Tesettür Giyim

Başlıca Tesettür Giyim markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Elizamoda

Yorumlar (50)

Tofisa

Yorumlar (35)

Sefamerve

Yorumlar (22)

Modanisa

Yorumlar (21)

MilenaStil

Yorumlar (12)

Modamerve

Yorumlar (3)

Aişe Tesettür

Yorumlar (1)

Entesettür

Yorumlar (1)

Esma Tesettür

Yorumlar (1)

Gizce.Com

Yorumlar (1)

Kamil Keskin

Yorumlar (1)

Lamelif Giyim

Yorumlar (1)

Melike Tatar

Yorumlar (1)

Moda Sahra

Yorumlar (1)

Modaikra

Yorumlar (1)

Modalilium

Yorumlar (1)

Modasena

Yorumlar (1)

Nowan Store

Yorumlar (1)

Pazarium

Yorumlar (1)

Podyum Plus

Yorumlar (1)

Setri Moda

Yorumlar (1)

Zerruba

Yorumlar (1)

Tesettür Hakkında

Müslüman kadınların çok büyük bir çoğunluğunun islami kurallar neticesinde saçlarını örtmesi ve buna uygun giyinmesine tesettür denmektedir. Tesettür giyimi yalnızca saçlarını eşarp ya da şal ile kapatan kadınlar değil, saçları açık olsa da daha muhafazakar giyinmeyi tercih eden kadınlar da tercih etmektedir. Aynı zamanda rahat ve bol kalıpları ile bol giyinmeyi seven  kadınlar da oldukça tercih etmektedir. Bundan 10 15 yıl öncesinde modaya ve değişen trendlere uygun, genç kadınlar için tesettür giyim ürünleri neredeyse yoktu. Ancak günümüzde oldukça fazla tesettür giyim markaları vardır. Tesettür giyime uygun üretim yapan tekstil firmaları, modern tesettürlü kadınların giyiminde oldukça çığır açmış ve tesettürlü kadınların dilediği gibi, şık, elegant, spor ya da yılın modasına uygun diğer tarz ve ekolde kıyafetler giyebilmelerini sağlamıştır. Hangi tarz olursa olsun tesettür giyimine uygun ve tesettürlü olmayan kadınların dahi tercih ettiği bu firmaların çokluğu, kalitesi ve ürün çeşitleri de yeni bir pazar yaratmış ve tüketicileri tercih konusunda araştırmaya itmiştir.
Gelbaba kullanıcı yorumları ve şikayetleri platformu olarak, tüketici dostu yapımızda, kişilerin bilinçli alışveriş yapmalarını ayrıca olası mağduriyetlerinde, hızlı, kolay ve çözüm odaklı bir şekilde mağduriyetlerini giderilmelerini i hedeflemiştir. Tesettür kategorisi başlığını sizler için düzenlerken, hem birçok tesettür markası hakkında bilgi sahibi olmanızı, hem bilmediğiniz birçok tesettür markası öğrenmenizi, hem de e-ticaret sitesi olarak tesettür ürünleri satan firmaları öğrenmenizi amaçladık. Daha da önemlisi markalar ve firmalar hakkında daha önce deneyimi olan ziyaretçilerimizin mesajları ile gerçek, objektif bilgiye erişerek doğru tercihler yapmanız için bu kategoriyi oluşturduk. Kötü deneyimler ve kaliteli ürünler, kaliteli hizmet ya da kötü satış sonrası destekler birçok sorun ya da övgü hepsi için sitemizi tercih ederek olası mağduriyetlerin önüne geçebilecek ve en iyi tüketici deneyimi için oluşumdan faydalana bileceksiniz.

Tesettür Giyim Ürünleri

Tesettür giyim dendiğinde ilk olarak herkes gibi saçı kapatan örtüler akla gelmektedir. Birçok farklı saç örtme şekli ve tarzı olsa da hepsinin amacı saçın diğer kişilerin görmesini engellemektir. Şal ve eşarp ülkemizde en çok tercih edilen iki ürün olsa da bone şeklinde saçı kapatan ve daha modern bir görüntü olduğu düşünüldüğünden son zamanlarda oldukça tercih edilen seçenekler de vardır. eşarp ve şalın içine saçın kaymasını ve çıkmasını engelleyen boneler de ayrıca vardır ve ülkemizde en çok tercih edilen tesettür ürünlerinin başında yer almaktadır. Tesettür giyimde bol kesim ürünler ve genellikle tek parça tesettür ürünler kombin riskini azaltmakta ve yine vücut hatlarını belli etmediği için kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Abiye tesettür giyimde son zamanlarda oldukça marka ve firma kadınların şıklık arayışlarına çare olmuştur. Tesettür gelinlik ürünleri ise daha çok özel üretim olsa da artık her terzi ve gelinlik üreten tekstil firmalarının vitrinlerinde yerini almıştır.

Tesettür giyim ürünleri satan siteler

Her ne kadar avm ve mağaza kültürü çoğalsa da, iş hayatları yoğun olan ya da yaşadığı şehirde her ürüne ulaşma ve inceleme şansı olmayan birçok kişi online alışveriş sitelerini tercih etmektedir. Online alışveriş siteleri arasında giyim üzerine yapan firmaların yanı sıra yalnızca tesettür kadın giyimi üzerine satış yapan oldukça fazla firma vardır. Modanisa, Sefamerve, Gizce, Modamerve, Tofisa, Zerruba, Nowan store ve daha birçok firma müşterilerine farklı tarzlarda binlerce seçenek sunmaktadır. Aralarında yurtdışına gönderim yapan tesettür firmaları da bulunmaktadır ve yurtdışında yaşayan Türk kadınlarının yoğun talebi ile gönderim sağlamaktadırlar. Tesettür giyim alışveriş siteleri hakkında da Gelbaba sitemize yazabilir ya da yazılmış deneyimleri okuyabilirsiniz.