Thy

Thy Yorumları

Thy Şikayetleri 2022

Thy Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(15)

20 Mayıs 1933 yılında otuz kişilik personel ile ve sadece 5 uçak ile hizmete başlayan Türk Hava Yolları, 87 yıllık tecrübesi ile bu gün hizmetlerini sürdürmektedir. Devlet hava yolları işletmesi adıyla gökyüzü ile buluşan THY ilk yurtdışı uçuşunu Atina'ya 1947 yılında yapmıştır. 1951 yılında ise Lefkoşa, Beyrut ve Kahire gibi yeni rotalarla yurtdışı seferlerini çoğaltmıştır.

kralov
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

3 Martta Moldova uçuşum savaştan dolayı açığa alınıyor kendileri tarafından ve tarafıma 1 yıl içersinde eksintisiz iade ile kullanabilirsiniz deniyor. Şu an bilet almak istediğimde farkını ödeyerek 3880 tl olan normal bilet fiyatını biletimin üzerine bana cezai işlem uygulayarak 3900 tl fark çıkarıyorlar ve durum bu şekildedir. İster kullanır ister kullanmazsınız gibi bir uslup ile geliyorlar. Ukrayna ve Belarus uçuşları kesintisiz iade edildi fakat Moldova uçuşları hakkında mail gelmedi gibi saçmalıklar diz boyu .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

THY uçak filosu şu anda yerde. En tehlikeli uçakta uçmayan uçaktır herkese tavsiyem bu salgın işi bittikten sonra bi süre havayollarından uzak durun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Adamı o kadar reklam yüzü yaptınız öldü gitti bi çelenk göndermediniz bi başsağlığı mesajınızı görmedik. THY bizim firmamız en azından biraz hassasiyet görmek beklerdim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

THY den hiç beklemediğim bir performans sergilediler gerçekten. İptal için aradığımda karnımda ağrılar oluşmuştu ama iptali hemen gerçekleştirdiler ve tutarı da kartıma iade ettiler. Teşekkürler THY

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

THY devlet kararıyla iptal edilen kararı çıkan etkinlikleri görmezden geliyor. aylar öncesinden istanbuldan-İzmire aldığım uçak biletinin iadesi için önerdiği rakam çok komik. Öngöremeyeceğimiz bir salgın yüzünden resmen cezalandırılıyoruz. Toplantı iptal ve devlet kararıyla biz mi suşluyuz?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

THY millerim belirttiklerinden daha yüksek oranda düştü. Geçerliliğini yitirecek olan miller yıl sonundan önce mail ile geldi bende fazla bişey olmadığı için umursamadım ama gerçekte 10 katı kadar düştü. Arayıp şikayet edince de size bildirilmektedir bunlar denildi tamam biliyoruz ama daha fazla düştünüz hesabımdan işte sorunda orada

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

THY ile uçtuğum her yolculuğum çok konforlu ve kaliteli bir şekilde oldu. Dünya markası bir hava yolu şirketimiz var.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

23 Nisan'ın 100. yılı kutlamalarında bugün flight radardan canlı izlediğimiz gösteri için tebrikler THY. Hem güzel fikir, hem de tüm dünyaya güzel bir gösteri izlettiniz bu zor zamanlarda.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Şöyle havalarda mis gibi süzülmeni, oradan oraya götürmeni özledik THY. Götür beni gittiğim yere!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İstanvbul- izmir biletimin iptal iade süreci o kadar hızlı ve olumlu sonlandı ki bu kadar sıkıntının içerisinde moral verdi bana. Her ortamda memnuniyetimi dile getireceğim. Teşekkürler THY müşteri hizmetleri.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

THY Hakkında

20 Mayıs 1933 yılında otuz kişilik personel ile ve sadece 5 uçak ile hizmete başlayan Türk Hava Yolları, 87 yıllık tecrübesi ile bu gün hizmetlerini sürdürmektedir. Devlet hava yolları işletmesi adıyla gökyüzü ile buluşan THY ilk yurtdışı uçuşunu Atina'ya 1947 yılında yapmıştır. 1951 yılında ise Lefkoşa, Beyrut ve Kahire gibi yeni rotalarla yurtdışı seferlerini çoğaltmıştır. Bu gün dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu olması ile yine bir ilke imza atan THY  2001 yılında çağrı merkezi ile online rezervasyon yapılabilen  havayolu firmaları arasında da yerini almıştır. Yalnızca Türkçe ve İngilizce olarak değil Japonca, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Korece, Çince ve Rusça gibi dillerde de misafirlerine anadillerinde hizmet vermektedir. THY mobil uygulama üzerinden online bilet alma işlem süresini 1dk indirerek müşterilerine zamandan da kar ettirerek yüksek standartlarda hizmet veren Türk Hava Yolları yıllar geçtikçe kendini geliştiren, Türk bayrağını dünyanın her yerine taşıyan gurur kaynağımızı olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

THY Hizmetleri Nelerdir?

Türk Hava Yolları  sitesi ve  Türk Hava Yolları uygulaması üzerinden  uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz. miles & smiles  hizmeti ile de müşterilerine uçtukları kadar puan biriktirmelerini ve bu puanlarla bilet almalarını da sağlayan  THY  muhteşem mutfağı ile de uçuş sırasında müşterilerinin midesine de hitap etmekte. THY uçak bileti  ile ekonomi ya da business bilet satın alarak muhteşem bir deneyim yaşama fırsatını da yakalayabilirsiniz. THY hasta ve engelli yolcular, THY bebek ve çocuk yolcular, THY evcil hayvan ile seyahat,  THY transfer ve transit yolcular, THY araç kiralama, THY otel rezervasyonu, THY seyahat sigortası, THY ekstra diz mesafeli koltuk, THY fazla bagaj  gibi hizmetleri ile de müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermektedir.

THY’ dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

TTHY rezervasyon işlemleriniz için dilerseniz turkishairlines.com/tr sitesi üzerinden biletlerinizi satın alabilirsiniz. Ayrıca  Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile görüşerek telefon ile online rezervasyon ve uçak bileti satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. THY mobil uygulama üzerinde de rezervasyon işlemlerinizi kolay ve anlaşılır şekilde sadece bir dakika sürecek bir işlem ile yapabilirsiniz.

THY Erken Rezervasyon

THY erken rezervasyon kampanyaları yerine dönem dönem uyguladıkları farklı promosyonlar ile hem yurt içi uçak bileti hem de yurt dışı uçak biletlerini müşterilerine oldukça uygun fiyatlarla sunmaktadırlar. Türk Hava Yolları kampanyalı biletlerden haberdar olmak ve satın almak için mobil uygulamalarını indirebilir ya da haber bültenlerine mail adresizle üye olarak takip edebilirsiniz.

THY Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

THY ödeme yöntemleri  ile uçak biletlerinizi ve diğer tüm online rezervasyon hizmetlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. THY ödeme işlemleriniz için tüm  kredi kartlarınız ile ödeme yapabileceğiniz gibi banka kartları ile de uçak biletlerinizi ya da diğer rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

THY Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

THY rezervasyon iptal işlemleri ve tüm tarih değişiklikleri hakkında  Türk Hava Yolları müşteri hizmetleri ile görüşebilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

THY Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

THY müşteri yorumları ve Türk Hava Yolları şikayetleri ile ilgili olarak gerçek deneyim sahibi kişilerin mesajlarını gelbaba.com sitemizden bulabilir ve oldukça güncel detaylara hakim olabilirsiniz. Sitemize sizler de THY hakkında yorum ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

THY İletişim Bilgileri Nelerdir?

THY müşteri hizmetleri  müşterilerine rezervasyon, şikayet ve yardım konularında birçok dilde hizmet vermektedir. Türk Hava Yolları iletişim bilgileri için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri