Ssc Tur

Ssc tur Yorumları

Ssc tur Şikayetleri 2022

Ssc tur Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(10)

Kadıköy merkezli  seyahat acentası olan Ssctur 15 yıllık sektör tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. TURSAB'a kayıtlı A sınıf seyahat acentesi olarak hizmet verdiği turizm sektöründe en uygun turlar ve en güzel tatilleriniz için uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır.

sseedaa
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 ay önce yorumlandı

biz 3 kız arkadaş gittik otel yemekler olsun rehberimiz barış bey çok çok memnun kaldık hala etkisinden çıkamadık o kadar eğlenceli geçtiki ve tekrar güz döneminde gitmeyi düşünüyoruz:) her konuda çok ilgililerdi biz uçak ile gittik adanada otobüsümüze bindik, hatta başımıza şöyle bir olay geldi turun 2. günü otobüse gece hırsz girdi tur arkadaşlarımızın çalınan ürünleride vardı ertesi gün ücretleri tur şirketinin onayı ile rehberimiz tarafından dağıtıldı,bu şekilde bir aksilik yaşandığı için moral olsun diye dedeman otelde konaklattılar her konuda muhteşemdi kesinlikle ssc tavsiye ediyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
serhata91
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 ay önce yorumlandı

Tur satın aldım sağlık sorunum nedeniyle iptal etmek zorunda kaldım ama sigorta yapmıştım fazladan ücret ödeyerek iptal etme hakkım vardı ama 20 gün olacak paradan ses seda yok. Yazık insanları mağdur etmek bu kadar kolay mı? Paramin iadesini istiyorum bunun açıklaması var mı yaaa bu kadar sorumsuz bir tur olamaz!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
nonamex
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

5 ay önce yorumlandı

Öyle bir tur düşünün ki yetkililer birbirinden habersiz. Bin kere ararsınız öyle muhatap bulursunuz. Hava muhalefeti denilip turun başlangıç noktasını değiştirirler. Ararız cevap vermezler. Tam yola cikicaz gece 3te Pegasus tam haber gelir tam 25 saat sonrasına uçak ertelenir. Sabahında yeni bir mesaj uçak yine rötar yapacak diye. Elimizde valizlerle havalimanindan geri döneriz. Şubata erteleriz turu. İstanbulda kıyamet kopar insanlar yolda mahsur kalır hastalanır günlerce. Tura katılamıyoruz şartlar el vermiyor diye. Önce F**** adında şahıs arar sorun çözmek adına. Ertesi gün arıyoruz böyle bir şey yok diyorlar. Tam bir para tuzağı. Ilkellik. İlk defa tur yapıyoruz sanki hayatımızda. Nerden denk geldik. Şuan turumuzun yanacağını iddia eden ve müşteri iletişimi kuramayan ü*** hn. Turun tarihini belirtin yardımcı olalım diyen F*** by. Kafasına göre işlem yapacağı belli olan şirket yetkilisi B***hn. Bu nasıl bir çıkmaz. Kesinlikle tavsiye etmiyorum turu.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
niluferd
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

5 ay önce yorumlandı

Öncelikle tam söyledikleri dakikada hareket edildi tüm kalmışlardı söylenen saatlerde vardık yani zamanlama süperdi altıç otelde kaldık otelin konumu harika. Ulu caminin tam karşısında yemek ve kahvaltımızı cami manzarasında yedik. Otel çok temizdi yemek çok güzeldi çalışanlar güler yuzluydu yani otel süperdi. Rehberimiz son derece işine hakim seviyeli nazikti. M**** bey e çok teşekkür ediyoruz. Uludağ ise muhteşemdi ekonomik bütçeli Sscs turu herkese tavsiye ediyoruz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
tariks
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

10 ay önce yorumlandı

SSC firmasından 21 Ağustos 2021 hareket tarihli 9 gün 8 gece doğunun hazineleri turu satın aldım. Firma kendi müşterilerini SSC Tur firması turu ile gönderdi. SSC Tur ilk gün 2 kaptan ile 34EHY 170 plakalı araç ile hareket etti. 1 kaptan sabah Erzincan a geldiğimiz de Tur dan ayrıldı ve gezi tek araç kaptanı ile devam etti. Son gün e kadar tek kaptan günlük sürüş süresini geçmediği için trafik kanununa göre bir kusur işlememiş olsa da her gün araç da tek kaptan oldu. Son gün 28 ağustos da Sivas da 2 nci kaptanın katılacağı 2 kaptan olarak yola devam edileceği söylendi. Ancak Sivas da 2 nci kaptan Tur a katılmadı. Yol üzerinden başka bir kaptan katılacağı söylendi. 28 ağustos 2021 de Kemaliye den 07.30 da hareket eden araç kaptanı ikinci kaptana aracı bolu tünelinden önce 02.50 de katıldı. İkinci kaptan gelene kadar araç kaptanı 20 saat 20 dakika aktif araç kullandı. 20 saat bir otobüs kullanmanın yasak olduğunu ve firmanın ikici kaptan ayarlaması yapamadı. 23.30 dan sonra ise bir kaç misafir ile 2 nci kaptan gelene kadar yol sürüşü ne aykırı olmasına rağmen kaptanı sürekli sohbet ile uyanık olup olmadığını dikkatini dağıtmadan uyanık kalmasını sağladık. Kendisine aracı park edip dinlenmesini söylediğimizde ikinci kaptanı yoldan alacağını söylediği için devam ettik. Araç takometresinde kaptanın ne kadar süre ile araç kullandığı görülecektir. Ayrıca hu eksiklik yetmezmiş gibi Tur rehberi Ankara da SSC firması tarafından indirilip baska bir tür a gönderildi. Ankara dan İstanbul a kadar Turumuz rehbersiz olarak devam ederek turu tamamladı. SSC TUR firmasının kaptan ihlali ile hayatımızı tehlikeye atmıştır. 2011 model araç ayrıca dönüş güzergahını sırasında Sivas da klima arızası yaptı. Arızanın bakimlarin düzenli yapılmamış olmasından ve neredeyse araç sürekli Tur lira çıkartıldığı için arıza yaptığında yapıldığı düzenli bakim yapılmadığını da öğrendik.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
yusufk88
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

11 ay önce yorumlandı

Kurban bayramı için yapılan likya turu için belirtilen şeyler Fethiye'ye vardığımızda sayfada yazan her şey değişti, salda gölü iptal edildi, Ölüdeniz iptal edildi. Bir çok organizasyonda rehber H** bey ilgi ve alakasız sorumsuzca devam etti. Tüm programı kendisine göre yönlendirdi. Bize belirtilen turla hiçbir alakası olmayan yerlere götürülduk. Bundan sonraki turlarımda ssc tür benim ve etrafımdaki insanlar için bitmiştir. Gece clublerine diğer turlar ücretsiz girerken biz kişi başı 30 TL verdik ve bu parayı tur rehberi H** bey cebe indirdi. Bir çok gece clublerinde ve tekne turlarında ilgilendiği tek şey kızlardi,club çıkışı bir iki kızla ayrı gidiyor ve her seferinde onlarla dans edip oynaşıyor ve bu adam evli halbuki biz erkeklerde para vermiştik

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

8 ay önce yorumlandı

Ssc turun 03/10/2021 GAP turuna katıldım açıkça söyleyim ki başta çok endişeliydim internette okuduğum yorumlar gözümü korkutmuştu ama 3 günde 5 vilayeti ancak böyle gezebilirdik kötü giden hiçbir şey olmadı. Sadece tura katılan kişilerin geç kalışı hariç oteller tertemiz şoförler inanılmaz iyiydiler. Hele rehber R**** inanılmaz performans sergiledi. Kutlarım ssc turu helal olsun param. Kimse nette yazılan yorumlara bakıp da karar vermesin yaşasınlar görsünler derim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

5 ay önce yorumlandı

Kapadokya turuna katıldık çok güzel geçti rehberimiz ilgisi alakası anlatımı sunumu çok güzel doyurucu bilgiler ve görseller sundu teşekkürler kaptanlarımızda çok iyiydi bir şikayetimiz uzun bir yolculukta koltukları dar yarım otobüs koymanız

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

7 ay önce yorumlandı

İnanılmaz güzel bir Gap turu yaşadık. Çok önyargılı gelmiştik bu tur için ama rehberimiz B*** A*** ve kaptanımız, Ke*** Ça*** inanılmaz başarılı ve keyifli bir turdu. Son derece sakin ve çözüm odaklılardı. Çok çok memnun kaldık herkese tavsiye ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

10 ay önce yorumlandı

Farklı cografyaları,kültürleri,tadları görebilmek merakı ile Bursa kalkışlı olarak tek başına çıkmış olduğum yalnızlığımı hissedemeyeceğim Fırtına gibi GAP turunda 5 gece/6 gün tur programını 3 gece Otel konaklamalı olarak gerçekleştirdim.Seçilen otellerin konum ve temizliği iyi derecededir.Antep,Urfa,Mardin,Diyarbakır, Adıyaman,Batman,Halfeti,Hasankeyf görmüş olduğum şehirlerin kültürlerini hissetmek,Urfa sıra gecesinin büyüsü,Nemrut dağının zorlu geçen tirmaniş parkuru (lütfen kronik hastalığı olan,nefes alma problemi olan kişiler,yaşlılar ve çocuklar katilmasın)2.150.metre yükseklikteki dağa tirmaninca o zaferi hissetmek ve güneşin doğuşunu beklerken inanın o yorgunluğu unutturuyor 😉Tur programında tüm bu düzenlemeleri ayarlayan Rehberimizin büyük önemi bulunmaktadir.Çünkü gerçekten işini çok iyi bilen, bölgeyi ve bölge insanını iyi tanıyan, organizasyon yeteneği üst düzeyde bir rehber olan Ssc Tur Rehberi Barış bey ile tanışma-gezme şansı bulduk. Her şeyden önce insan yönü ön planda olan Barış bey tarih bilgisi ve deneyimi ile fırtına gibi bir GAP turu yaşatti.Meslek hayatında başarılar dileyerek kendisine ve Ssc tur şirketine deneyimli rehber ile çalışmasından dolayı teşekkürlerimizi sunuyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ssctur Hakkında

Kadıköy merkezli  seyahat acentası olan Ssctur 15 yıllık sektör tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. TURSAB'a kayıtlı A sınıf seyahat acentesi olarak hizmet verdiği turizm sektöründe en uygun turlar ve en güzel tatilleriniz için uygun fiyatlı seçenekler sunmaktadır. Hem yurt içinde hem de yurtdışında birbirinden farklı destinasyonlar için en çok tercih edilen paketleri hazırlayan, Türkiye'de en çok tercih edilen tur firması olan  ssctur  ile acentaları aracılığı ile ya da artık web siteleri olan ssc.com.tr ile de rüya gibi geçecek tatilinizi mükemmel fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Ssctur Hizmetleri Nelerdir?

ssctur firması her yıl binelrce organizasyon düzenleyerek tatil severlere en iyi fiyatlar ile en iyi seçenekleri sunmaktadır.  ssctur kültür turları, ssctur gap turları, ssctur karadeniz turları, ssctur kayak turları, ssctur uçaklı turlar, ssc tur butik gurme turları, ssc tur yılbaşı turları düzenlenmektedir.

Ssctur’dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

ssctur rezervasyon işlemi yapmak için  ssctur.com.tr sitesi üzerinde bulunan arama motoru ile gideceğiniz yer  tarih ve tarih aralığını seçip, listenenecek olan seçenekler arasından tercih yaparak rezervasyon yap simgesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra ise rezervasyon işlemi için karşınıza gelen erkanda sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir.

Ssctur Erken Rezervasyon

Ssc tur erken rezervasyon  kampanyaları ile bincelerle müşterisini  birbirinden muhteşem tatilleri en uygun fiyatlarla almasını sağmaktadır. Yılın belli dönemlerinde ileri tarihli tatil seçeneklerini neredeyse %50' ye varan indirimlere sunan ssctur erken rezervasyon  kampanyaları  çok kısa süre içerisinde talep yoğunluğu ile tükenmektedir.

Ssctur Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

ssctur ödeme işlemlerinizi web sitelerinin güvenli alt yapısı ile kolay ve hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.  ssctur ödeme seçenekleri  arasında bulunan  ssctur kredi karı ile ödeme, ssc tur kredi kartına taksit ile ödeme, ssc tur otelde ödeme, ssctur havale ile ödeme gibi farklı seçenekler mevcuttur. ssc tur ödeme yöntemleri ve detayları hakkında en güncel bilgilere müşteri hizmetleri ya da acenta yetkilileri ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Ssctur Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Ssctur rezervasyon iptal işlemlerinizi ssc tur müşteri hizmetleri ile görüşerek talep edebilirsiniz. Ssctur iptal işlemi gerçekleştirebilmeniz için iptal paketli seçenekleri satın almış olmanız gerekmektedir.

Ssctur Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Ssctur müşteri yorumları ve ssctur müşteri şikayetleri  hakkında gelbaba.com sitemize yazılmış birçok mesajı inceleyerek ssctur hakkında merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulabilecek birçok konuda detaylı bilgilere erişebileceksiniz. Sizler de ssc tur şikayet ve yorumlarınızı bizlere yazarak deneyimleriniz sayesinde her gün binlerce ziyaretçimiz en gerçek bilgilere erişebilecek ve siz de yaşadığınız sorunlara hızlı çözümler bulabileceksiniz.

Ssctur İletişim Bilgileri Nelerdir?

ssctur müşteri hizmetleri mükemmel müşteri memnuniyeti politikaları gereği 7/24  hizmet vermektedir. Hem İngilizce hem de Türkçe çağrı merkezi hizmeti veren  ssctur iletişim bilgileri ile sorun görüş online rezervasyon ya da iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri