Sutore

Sutore Yorumları

Sutore Şikayetleri 2022

Sutore Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(5)

Henüz yeni sayılabilecek bir marka olan Sutore ayakkabı pazarında çığır açan yenilikçi bir projenin ürünü. Peki Sutore nedir? Sutore farklılıklarını anlatacağımız bu yazımızda sizlerle Sutore hakkında paylaşımlarda bulunacağız. Sutore faaliyetlerine 2020 yılında başlamış bir e-ticaret platformu.

hayvans
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Müşteri hizmetleri çok ilgili, her konuda yardımcı oldular.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
mahmutfatihy
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

urnüler iki aşamalı testten geciyor, guvenebilirsiniz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
mahmutçorak
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Orijinal olmayan ürünler

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Test yorumudur

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

ürünüm hızlı ve eksiksiz geldi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Sutore Hakkında

Henüz yeni sayılabilecek bir marka olan Sutore ayakkabı pazarında çığır açan yenilikçi bir projenin ürünü. Peki Sutore nedir? Sutore farklılıklarını anlatacağımız bu yazımızda sizlerle Sutore hakkında paylaşımlarda bulunacağız. Sutore faaliyetlerine 2020 yılında başlamış bir e-ticaret platformu. Sutore model bakımından çığır açacak bir site kurmuş. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde daha detaylı olarak anlatacağımız Sutore ürünleri bölümünde de göreceğiniz gibi Sutore internet sitesinden online olarak hayallerinizin ayakkabısına ulaşmanız artık çok daha kolay. Sutore Sneaker kültürünün temsilcisi bir platform olarak da Türkiye’de bir ilk.

Sutore’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Sutore e-ticaret platformu Sutore.com web sitesi üzerinden online Sutore alışverişi yapılabiliyor. Öncelikle Sutore alıcıları ile Sutore satıcıları buluşturan bir platform olan Sutore üyelik zorunluluğu bulunan bir yapı. Sutore online satış platformunda sepete ekleme sistemi bulunuyor. Sutore ayakkabı numarası ve rengi gibi özelliklerin stoklarda olup olmadığı ürünün özellikleri içerisinde bulunuyor. Daha sonra Sutore ödeme süreci sonrasında Sutore yetkilileri satıcılarla kontağa geçip ürünün kendilerine kargolanması sürecini yürütüyorlar. Sutore garantisi altında ürün incelendikten sonra Sutore müşterisine kargo ile gönderilmektedir.

Sutore’da Hangi Ürünler Var?

Buraya kadar Sutore süreçlerini ve kurumsal yapısını incelemeye çalıştık. Peki Sutore’da hangi ürünler var? Sutore ürünlerini 2 ana başlık altında değerlendirebiliriz. Sutore kullanılmış ürünler ve Sutore yeni ürünler. Sutore ürünlerine baktığımızda; Sutore Air Jordan, Sutore Yeezy, Sutore Adidas, Sutore Nike gibi birçok Sutore markası bulunuyor. Ayrıca Sutore aksesuar da bulabileceğiniz bir platform.

Sutore Güvenilir Midir ?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Sutore ürünleri Sutore yetkilileri tarafından titizlikle incelenmekte ve son kullanıcıya ulaşmadan önce muhakkak onaylanmaktadır. Sutore güvenli alışveriş için web sitesini 256 Bit SSL sertifikası protokolü ile korumaktadır. Aynı zamanda KVKK gereği kişisel verileri de koruyup saklayan Sutore güvenilir bir e-ticaret platformudur.

Sutore Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Sutore sitesi gördüğünüz gibi farklı bir yapıya sahip. Peki Sutore ödeme seçenekleri nelerdir? Sutore ödeme süreçleri nasıl işler? Sutore satıcıları ürün Sutore yetkililerine ulaştıktan ve onaylandıktan sonraki ilk Çarşamba günü ödemelerini alıyorlar. Sutore kullanıcıları ise Sutore banka hesaplarına ödeme yapabilirler. E-ticaret platformu olan Sutore kredi kartı üzerinden de ödeme almaktadır.

Sutore Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Sutore alışverişi sonrasında Sutore müşterilerinin en çok merak ettikleri konularının Sutore kargo süreçleri olduğunu bilen yapı bu konuda da etkin. Peki Sutore anlaşmalı kargo şirketi hangisi? Sutore Yurtiçi teslimatlarını Yurtiçi Kargo, Sutore Yurtdışı teslimatlarını ise UPS Kargo üzerinden yapmaktadır.

Sutore Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Yaptığımız araştırmalarda internet üzerinden en çok Sutore kargom nerede ya da Sutore kargom ne zaman gelir sorularının aratıldığını gördük. Sutore kargo takibi ise Sutore kullanıcılarının hesapları ve siparişleri üzerinden yapılabiliyor.

Sutore İade Koşulları Nelerdir?

Sutore sipariş iptal süreçlerinin gerçekleşebilmesi için Sutore siparişinin henüz kargoya verilmemiş olması gerekiyor. Sutore ürün iadesi ise maalesef satıcı Sutore olmadığından yapılamıyor. Ama Sutore iade yerine Sutore kullanıcısının Sutore komisyonu ödemeden ilgili ürünün satılabilmesine yardımcı oluyor

Sutore Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com online alışveriş pazarının en etkin firmalarında web sitesinde yer vermekte ve müşterilerinin şikayetleri ve yorumları için geniş bir alan açmaktadır. Sutore müşteri yorumları ve şikayetleri de Gelbaba.com'da yer almaktadır.

Sutore İletişim Bilgileri Nelerdir?

Sutore sosyal medya hesaplarını çok etkin kullanan bir platform. Sutore iletişim formu üzerinden ya da Sutore e-postası in[email protected] a e-mail atarak yazılı bildirim yapabiliyorsunuz. Sutore müşteri hizmetleri ekipleri ise haftanın 6 günü destek sunabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri