Tatilbudur

Tatilbudur Yorumları

Tatilbudur Şikayetleri 2022

Tatilbudur Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(44)

1997 yılında ülkemizde turizm alanında hizmet vermeye başlayan Tatilbudur.com, Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm Anonim Şirketi bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. tatilbudur.com şirketin en büyük markası olarak bireysel hizmetlerden kitle turizmine kadar çok geniş bir yelpazede çeşitli seçenekler sunarak hizmet vermektedir.

gamzeu
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Ne adam akıllı değişim yapıyor ne iptal ediyolar iptal ettikten sonra ödemeyi yapmıyorlar her aradığında sizi arayacaklar deniyor ne arayan var ne eden asla burdan tatil satın almayın mağdur olmayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
zafery14
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Adamlar müşterilerine tatil dönüşü fatura kesecez diye söylüyor ama fatura kesmiyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
gulserens
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Satış elemaninin yere goge sıgdiramadigi otel tam anlamiyla müsterilerinin de kötu yorumlariyla ayniydi ne denize girebildik nede havuz a eglence diye birsey yok saat 10 da hayat bitiyor hic 5 yildizli ultra bir isletme gibi degildi hersey eksik ve yetersizdi paramiz ve zamanimiz boşa gitti donuste memnuniyet ve sikayet icin tekrar arayacagimi soyledigim rezarvasyonumu yapan calisanı söylediklerinin yalan oldugunu bildirmek icin aradim amaa ulasmak ne mumkun.5 gun odamizda kaldik bos buldugumuz sandalyede oturup geldik oda da yatak sorunu yasadik oda tam yatakhane oldu adim atacak yer yoktu havalandirma yoktu isletme de dogru duzgun eleman yoktu yetersizdi vee tum bunlarin tek sebebi bizim yilda bir defa duzgun bir tatil yapmak icin odedigimiz dunya bir para ile rezil olup gelmemizde katkida bulunan tatil budur firmasi ve sirf rezervasyon yaparak pirim kazanacak olan tecrubesiz ama kendisini tecrubeli goren elemaniydi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
deryas18
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Tatil budur MC arancıa Antalya otelinde calısan enımıne ısımli calısanınızın asla ısını yapmayan asık suratlı nazık olmayan tavırlar ıcerısınde calıstıgını söylemek istiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
hllboy
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Halk sağlığını tehdit eden bir durumda otelden ayrılmak zorunda kaldık kanalizasyon kokusundan duramadık otelde animasyon sıfır denize yosundan girilmiyor küçücük havuzda yüzlerce insan infinity by yelken Kuşadası. 12 temmuzda aldığım tatil rezalet oldu tatil budur dan onay alıp otelden ayrılmak zorunda kaldık. Ve para iadesi yapılmıyor yapmıyorlar tatil budur tamamen pişmanlıktır boşa giden rezil olabileceğiniz bir tatil istiyorsanız tatil budur.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
kerimet
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Sitede belirtilen otele rezervasyon yaptım saat 18 .30 da giriş yaptım giriş işlemleri yapıldıktan sonra odayı göstermek için odaya gittiğimizde oda olarak bu oteli ama her şey dahil konsepti için 500-1000 uzaklıktaki başka oteli kullanacğımızı söylediler. Herşey dahil otele rezervasyon yaptık ama otel pasif böyle birşeyi kabul etmeyeceğimizi söyledik. Otel tatil Burdur'dan aldınız oraya bildirin dediler hemen aradık durumu anlattık dönüş yapacaz dediler dönmediler. Tekrar aradık anlattık böyle 6 saat bizi oyaladılar ve hiçbirşey yapmadılar. 2 çocukla eşim dışarda kaldık perişan olduk onları kesinlikle tüketici haklarına ve turizm bakanlığına şikayet edeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Ezgikaya
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Tatilbudur sitesinden 25.05.2011 tarihinde iş bankası kartı 6 ay taksit ve 4 ay ertelemeli tatil satın aldım. Ama 4 ay erteleme yansıtılmamış, siteyi aradığımda banka onaylamamış dediler ama bankaya sorduğum böyle bir talep gelmediği , gelse onaylayacaklarını söylediler. Site bu hatasını kabul etmeyip yalandan talepte bulunduklarını söylüyorlar. Resmen d*****. Her türlü şikayette bulunacağımı bilmenizi isterim. Bu durumun en kısa zaman da haledilmesini istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
vahapd
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Satiş elemani C**** Ö*****’a gi̇deceği̇mi̇z otel i̇nternetteki̇ resi̇mleri̇ i̇le ayni mi? Di̇ye sorduğumuzda bi̇rebi̇r ayni olduğunu çok lüks ve profesyönel hi̇zmet verdi̇ği̇ni̇ söyledi̇. Otele gi̇tti̇ği̇mi̇zde tamamen yalan olduğunu gördük. Eski̇ bi̇r tesi̇s, eski̇ bi̇nalar, amatör bi̇r hi̇zmet i̇le karşilaştik. Gi̇ri̇ş yapmadan i̇ptal etmek veya başka bi̇r otele transfer yapilmasini i̇stedi̇k ne mümkün. Gündüz saat 12,00 dan gece saat 20,30 kadar bunu gerçekleşti̇remedi̇k. Oteli̇n elemani yetersi̇z ve i̇lgi̇si̇z. Tati̇l budur görevli̇si̇ M***** beye defalarca müracaatimizda ve şi̇kayeti̇mi̇zde bi̇r türlü çözüm bulamadik. “i̇lgi̇li̇ ki̇şi̇ye aktardim si̇ze dönüş yapilaca di̇yor” başka bi̇rşey yapmiyor. Yetki̇yi̇ ki̇şi̇ni̇n adresi̇ni̇ ve telefonunu ver di̇yorum “veremem” di̇yor. Tati̇l budur telefonlarini ariyorum, rezervesyon bölümünü aradiğinizda üç sani̇ye geçmeden açilan telefonunuzu, şi̇kayet bölümünü aradiğinizda ki̇mse açmiyor ve si̇ze” şu anda tüm elemanlarimiz di̇ğer müşteri̇leri̇mi̇zle i̇lgi̇leni̇yorlar. Yoğunluk nedi̇ni̇yle si̇temi̇zi̇n üst kisminda bulunan şi̇kayet adresi̇ne mai̇l yazin. Si̇ze dönülecekti̇r “ deni̇li̇yor. Mai̇l yaziyorsun ki̇mse dönmüyor, telefon açiyorsunuz muhattap yok. Tam seki̇z buçuk saat bekledi̇k. Arayan yok muhattap yok. Bi̇r haftalik tati̇li̇mi̇z tati̇lbudur acentasi tarafindan boşa gi̇tti̇. Akşam oldu mecburen otele gi̇ri̇ş yaptik. Sonra saat 20,30 civarinda 0******* nolu telefonla F**** i̇si̇mli̇ bi̇ri̇ tati̇lbudur yetki̇li̇si̇ olarak beni̇ aradi. “rezervasyonunuzu i̇ptal etmek i̇sti̇yorsaniz kaldiğiniz gün ve arti üç gün toplam dört gün ücreti̇ kesi̇lecek, kabul ederseni̇z yarin bi̇zi̇ arayin” dedi̇. Nasil olur dedi̇m koşulsuz i̇ptal di̇yorsunuz , Bu problem bi̇zden kaynaklanmadi. Si̇zi̇n satiş elemaninizin i̇zi̇ kandirmasi sonucu oluştu. Arti bi̇z henüz otele gi̇ri̇ş yapmadik. Toplam 4 günü ni̇ye kesi̇yorsunuz dedi̇m. “kurallarimiz böyle kabul ederseni̇z “ dedi̇. Ertesi̇ gün transfer olmasini i̇stedi̇ği̇mi̇z otellerde de yer kalmadiği i̇çi̇n geri̇ dönmek yeri̇ne mecburen kaldik. Tati̇l budur da yaptiğim bu otel rezervasyonunda kesi̇nli̇kle memnun kalmadim. Aksi̇ne bi̇r haftalik bayram tati̇li̇ni̇ stres ve huzursuzlukla geçi̇rdi̇m. Eşi̇mle bi̇rli̇kte mecburen hi̇ç i̇stemedi̇ği̇mi̇z bi̇r otelde kaldik. Yaşadiğim bu sorun ve problemi̇n müsebbi̇bi̇ tati̇l budur fi̇rmasidir. Problemleri̇ni̇z karşisinda muhatap bulunmayan aksi̇ ve olumsuz durumlarda müşteri̇si̇ni̇n yaninda olmayan, telefonlarina ulaşilamayan kisacasi si̇zden ücreti̇ni̇ aldiktan sonra si̇zi̇ sahi̇psi̇z birakan müşteri̇leri̇ni̇n problemleri̇ne zamaninda çözüm bulamayan bi̇r şi̇rket. Hi̇çbi̇r zaman hakkimi helal etmi̇yorum. Ödedi̇ği̇m ücreti̇n tarafima i̇adesi̇ni̇ talep edi̇yorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
gulo74
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

25 Şubat 2022 Cuma günü Tatilbudurcom tarafından Lyra Resort & SPA Hotel göl manzaralı iki oda aldık. 1,5 ay sonra otel fiyatlarında düşüş gerçekleşti, 12 Nisan 2022 tarihinde Tatilbudurcom ile iletişime geçilerek ücret iadesi istemedik bahçe manzaralı olan odamızın havuz manzaralı olmasını istedik 1 Mayıs Pazar günü Lyra Resort & SPA otele giriş yapıldı, odaların havuz manzaralı olmadığını gördük, resepsiyona giderek Tatilbudurcom yetkilisi Burak Özgüner’i çağırdık durumu izah edince resepsiyondaki yetkili kişi havuz manzaralı odanın olmadığını iletti, sıkıntı yaratmadan bahçe manzaralı odada kalabileceğimizi ücretlerimizin geri iade edilmesini istedik Burak Özgüner durumu ileteceğini ücret iadesinin yapılabileceğini ancak benim de Tatilbudurcomu aramamı istedi 1 Mayıs günü (08503333333) 12:36da arayarak 5dakikalık,14:53’de de 6dakikalık görüşme yaptım, durumu izah ettim, aynı gün bana dönüş yapılacağı iletildi, yapılmadı Tatilimin ikinci günü 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü 02167099500 numaralı numarayı saat 17:32de arayarak durumu tekrar izah ettim ve tatilim bitmeden bana dönüş yapılmasını istedim, yine aynı numarayı tatilimin üçüncü günü saat 12:33de arayarak 14dakikalık görüşme yaptım, durumu bildiklerini ücret iadesi için işlemler yapılacağını ilettiler, ne yapılacaksa otelden çıkış olmadan yapılmasını istediğimi ilettim ancak yine dönüş olmadı Tatilimin son günü 4 Mayıs 2022 (02167099500) numarayı saat 10:32de, 0850331010 numarayı saat 10:05de arayarak otelden çıkış yapacağımı artık konu ile ilgilenilmesi gerektiğimi ilettim bunun üzerine saat 12:00 de otel yetkilisi iki kişi gelerek bizim odamızın havuz manzaralı olduğunu, balkona çıkıp biraz eğilerek sola doğru bakıldığında havuzu görebileceğimizi saat 12:00 olması nedeniyle otelden çıkış yapmamızı iletti 4 Mayıs 2022 Çarşamba günü çıkış yapmadan Tatilbudurcom yetkilisi Burak Özgüner’i aradım ama yanımıza gelmedi, bir şey yapamayacağını iletti ve otelden ayrılmak durumunda kaldık 4 Mayıs 2022 Çarşamba günü saat 17:14 de 02167099500 numaradan aranarak otelden çıkış yaptığımız için ücret iadesi yapılamayacağı açıklaması yapıldı Tatilbudurcom otel satın aldığımızda bize iletilen evrakta yer alan 3. Maddeye (tatilbudur.comtüketiciden kaynaklanmayan bir sebeple, hizmetin başlamasından evvel veya hizmet sırasında rezervasyonu kısmen/tamamen değiştirebilir veya iptal edebilir) güvenerek rezervasyonumu iptal etmedim ve bana sunulan haklarımı, ücretimin geri iadesini talep etmekteyim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ranjitk
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Kimşeye tavsiye edemiyorum. Le monde otel dikli icin rezervazyon yaptık. 5 kere musteri hizmetleri aramistim.. ayni sey soyluyorlar.. tatil sepeti guzel.. Guys never trust tatil budur.. worst experience... customer care and recorder voice no difference. They never care about the customers ....

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Tatilbudur.com Hakkında

Online hizmetlerini tatilbudur.com web portalı ile sağlayan marka, müşteri memnuniyetini odak noktasına anlayan anlayışı ile hızlı ve etkili çözüm önerileri ile memnuniyet ve sadakat yaratmayı başarmıştır. Teknolojik altyapısına geliştirdiği rezervasyon sistemini entegre ederek, güçlü satış ağına kurumsal pazarlama yöntemlerini de ekleyen tatilbudur, turizm sektörüne yepyeni hizmetler sunmayı hedeflemektedir. Bu kaliteli hizmet sunma hedefine profesyonel satış ekibi ve yetkili acenteleri ile ulaşmayı hedeflemektedir.

Tatilbudur.com Hizmetleri Nelerdir?

Tatilbudur.com kendilerini tercih edenlere bireysel ve kurumsal hizmetler sunmaktadır. Bireysel hizmetler arasında; tatibudur.com balayı otelleri, tatilbudur.com bayram turları, tatilbudur.com kıbrıs otelleri, tatilbudur.com yurtdışı turları bulunmaktadır. Kurumsal müşterilerine, dış hat uçak biletleri, iç hat uçak biletleri, yurtiçi ve yurtdışı tur paketleri, yurtiçi ve yurtdışı rent a car hizmetleri, tatilbudur.com fuar organizasyonları, motivasyon ve teşvik gezileri düzenliyor.

Tatilbudur.com Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Tatil.com rezervasyon işlemleri için çağrı merkezinden seyahat danışmanları aracılığı ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tatilbudur.com veya mobil uygulamasından 7 / 24 tatilbudur.com online rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak istediğiniz otel için tarih ve kişi sayısını belirterek fiyat bilgisi alabilir, kredi kartı veya havale ile rezervasyonunuzu kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Tatilbudur.com Erken Rezervasyon

Tatilbudur.com erken rezervasyon otelleri ve fırsatları için her sezon ve dönem müşterilerine birbirinden cazip fırsatlar sunmaktadır. Tatilbudur erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmamanız için web sayfalarını takip ederek sizin için uygun fırsatı kolaylıkla satın alabilirsiniz. Bu noktada müşteri hizmetlerinden yardım alabilir ya da tatilbudur.com acentelerinden seyehat danışmanı araacılığıyla tatilinizi seçebilirsiniz.

Tatilbudur.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Tatilbudur.com ödeme seçenekleri müşterilerinin istek ve tercihleri doğrultusunda şekillenmiştir. Tatilbudur.com üzerinden satın alacağınız tatilinizi dilerseniz kredi kartıyla dilerseniz havale/eft yöntemiyle ödeyebilirsiniz. Tatilbudur.com otelde ödeme seçeneği yanı sıra acenteler üzerinden kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Tatilbudur.com nakit ödeme seçeneklerini web sayfalarında inceleyebilir ve daha fazlası için müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Tatilbudur Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Tatilbudur rezervasyon iptali güvence paketi ile müşterilerine rezervasyon iptal işlemleri için imkan tanımaktadır. İptal Güvence Paketi” satın alarak tatilinize 72 saat kalana kadar koşulsuz iptal edebilir ve iptal güvence tutarınızın dışında kalan ödediğiniz ücretin %100 iadesini alabilirsiniz. 1000 TL ile 10.000 TL arasındaki ödemelerine istinaden oluşacak iptal güvence fiyat farkları için tatilbudur web sitesini ziyaret edebilir, orada yer alan tabloda detayları inceleyebilirsiniz. İptal güvence paketi min. 3 gece ve üzeri konaklamalar için geçerli olduğunu belirten tatilbudur müşterilerine sunduğu hizmetler karşılığı oldukça güven verici ve her iki tarafı koruyucu hizmetler sunmaktadır.

Tatilbudur.com Müşteri Şikayetleri

Tatilbudur.com müşteri şikayet ve yorumlarını gelbaba.com üzerinden inceleyebileceğiniz gibi deneyimlerinizi bizlerle paylaşarak bir çok kişiye faydalı olacak yorumlar yazabilirsiniz. Tatilbudur şikayetlerini firma yetkililerin göreceğini ve sorununuzun çözümüne hızla katkı sağlayacağını umuyoruz.

Tatilbudur.com İletişim Bilgileri

Tatilbudur.com iletişim kanalları aracılığıyla her türlü sorun ve görüşlerinizi firma yetkililerine iletebilir veye incelediğiniz ve sizin için uygun olan tatilin rezervasyonunu yapabilirsiniz. Tatilbudur.com iletişim bilgileri web sayfaları üzerinden güncel şekilde yer almaktadır. Firmanın e-mail adresi ise [email protected]

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri