlerse cep telefonu mesajı ile de gönderilerin güncel bilgisi paylaşılıyor.

Sendeo Müşteri Hizmetleri

Müşteri memnuniyetinin belki de en yüksek olduğu kargo firması olan Sendeo iletişim numaralarına günün herhangi bir saatinde ulaşmak mümkün Sendeo müşteri hizmetleri servisi müşterilerin gönderileri ile ilgili soru ya da taleplerine anında cevap vererek çözüm geliştirmektedir. Sendeo Kargo müşteri hizmetleri çalışma saatleri sitelerinde 7/24 olarak belirtilmiştir.

Sendeo Şikayetleri ve Yorumları

İster alıcı olun ister gönderici taraf Sendeo kargo kullanıcı deneyimi ile ilgili tüm sorun ve memnuniyetlerinizi sitemiz Gelbaba'ya özgürce yazabilirsiniz. Aynı zamanda yazılmış olan mesajları da yine sitemizden okuyabilirsiniz. Sendeo Kargo şikayet mesajalrı için aynı zamanda Sendeo müşteri hizmetleri şikayet hattı ile de iletmek mümkün.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri