Tchibo

Tchibo Yorumları

Tchibo Şikayetleri 2022

Tchibo Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(6)

Türkiye’deki faaliyetlerine 2005 yılında başlayan Tchibo, ülkemizde 11 satış mağazası bulunan ve aynı şekilde online alışveriş yapmanıza olanak tanıyan tchibo.com.tr internet adresi ile hizmet vermektedir. Tchibo hakkında uluslararası bir kahve üreticisi demek ilk etapta çok doğru olacaktır.

3 yıl önce yorumlandı

internet adresinden sipariş verdiğinizde size ya tarihi geçmiş ya da 2 sene önce ithal edilmiş son kullanma tarihine 2 3 gün kala ürün yolluyorlar. 250gr kahveyi evde 2 gün içinde mi tüketsem napsam. şaka gibi rezil bir firma.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

kapsül kahvelerine o kadar alıştım ki kesinlikle başka markanın kahvelerini içemiyorum muhteşem

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

6 sene önce aldığımız yağmurluğu halen giyiyoruz bu kadar kaliteli ve dayanıklı bir şey çıkacağını gerçekten beklemiyorduk. tekstil ürünleri tercih edilmeli kesinlikle.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

aldığım makine çalışmıyor iade ettim yenisini gönderdiler 2 kez kullandım bu sefer kahvenin sıcaklığı kötü istenilen sıcaklıkta kahve içemedik henüz 1 2 gün deniycem iade edicem yine olmadı. Tchibo kahve makinesi alacaklara önerim denemediğiniz ürünü asla almayın başınız ağrımasın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

tchibodan filtre kahve alıp da seviyorum diyen kahveden anlamıyordur, net! nerde skt son 1 ay olan kahve var internet üzerinden aldığınızda onu yolluyolar 2 sene önce çekilmiş kahve severlere göre ama bana göre değil....

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İzmirdeki Alsancaktaki Tchibo mağazasından aldığım kahve makinesi nedeniyle İzmire düzenli gider gelir oldum. Yaşadığım ilçede Tchibo yok o yüzden kahvesine bayıldığım Tchibo ya sürekli uğruyorum. Benim benzin parasını kahve fiyatından düşseler artık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

tchibo.com.tr Hakkında

Sektördeki lider kahve üreticilerinden biri olan Tchibo, 1949 yılından bu yana 60 ülkede 1300 mağaza ve 120.000 satış noktası ile kahve ve alışveriş keyfini aynı anda yaşatmaya devam etmektedir. 1949– Max Herz ve Carl Tchilling-Hiryan farklı bir girişimcilik ruhu ile posta yoluyla kahve satışı yapmaya başladılar. Tchibo adını da Tchilling ve “bean” (kahve çekirdeği) kelimelerinin birleşimi ile oluşturdular.

tchibo.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

Tchibo güvenilir mi? sorusunu soran kişilerin cevabı, Tchibo’nun yıllardır belli standartların üzerinde sürdürdüğü hizmet ve ürün arzı ile geldiği noktada bulmaları mümkündür. Müşterilerinin Tchibo’ya duydukları güveni, onların her türlü kişisel verilerini güvenli bir şekilde koruyarak gösteren marka, en üst düzeyde özen göstermekte ve en yüksek güvenlik standartlarını kullanmaktadır. Siparişiniz sırasında veya sunulan diğer hizmetler çerçevesinde verdiğiniz kişisel bilgiler teknik güvenlik sistemleri ve ek yetkilendirme işlemleri ile korunmaktadır. Tchibo veri güvenliği mevzuatı, Almanya Federal Veri Koruma Kanunu (BDSG) ve Almanya Tele hizmet Kanununa (TMG) uygundur. tchibo.com.tr güvenli mi? noktasında ise 256-bit şifrelenmiş elektronik ortamda onaylanan sipariş, kullanıcıların bilgisayarları ile bankaları arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz alışverişiniz sırasında yada sonrasında hiç kimse tarafından görünmez. Alışveriş anında kullandığınız kredi kartı bilgileri Tchibo tarafından kaydedilmez ya da saklanmaz.

tchibo.com.tr’den Nasıl Alışveriş Yapılır?

Tchibo.com.tr alışveriş seçenekleri arasında internetten sipariş, telefondan sipariş, ve mağazadan İpad ile sipariş seçenekleri mevcuttur. Birinci seçenek olan tchibo.com.tr’den nasıl ürün satın alabilirim? sorusunun cevabını adım adım vermeye çalışalım. Tchibo’da internet üzerinden üye olarak ya da üye olmadan sipariş verebilirsiniz. İkinci adım olan teslimat adresine ürünlerinizin gönderilmesini istediğiniz adresten farklı bir adres girerek de ilerleyebilirsiniz. Üçüncü adım ödeme seçenekleri, Tchibo’da çok çeşitlidir. Kapıda ödeme, BKM, Kredi kartı/banka kartı, mağazada ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Dördüncü adım olan ve siparişinizin tüm detaylarını bir kez daha görebileceğiniz sipariş onayı ile satın alma işleminizi tamamlamış olursunuz.

tchibo.com.tr’de Hangi Markalar ve Sektörler Var?

Tchibo.com.tr sektörler konusunda sınırlı fakat kullnıcı ihtiyaçlarına pratik çözümler getiren seçeneklerden oluşmaktadır. Başta kahve olmak üzere, Tchibo kadın, erkek, çocuk,iç giyim ve pijama türlerinde tekstil sektörü ürünlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Mutfak ve sofra ürünlerini de bulabileceğiniz Tchibo mağazaları ve tchibo.com.tr interen adresinde murtaf mobilyasından çatal bıçak takımına kadar mobilya ve elektrikli ürünler sektörlerinin örnekleri de yer almaktadır. Tekstil ürünlerinde Tchibo markası ile ürünler sunan firma, diğer ürün çeşitlerinde de kaliteli markalara ve kendi adını taşıyan ürünlere yer vermektedir.

Tchibo Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Tchibo anlaşmalı kargo firmaları; Yurtiçi Kargo ve PTT Kargodur. Kapıda kredi kartı ve kapıda nakit ödeme seçenekleri ile oluşturulan siparişler Yurtiçi Tchibo kargo seçeneği ile müşterilerine gönderilmektedir. tchibo.com.tr kargo fiyatları 150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz, bu limitin altındaki tutarlarda verilen siparişler için 7,50 TL’dir.

Tchibo Şikayetleri ve Yorumları

Tchibo yorum ve şikayetleri genelde internet sitesi üzerinden verilen siparişlerin müşterilere iletilme süreleri ile alakalıdır. Tchibo müşteri şikayetleri arasında zaman zaman eksik ürün gönderimi konusu da yer almaktadır. Tchibo müşteri yorumları büyük oranda kaliteli ürünlerden kaynaklanan memnuniyeti yansıtır şekilde oluşmaktadır.

Tchibo İletişim Bilgileri Nelerdir?

Tchibo iletişim bilgisi, tchibo.com.tr iletişim sayfasında yer alan form ile sağlanmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri