Seninsepet

Seninsepet Yorumları

Seninsepet Şikayetleri 2022

Seninsepet Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

Seninsepet.com e-ticaret sitesi sektörde yer alan firmaların fiyat politikalarını ve oluşan tekele karşı bir alternatif yaratma mantığıyla kurulmuştur. Çok çeşitli ürünlerde en makul fiyat politikasını kurulduğu tarihten itibaren sürdüren Seninsepet.com alışverş sitesi uygun fiyatı kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir bir ticari ahlak ile her biri alanında deneyimli personellerinin çabasıyla arz etmektedir.

2 yıl önce yorumlandı

Ūrūn almayin paraniza yazik 10 liralik kolanya yi parfum diye gonderiyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Ürünler hediye paketiyle geliyor siz söylemeseniz bile en hızlı kargo yapıyorlar memnunum teşekkürler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Seninsepet.com Hakkında

Seninsepet.com e-ticaret sitesi sektörde yer alan firmaların fiyat politikalarını ve oluşan tekele karşı bir alternatif yaratma mantığıyla kurulmuştur. Çok çeşitli ürünlerde en makul fiyat politikasını kurulduğu tarihten itibaren sürdüren Seninsepet.com alışverş sitesi uygun fiyatı kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir bir ticari ahlak ile her biri alanında deneyimli personellerinin çabasıyla arz etmektedir. Müşterilerine ve ziyaretçilerine en geniş ürün çeşitliliğini vakit kaybettirmeden, detaylarla uğraşmalarına imkan vermeden en yalın ve sade site tasarımı ile sunmaktadır.

Seninsepet.com Güvenilir Bir Site Mi?

Seninsepet.com güvenlik ve gizlilik politikaları noktasında müşteri mahremiyeti ve bilgilerin %100 korunması ilkesinden taviz vermeden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Seninsepet.com güvenli mi? gibi özellikle kredi kartı ile işlem yapan müşterilerin cevabını aradığı bir takım sorulara site SSL güvenlik sertifikası ile yaptığı işlemler ile %100 güvenlik vaad ederek cevap vermektedir. Seninsepet.com güvenilir mi? noktasında ise site orjinal ürün garantisi ve satış sonrası hizmet prensibini ön plana çıkarmaktadır.

Seninsepet.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Seninsepet.com’dan nasıl ürün satın alabilirim? sorusunun yanıtı ister üyelik girişi yaparak isterseniz de misafir girişi şeklinde cevaplanabilemktedir. Seninsepet.com alışveriş için seçtiğiniz ürünü sepetinize eklemeniz, teslimat adresinizi ve ödeme yöntemini seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında sipariş özetinizi kontrol edip satın al butonuna basarak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Seninsepet.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Seninsepet.com kapıda ödeme seçeneğini hem kredi kartı ile hem de havale ile müşterilerine sunmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğinde bu iki yöntemi kullanabilirsiniz. Bunların dışında Seninsepet.com ödeme yöntemleri arasında Kredi kartı ile ve Banka havale/EFT yöntemleri ile ödeme de bulunmaktadır.

Seninsepet.com’da Hangi Markalar ve Ürünler Var?

Seninsepet.com markaları arasında en özel, en ucuz, en beğenilen alternatifler bulunmaktadır. Seninsepet.com markalarını ana sayfada yer alan ‘’markalar’’ sekmesinden görebilirsiniz. Seninsepet.com ürün çeşitleri kozmetik ve kişisel bakımdan, giyim ve ayakkabıya, saat ve gözlükten, elektronik ürünlere kadar çok çeşitli ve sayıdadır. Seninsepet.com en ucuz gözlük, saat, orjinal parfüm, cep telefonu kılıfları da sitenin ürünleri arasındadır.

Seninsepet.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Seninsepet.com anlaşmalı kargo firmaları ile gönderilerini ürün detayında aksi belirtilmedikçe 3 gün içerisinde gönderilmektedir. Seninsepet.com kargo fiyatı kapıda ödeme seçeneği seçildiğinde ürün fiyatına eklenerek tahsil edilmektedir.

Seninsepet.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Seninsepet.com kargo ne zaman gelir? ve Seninsepet.com kargom nerede? soruları müşterilerin siparişleri sonrası en çok sordukları sorular arasındadır. Seninsepet.com kargo takibi siparişleriniz kargoya verildikten sonra tarafınıza gönderilen kargo takip maili ile kolayca yapılabilmektedir.

Seninsepet.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Seninsepet.comsipariş iptali ürünler kargoya verilmeden önce bilgilendirme maili gönderilerek yapılabilmektedir. Seninsepet.com ürün iadesi ise iade edilen ürünün tekrar satılabilirliği göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Seninsepet.com Şikayetleri ve Yorumları

Seninsepet.com müşteri şikayetlei ve kullnıcı yorumları Gelbaba.com’da. Gelbaba ile tüm firmalar, ürün ve hizmetleri hakkında dilediğiniz yorumu yapabilir, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

Seninsepet.com İletişim Bilgileri Nerdir?

Seninsepet.com iletişim bilgisi whatsapp ya da telefon hatları üzerinden ve mail adresi aracılığı ile yapılabilir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri