Tiktak

Tiktak Yorumları

Tiktak Şikayetleri 2022

Tiktak Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Tiktak Kiralama araç kiralama alanında farklılık sunan yapısıyla dikkat çeken bir yapı. Tiktak Kiralama markası hizmetlerini Tiktak Kiralama bireysel ve Tiktak Kiralama kurumsal anlamda bölerek sunmaktadır. Daha detaylı bilgi alabileceğiniz Tiktak Kiralama mobil uygulamaları özelliklerini bulabileceğiniz

asmre69
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

10 ay önce yorumlandı

Tiktak dan araç kiralamayın , şımarık paraya doymuş müşterisine saygısız umursamaz , müşterisini gale almayan tavırları olan , kendince , artık kararları veren şahıs kimse kimse o yetkili , sebebler çıkararak habersizce sizin ve yakınlarınızın üyeliğinizi pasife alarak hiç beklemediğiniz bir an da sizi rezil eden yarı yolda bırakan kendince kurumsal tüketiciyle arasında uçurumlar oluşturmuş şımarık paraya doymuş bir şirket Ne aradığınızda bir muhatap bulabilirsiniz ne de yazdığınız maillere sizi insan yerine koyarak açıklayıcı bir cevap verirler Para sizin , bu tarz şirketler siz varsanız varlar . Kendi paramızla bizi hor görmelerine müsade etmeyelim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yok yaaa. Önce benden 1000 TL ödeme alıp onu tutacaksın, bir de üstüne üstlük ehliyetim biraz yıpranmış diye kabul etmeyeceksim. Sağda solda adam gibi arabanı bulamayacağız? Başka ??? Bu uygulamayı değerlendirmeyin bile arkadaşlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Tiktak Kiralama Hakkında

Tiktak Kiralama araç kiralama alanında farklılık sunan yapısıyla dikkat çeken bir yapı. Tiktak Kiralama markası hizmetlerini Tiktak Kiralama bireysel ve Tiktak Kiralama kurumsal anlamda bölerek sunmaktadır. Daha detaylı bilgi alabileceğiniz Tiktak Kiralama mobil uygulamaları özelliklerini bulabileceğiniz Tiktak Kiralama web sitesi tiktakkirala.com üzerinden araştırmanız da önerimizdir. Peki Tiktak Kiralama nedir? Tiktak Kiralama dakika hesabı ile araç kiralayabileceğiniz bir uygulama. Tiktak Kiralama Apple ve Android cihazlar üzerinden ücretsiz mobil uygulamasını indirip Tiktak Kiralama kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.

Tiktak Kiralama Güvenilir Mi?

Tiktak Kiralama Türkiye’de henüz yeni sayılabilecek bir geçmişe sahip. Bu yüzden Tiktak Kiralama hizmet kalitesi anlamında test etmenin en etkili yolu Tiktak Kiralama yorumlarını bulup incelemekten geçmektedir. Tiktak Kiralama şikayetleri de incelemeli ve bu sayede Tiktak Kiralama güvenilirliğini test etmelisiniz. Tiktak Kiralama güven veren bir yapı olarak kullanıcılarının kişisel verilerini korumayı ve saklamayı taahhüt eder.

Tiktak Kiralama’da Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Yazımızın bu bölümünde Tiktak Kiralama rezervasyon süreçlerini inceleyeceğiz. Tiktak Kiralama’da nasıl araç kiralanır diye baktığımızda çok kolay bir sürecin bizi beklediğini gördük. Tiktak Kiralama mobil uygulamayı indirip Tiktak Kiralama kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra kullanıcılarının ödeme araçlarını kayıt ettirmeleri gerekiyor. Tiktak Kiralama provizyon ve diğer çekim işlemlerini bu kart üzerinden gerçekleştiriyor. Tiktak Kiralama yakıt işlemlerinde ise Taşıt Tanıma Sistemini kullanıyorsunuz. Tiktak Kiralama Benzin alırken tüketiminiz yine kayıtlı Tiktak Kiralama ödeme aracınız üzerinden tahsil ediliyor. Tiktak Kiralama uygulaması üzerinden size en uygun aracın yanına gidip uygulama ile aracın kapısını açıp kullanıma başlayabiliyorsunuz.

Tiktak Kiralama Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Daha önce araç kiralayan kullanıcıların bildiği gibi, her araç kiraladığımızda her ihtimal gözetilerek kartınızdan belirli bir tutar bloke edilir ve araç kiralama sona erdiğinde ise bu bloke kaldırılır. Tiktak Kiralama ödeme seçeneklerini incelemeye başladığımız bu bölümde öncelikle Tiktak Kiralama uygulaması üzerinden yapılan işlemlerde de aynı süreç geçerli. Yani Tiktak Kiralama kredi kartı çekimlerinde belirli bir tutarı bloke ediyor. Hemen belirtmeliyiz ki Tiktak Kiralama banka kartı ile ödeme yapabileceğiniz bir uygulama değil.

Tiktak Kiralama Avantajları Nelerdir?

Tiktak Kiralama araç kiralama alanında benzerlerinden farklılıklar sunarak kendine avantaj edinmiş. Tiktak Kiralama avantajları nelerdir diye baktığımıza öncelikle kısa süreli araç kiralamada kullandığınız kadar Tiktak Kiralama ödemesi yapıyorsunuz. Kiraladığınız araçları Tiktak Kiralama İSPARK alanlarına bırakabiliyorsunuz. Tiktak Kiralama ücretsiz otopark hizmeti ile de avantaj sağlıyor.

Tiktak Kiralama Şikayetleri ve Yorumları

Tiktak Kiralama müşteri yorumları ve şikayetleri ile araç kiralama hizmeti veren platformun hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olabilir, kiralama öncesinde tercihinizi %100 etkileyecek gerçek kullanıcı değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Gelbaba.com'dan müşteri deneyimlerine ulaşabilirsiniz.

Tiktak Kiralama İletişim Bilgileri Nelerdir?

Tiktak Kiralama kampanyaları sık sık güncellenmektedir ve eğer bu Tiktak Kiralama fiyat avantajlarından yararlanmak isterseniz Tiktak Kiralama sosyal medya hesaplarını takip etmenizi öneririz. Tiktak Kiralama iletişim formu üzerinden Tiktak Kiralama müşteri hizmetleri ekiplerine mesaj bırakabilirsiniz. Tiktak Kiralama mobil uygulaması üzerinden tek tuşla Tiktak Kiralama müşteri hizmetleri ekipleri ile iletişime geçebiliyorsunuz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri