Sümeyra Küçükşahin

Sümeyra küçükşahin Yorumları

Sümeyra küçükşahin Şikayetleri 2021

Sümeyra küçükşahin Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

eminey
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 ay önce yorumlandı

Sipariş iptali istiyorum yapmıyorlar. Üstelik hiçbir arama ve mesaja bakmıyorlar. Sürekli geçiştiriyorlar. Hayatımda gördüğüm en berbat firma. Yalan söylüyorlar bildiğin ya. Sırf siparişi iptal etmekten vazgeçeyim diye başta dikim süresinin en az bir hafta geçmesi gerektiğini söylediler. Söyledikleri gün dördüncü gün olmasına rağmen paramı iade edip siparişi iptal etmek istediğimi söylediğimde ürünü iptal etmemek için ürün kargoya verilecek dediler. Yani bu kadar bariz bir yalan olamaz. Biz de tüketiciyiz ve daha önce alışveriş yaptık online. Ürün kargoya verilmeden fatura bilgisi gelir. Bunlar fatura bilgisi bile göndermedi. Ürün siparişi vermeden önce yorumlara bakmayı ihmal etmeyin. Yoksa insan avcılarına yakalanıyoruz.insanlara değil de insanlığa saygıları kalmamış gibi. Yoksa ne kadar mağdur ettiklerini,yalan söylediklerini ayrıca hakka girdiklerinin farkında değiller. Yasal yaptırımları başlatmak üzereyim. Hakkımı da helal etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 ay önce yorumlandı

Berbat bir site 10 gün oldu sipariş vereli.... Ws dan yazdığımda bana ürün dikiliyor dendi yakında kargoya verilecek dendi ses yok tekrar yazdım dönüş yok insanları kandırıyorlar almayın bu siteden

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

6 ay önce yorumlandı

Sürekli 50 lira kupon 60 lira kupon ile kampanya adı altında sipariş toplamaya çalışan, sipariş verildikten sonra insanları yok kumaş tedariginde aksaklık var yok çok yoğunluk var diye insanları oyalayıp 20 günü aşkın süredir kargoya verilmeyen ürün. Üstüne sitesinden siparişi iptal ettim defalarca yazdım paramı da iade etmediler. Telefonlara bakmıyorlar. Sürekli anlayış bekliyoruz anlayış bekliyoruz. Kimse sen sipariş toplican üstüne yetistiremicen diye sana anlayış göstermek zorunda degil. Ticaret işi kalmış çoluk çocuğun eline. Yazık. Heryere şikayette bulundum zaten. Kimseye de tavsiye etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri