Surnet

Surnet Yorumları

Surnet Şikayetleri 2022

Surnet Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(4)

2015 yılında kurulan surnet.com.tr Türk Telekom ile Toptan Satış sözleşmesi imzalamıştır, BTK tarafından internet servis sağlayıcı ve altyapı işletmeciliği lisansına sahiptir. Deneyim sahibi bilgili personeli ile, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. surnet.com.tr internet sağlayıcı olarak taahhütsüz hizmet verdiği müşterilerine karşı kendini sorumlu hissetmekte ve verdiği hizmetin kalitesine güvenmektedir.

emrullahy14
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Surnet rezil bir internet ağına sahip bir kuruluştur müşteri temsilcisi ilgisiz sorunları çözemiyorler müşteri memnuniyeti diye bir şey yok surnete d***ı ve insanların haklarını yiyorlar zere kadar hakımı helel etmiyorum fitil fitil burunlarından gelsin sakın ama sakın bu d*** agina girmeyin daha kulanım hakım olan interneti başkasının kablosunu kendi damimda istemedim diye interneti mi kestiler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
gamzeg
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Müşteri hizmetleri internet sorunu gidereceğiz bir türlü giderme diler ve üstüne 1'e kadar müşteri hizmetlerinin sistemi devam ediyor diye söylediler ve yaklaşık üç dört saattir arıyorum ilgisiz tavırlarının yeter arttkk d***

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Kurulumda bir defaya mahsus modemle birlikte 400 TL istedi. Ve taşıma ücretleri almayacaklarını söylediler şimdi ise taşıma için 150 tl istiyorlar tam bir dolandırıcı. Tüketici haklarına ve cimer e başvurdum. İnceleme sürecinde.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Surnet online işlem yapma fırsatı vermeden size internet hizmeti vereceğin söylüyor hiç inandırıcı değil. Ben bir hata üye oldum Türk telekomdan bir farkı yok aynı pişmanlık insanı internetten soğutuyor valla bunlar. Surnet nasıl diye sorarsanız tek bir cevabım var; var ama yok, sinek ısırığı gibi !

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Surnet Hakkında

2015 yılında kurulan surnet.com.tr Türk Telekom ile Toptan Satış sözleşmesi imzalamıştır, BTK tarafından internet servis sağlayıcı ve altyapı işletmeciliği lisansına sahiptir. Deneyim sahibi bilgili personeli ile, müşterilerine yüksek kalitede hizmet vermektedir. surnet.com.tr internet sağlayıcı olarak taahhütsüz hizmet verdiği müşterilerine karşı kendini sorumlu hissetmekte ve verdiği hizmetin kalitesine güvenmektedir. Kotasız ve adil kullanım kotasız sunmuş olduğu yenilikçi ve dikkat çekici iş planlarıyla müşterilerinin olumlu geri dönüşlerini almakta ve yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen büyümeye ve yükselmeye devam etmektedir.

Surnet Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

surnet.com.tr hizmet çeşitleri ile müşterilerine alternatif çözümler sunmatka ve oldukça uygun fiyata yüksek kalitede hizmet vermektedir. surnet kablosuz ağ ile müşterilerine en uygun kablosuz ağ hizmetlerini analiz ederek sunmaktadır. surnet kablosuz ağ otomasyon hizmetleri ile network üzerinde kullanılan markaların aktif network ekipmanların tamamının bir markaya bağımlı kalmadan otomatize edilmiş network platform yazılımları kullanılmasını sağlamaktadır. Ortam üzerinde birçok farklı marka network çeşidinin yazılımlarını yüklenmesi, update edilmesi, konfigürasyonlarının yapılması ve yedeklenmesi gibi çok konuda merkezi olarak çözüm sunmaktadır. ses ve video hizmetleri ile müşterilerine artık video konferans, IP telefon, ve video ve ses projelerinde entegrasyon sağlanması ve sorunların çözümünde de ciddi çalışmalar yapmaktadır.

Surnet Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

Surnet online hizmetler sekmesine giriş yaparak surnet kullanıcı adı ve şifrenizi girip aldığınız hizmetler hakkında bilgi alabilir, mevcut tarife ve ücretlerinizi kontrol edebilir ayrıca ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. surnet.com.tr internet adresi üzerinden giriş yapacağınız surnet onine işlemler menüsü oldukça kullanışlı bir arayüze sahiptir. Sizler de surnet internet paketlerini incelemek ve satın almak için suret müşteri hizmetleri ile görüşebilir ya da surnet ofislerine giderek satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. surnet ödeme bilgisi için sizi yönlendirecek olan surnet yetkili personelleri ile tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Surnet Müşteri Hizmetleri

Haftanın her günü dilediğiniz saatte ulaşabileceğiniz surnet müşteri hizmetleri ile teknik destek alabilir, merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz. surnet çağrı merkezi numaralarına ve surnet.com.tr iletişim bilgilerine ulaşabileceğimiz web sayfalarını inceleyebilirsiniz. [email protected] adresi ile de iletişim kurabilirsiniz. surnet sosyal medya hesaplarını takip ederek surnet kampanyalarından anından haberdar olabilirsiniz.

Surnet Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

surnet kullanıcı yorumları ve surnet müşteri yorumları hakkında gelbaba.com’a yazılmış, gerçek müşteri deneyimlerini okuyabilirsiniz Böylece surnet hakkında bilgi alabilir güncel detaylara hakim olabilirsiniz. Sizler de surnet şikayetlerinizi ve surnet yorumlarınızı gelbaba.com’a yazarak mesajınızı çok geniş bir kitleye duyurabilirsiniz. Böylece yaşamış olduğunuz sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşturulur, ayrıca diğer site ziyaretçilerimize faydalı yorumlar da bırakmış olursunuz. gelbaba.com adresimize tüm firmalar ve markalar hakkınad kullanıcı deneyimlerinizi yazabiirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri