Spor Giyim

Başlıca Spor Giyim markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Sporthink

Yorumlar (29)

Adidas

Yorumlar (3)

Puma

Yorumlar (2)

Ceosports

Yorumlar (1)

Samuray Sport

Yorumlar (1)

Tekemspor

Yorumlar (1)

Updigo

Yorumlar (1)

As Spor (Düzce)

Henüz yorum yok.

Athletic Zone

Henüz yorum yok.

Avrupaspor

Henüz yorum yok.

Befine Sports

Henüz yorum yok.

Bilcee

Henüz yorum yok.

Burak Spor

Henüz yorum yok.

Cemre Spor

Henüz yorum yok.

Cobra Spor

Henüz yorum yok.

Coinsports94

Henüz yorum yok.

Depar Sport (N11.Com)

Henüz yorum yok.

Dream Sport

Henüz yorum yok.

Egemen Spor

Henüz yorum yok.

Eylul Spor Outlet

Henüz yorum yok.

Faranspor

Henüz yorum yok.

Forma Evi

Henüz yorum yok.

Galata Sport

Henüz yorum yok.

Hummel

Henüz yorum yok.

İlayda Spor

Henüz yorum yok.

Spor Giyim Hakkında

Yaşımız kaç olursa olsun, sporun sağlığımıza olan büyük katkısını göz ardı edemeyiz. Spor yapma konusundaki bilinçlenme son yıllarda artış gösterince, spor giyim ürünleri de daha çok rağbet görmeye başladı.
Spor giyim denince akla ilk gelenler; rambo atletler, çeşit çeşit taytlar, rahat spor ayakkabılar. Ama spor giyim aslında ne bunlardan ne de eşofman takımlarından ibaret. Günümüzde spor giyimin yeni anlamlar kazandığını söyleyebiliriz. Birçok espriye konu olan gri eşofmanların artık modada bir yeri var: sokak modası. Satın alınan bir spor giyim ürünü, her yerde giyilebiliyor artık. Üstelik hem rahat hem de fiyatı uygun. Böyle olunca spor giyim gündelik hayatın bir parçası oldu. Tabii bir de şu var, spor yaparken spor giyime ihtiyaç duyuyoruz. Ayrıca spor giyim; spor ayakkabı, spor yaparken gerekli olan araç gereçleri de kapsıyor. Amacına uygun üretilmiş spor ürünleri, sporun etkilerini görmemiz açısından önemli. Çünkü bu kıyafetler spora uygun ve özel malzemeler kullanılarak üretiliyor. Haliyle, spor kıyafetli sporcular daha yüksek bir verim alıyorlar. Bilhassa profesyonel sporcuların uygun giyim ürünleri tercih etmesi, performans arttırılması için şart.

Neden Spor Giyim Ürünleri Önemli?

Hareket etmeyi daha özgür kılan, teri hemen dışarı atmak için özel üretilen ve su tutmayan ürünler, aktif sporcular için öncelik. Esnek ve hava alan ürünler, antrenmanlar sırasında epey bir kolay sağlıyor. Nefes alan sentetik ürünleri tercih etmek spor yaparken önem taşıyor. Pamuklu ürünler, terin vücutta kalmasına sebep olup üşüme hissi yaratır ve hastalanmak kaçınılmaz hale gelir. Terin sebep olacağı tahriş ve pişikleri de engellemiş oluruz. Kadınlar için, göğüs kısmı takviyeli ve vücudu rahatsız edip sıkmadan saran ürünler elverişli. Özellikle koşu, voleybol gibi sporlar için kadınların tercih edeceği spor amaçlı sütyenler gayet kullanışlı. Kadın üst giyim ürünleri içinde, üst giyim ürünlerine eklenen sütyenler de rahat hareket etmeyi kolaylaştırıyor. Spor giyim alışverişinde doğru ürünleri tercih etmek önem taşıyor dediğimiz gibi. Bedenimizi tanıyarak uygun parçaları satın almamız gerek. Ek olarak, mevsim koşulları ve kapalı veya açık alan gibi kıstaslar da spor giysi seçimlerimi etkiler. Çok soğuk bir günde, açık alanda yapılan antrenmanda termal özellikle polar ürünler giymeliyiz. Montlarımız su tutmayan ve ısı yalıtımlı olmalı. Çok terletmeyen ve nem barındırmayan ürünler de kapalı alanlar için ideal. Yapılan spor ve spor alanı ile uyumlu spor ayakkabılar seçmemiz gerekiyor. Belki duymuşsunuzdur, yeni nesil teknolojinin sunduğu mayolar, yüzme esnasında sporcuların sırtlarındaki su akışkanlığının artmasını ve suyun ağırlığını azaltması özellikleri ile kolaylık sağlıyor. Yani şöyle ki; profesyonel sporcu kıyafetler ile diz yapmış market eşofmanımız biraz farklı. Koşu yarışlarında atletlerin giydiği ürünler ile, dalgıçların giysileri arasındaki fark mesela.

Spor Giyim Markaları Hakkında Memnuniyet

Sporun türü, iklim koşulları ve cinsiyet gibi faktörler spor giyim tercihlerimizi etkiliyor. Ayrıca şık ve mutlu hissedeceğimiz, özenle tasarlanmış ürünler; bizi motive edecek ve performansımızı olumlu anlamda etkileyecektir. Gündelik yaşamda spor tarzda giyinmek ise, hem rahat hem doğal bir tarz yakalamamızı sağlar. Yorumlama ve puan sistemi ile Gelbaba; spor giyim hakkında hemen hemen her şey için olumlu veya olumsuz görüşler bulacağınız bir platformdur. Sizler de ürünler hakkında fikir alabilir ya da ziyaretçilerimizin fikirlerinden yardım alabilirsiniz. Gelbaba.com sayesinde en kaliteli ürünlere ulaşacaksınız. Adidas, Egemen Spor, Forma Evi, Merit Spor, Nike, Olka Spor, Puma, Seval Spor, Slazenger, Sporthink, Ultima Spor, Vega Spor, Yeni İnci Spor gibi birçok markayı değerlendirmek ve yorumlamak için gelbaba.com’a başvurabilirsiniz.