Ticimax

Ticimax Yorumları

Ticimax Şikayetleri 2022

Ticimax Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(7)

Bilişim teknolojileri alanında hizmet  üreten Ticimax sektöründe bilinir ve en çok tercih edilen isimlerin başında yer almaktadır. Daha çok e-ticaret sitesi yazılımlar ve bu e-ticaret sitelerine ait yan ürün hizmeti sunan Ticimax  özel tasarımları ve ticari çözüm fikirleri ile oldukça güvenilir ve sektöründe lider bir firma olarak bilinmektedir.

sertunco
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Ticimax den 25 Kasım tarihinde bir paket satın aldım. 10 geçti hiçbir kullanım dahi yapmadım. Ürünleri alacağım yer ile fiyat anlaşmazlığına girdim elimde satacak hiçbir ürünüm yok kullanmayacağım ve iptalini istedim para iadesi istedim hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar ilgilenmiyorlar. Paketi almadan önce araştırma aşamasında çok ilgili gözüken arkadaşlar bir anda sanki düşman kesildiler. Ticimax'den e-ticaret paketi alacak herkesin dikkatine! Ticimax ile bugün görüşmemize istinaden ; *Ticimax* ürününü kiraya verdiklerini sözleşmeyi imzalayıp gönderirseniz hiçbir şekilde iptal ve iade almadıklarını ilettiler. Tüketici Hakem Heyeti 14 günlük koşulsuz şartsız iade ve iptal kanunun Ticimax sözleşmesinde hükmü olmadığını ilettiler. Ticaret kanununa dayanarak çalıştıklarını söylüyorlar. Ticimax ile sözleşme imzalayacaksanız lütfen tüm bu söylediklerimi dikkate alın. Mağdur olmayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Türkay
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Müthiş bir müşteri destek ve ilişkileri hizmeti sağlıyorlar. Apple müşteri hizmetleri kalitesinde iş çıkarıyorlar. Hatta gece mesailerinde çok başarılı hizmet veriyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

flzasely
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Sektörü yakından takip eden biri olarak bankalardan sonra pcı- dss sertifikalı ve e- ticaret danışmanlığı yapan bir çok arkadaşımın açık ara önerdiği tek firma!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Problem Çözüldü 👍

westbounds
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

2500 TL verip video Modülü aldım. Modül Vimeo sitesine video yükleyip, linki siteye ekleyerek video çalıştırıyor. Fakat vimeo 'dan ücretli üyelik paketi almadan bu modül çalışmıyor. Üstelik düşük paket alınca da çalışmıyor ve en yüksek 2 paketten birini seçmeniz gerekiyor. Modül Tanıtım sayfasında bu konuyla alakalı bilgi yok, Destek alanı site bir yardım ve modül tanıtım siteleri var orada da bu bilgi yok. Satın alırken de bilgi verilmedi. Modülü kullanmak istediğinizde çalışmıyor, desteği aradığınızda ya da yazdığınızda uyanıklar o zaman söylüyorlar. Modülü ücret iadelerinde yok bu etik arkadaşların. Ticimax alacaksanız her şeyini sorun araştırın öyle alın ben bir sürpriz yaşadım başka kaç tane yaşarız bilmiyorum ama Ticimax ile çalışacaklar dikkatli olsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

Kısmen çözüm sağlandı. Dolaylı bir telafi sağlanacağı belirtildi. Teşekkürler

3 yıl önce yorumlandı

Arkadaşlar merhaba bu yazıyı bir girişimci ve profesyonel bir altyapıya sahip firma sahibi olarak yazıyorum. Biliyorum hepiniz profesyonel bir sitem olsun her şey güzel gözüksün amacıyla profesyonel bir internet sağlayıcısı arıyorsunuz ve maalesef karşınıza Ticimax gibi kurumlar çıkıyor. Arkadaşlar size tüm samimiyetimle söylüyorum bu yolda değer verdiğiniz işi veya iş planını kesinlikle Ticimax gibi müşterisine değer vermeyen kesinle problem çözme odaklı olmayan içerideki saçma hiyerarşi yüzünden muhatap bile bulamadığınız bir kurumla çalışıp projenizi zayi etmeyin. Size yaptıkları hataları tek tek anlatmayacağım fakat şuna emin olun gerek teknik altyapı gerekse müşteri memnuniyeti olsun çok zayıflar, yaptıkları tek şey bizim gibi girişimci insanların paralarını sömürmek, yanlış terminler, ilave ücretler, yapmadığı işlemlrin ücretini almalar, yaptığımız tüm çalışmaları 10 daka içinde siteden silip pardon bir yanlışlık olmuş tekrar yapmalısınızlar vs. Vs. Lütfen bu gibi firmaları tercih etmeyelim ki müşteri memnuniyetin her şeyden bir adım önde olması gerektiğini anlasınlar. Umarım sizi aydınlatabilmişimdir. Bu Şikayetimi emin olun 3 aylık bir sabır döneminden sonra oluşturuyorum hala sitemizi teslim edemediler. Ama her şeyden önce kurumların artık işlerini doğru yapmaları gerektiği için bu şikati yazıyorum herkes kendini geliştirmeli müşteri memnuniyeti odaklı olmalı 3 aydır satışlara başlayamadık ve umurlarında bile değiliz. Hakkımızı ulaşabildiğimiz tüm platformlarda ve tüketici haklarında arayacağız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

E-ticaret sektöründe kullanabilceğiniz en iyi altyapı ticimax'dir. Şiddetle öneririm.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Özellikle e-ihracat yapacak firmalara Global paketlerini kesinlikle tavsiye ederim. Çoklu para birimi, çoklu dil, tasarım tek kelime ile profesyonel.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ticimax.com Hakkında

Bilişim teknolojileri alanında hizmet  üreten Ticimax sektöründe bilinir ve en çok tercih edilen isimlerin başında yer almaktadır. Daha çok e-ticaret sitesi yazılımlar ve bu e-ticaret sitelerine ait yan ürün hizmeti sunan Ticimax  özel tasarımları ve ticari çözüm fikirleri ile oldukça güvenilir ve sektöründe lider bir firma olarak bilinmektedir. 10 yılı aşkın sektör tecrübesi, ve profesyonel uzman personel ekibi ile müşterilerinin isteklerini anlayan ve tam hayal ettikleri gibi ürün ve hizmetler sunan Ticimax müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir.

Ticimax.com Güvenilir Bir Site Mi?

Müşterilerine sundukları yazılım ve bilişim teknolojisi ürünleri ile ticari gelişimlerini sağlayan ve teknolojik öncülük yapan  Ticimax güvenli mi? Ticimax güvenilir bir firmama mı? gibi birçok merak ettiğiniz konu için en güvenilir adrestesiniz. Gelbaba sitemizde Ticimax hakkında tecrübelerini ve görüşlerini paylaşan ziyaretçilerimizin mesajları ile oldukça detaylı bilgiler edinebileceksiniz.

Ticimax.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Ticimax.com ürün ve hizmetlerinden nasıl faydalanabilirim? Ticimax sitesinden nasıl web site tasarımı satın alabilirim? gibi birçok sorular için hazırladığımız bu yazımızda Ticimax ürün ve hizmetleri aynı zamanda satın alma işlemleri konusunda  sizlere yardımcı olmayı amaçladık. Ticari faaliyetlerini online olarak sürdürmek isteyen firmalara teknolojik ürün ve hizmet sunan Ticimax  farklı ihtiyaçlara birbirinden farklı çözümler üretmektedir. Birçok paket ve  ürün içerikleri arasından firmanın için en uygun olan pakete karar verip ya da karar veremiyorsanız ücretsiz danışma alarak görüşeceğiniz Ticimax müşteri danışmanı sizi en doğru ürün konusunda bilgilendirecek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel olarak ürünler sunacaktır. Ödeme yöntemlerini online olarak yine kendinizin belirleyeceği şekilde tamamlayarak  ticimax alışveriş işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ticimax.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Ticimax ödeme seçenekleri arasında tüm kredi kartlarına taksit ile ödeme yapabileceğiniz gibi ticari kartlarınız ile de satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ticimax ödeme seçenekleri için ayrıca banka havalesi / EFT ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ticimax.com’da Hangi Ürünler ve Hizmetler Var?

Ticimax  ürün ve hizmetleri arasında Ticimax e -ticaret paketleri, Ticimax ileri seviye bulut e-ticaret çözümleri, Ticimax e-ihracat çözümleri, Ticimax native mobil uygulama çözümleri, Ticimax premium  gibi hizmetler sunmaktadır. Mobil uygulamalar, SEO google arama çözümleri gibi farklı hizmetler sunmaktadırlar.

Ticimax.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Ticimax ürün iptalleri ve iadeleri  müşteri hizmetleri ile görüşerek taleplerinizi iletebilir ve hizmet iptalleri ile ilgili olarak sözleşmenizde yazılı olan haklarınızdan faydalanabilirsiniz.

Ticimax.com Müşteri Şikayetleri ve Yorumları Nelerdir?

Ticimax müşteri yorumları ve Ticimax müşteri şikayetleri ile ilgili olarak Gelbaba sitemizde okumalar yaparak Ticimax hakkında birçok güncel ve önemli detayları öğrenebilirsiniz. Ticimax şikayet ve yorumlarınızı sizler de Gelbaba sitemize yazarak, her gün sitemizi ziyaret eden binclerce kişiye yardımcı olabilir ayrıca yaşadığınız sorun ve mağduriyetlerin önüne geçebilirsiniz.

Ticimax.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Ticimax iletişim bilgileri web sitelerinde detaylı ve güncel olarak paylaşılmıştır. Ticimax müşteri hizmetleri için  [email protected] ile de bağlantı kurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri