Topçam Turizm

Topçam turizm Yorumları

Topçam turizm Şikayetleri 2022

Topçam turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

Günümüzden 60 yıl önce adımları atılmış olan Topçam Turizm Tokat merkezli bir otobüs işletmesidir. Topçam Turizm Tokat -İstanbul ve Tokat-Ankara seferlerini yapan 2 araçlık filosunu bugün sefer sayıları ile birlikte büyütmüştür. Topçam Turizm filosu bugün 25 adet otobüs ve 50’ye yakın servis aracına sahiptir.

mihrimervea
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Çok iyi bir firma en önemli olan iki şey var birincisi ilgilenmek ikincisi konforlu ve bunları gayet iyi karşılıyorlar teşekkürler Topçam

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
nurhang
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Memnuniyetinizi anlatmak için yaşamak lazım hiç uzun söze gerek yok.Bugun şu anda(27-05-2021) Tokat-izmir yönünde seyahat halindeyken.841 pilakali araçta Başta kaptan ve hostlar in yolculara saygısını davranışını nezaketle hizmetini Takdire şayan gördüm kutluyorum. Nurhan Güldür 12 numaralı koltuk yolcusuu

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Topçam Turizm Hakkında

Günümüzden 60 yıl önce adımları atılmış olan Topçam Turizm Tokat merkezli bir otobüs işletmesidir. Topçam Turizm Tokat -İstanbul ve Tokat-Ankara seferlerini yapan 2 araçlık filosunu bugün sefer sayıları ile birlikte büyütmüştür. Topçam Turizm filosu bugün 25 adet otobüs ve 50’ye yakın servis aracına sahiptir. Topçam Turizm markası çok sık olmasa da şehirlerarası yolculuklarda sürekli karşımıza çıkmaktadır. Çünkü Topçam Turizm seferlerini sürekli olarak artırarak bugün 45 şehrimize sefer düzenlemektedir. Topçam Turizm müşteri memnuniyetini ve güvenliğini esas alan bir işletme. Sefer sayısı arttıkça ulaştığı kitleyi daha da arttırmak isteyen Topçam Turizm e-ticaret platformu Topcam.com.tr web sitesi ile bu hedefine de emin adımlarla ilerlemektedir.

Topçam Turizm Hizmetleri Nelerdir?

Günümüzde 45 şehire sefer düzenleyen Topçam Turizm hizmetleri nelerdir? Topçam Turizm seferleri nerelere var? Topçam Turizm popüler seferlerine bakmak gerekirse; Topçam Turizm Tokat - Ankara, Topçam Turizm Tokat - Antalya, Topçam Turizm Tokat - İstanbul, Topçam Turizm Tokat - İskenderun, Topçam Turizm Tokat - Eskişehir, Topçam Turizm Tokat - Bursa, Topçam Turizm Tokat - İzmir, Topçam Turizm Tokat - Bursa olarak sıralayabiliriz. Ayrıca Topçam Turizm servis desteği de vermektedir. Topçam Turizm Servisleri ile ilgili detaylı bilgi Topçam Turizm sitesinde bulunuyor.

Topçam Turizm’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Topçam Turizm web sitesi oldukça basit ve kullanımı kolay bir tasarıma sahip. Topçam Turizm kullanıcıları anasayfa üzerinde bulunan Topçam Turizm arama motoruna gerekli bilgileri girdikten sonra çıkan sonuçlardan bir tanesini tercih ederler. Bu sırada Topçam Turizm otobüslerinde mevcut özellikleri ve Topçam Turizm koltuk düzeni de ekranda bulunmaktadır. Topçam Turizm rezervasyonu için gerekli bilgiler ilgili forma girildikten sonra ise Topçam Turizm ödeme aşamasına geçiliyor. Ayrıca Topçam Turizm mobil uygulamalar ile de rezervasyon yapılabilen bir platform.

Topçam Turizm Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Topcam.com.tr web sitesi üzerinden satın alınan biletlerin ödemesi 2 yolla yapılabilmektedir. Peki Topçam Turizm ödeme seçenekleri nelerdir? Topçam Turizm Açık bilet ile ödeme yapılabilen bir yapı. Topçam Turizm PNR Numarasının girilmesi ile ödeme yapılabiliyor. Bunun dışında Topçam Turizm kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme almaktadır.

Topcam.com.tr Güvenilir bir web site mi?

Topçam Turizm deneyimli ve 60 yıllık birikimini müşteri memnuniyet ve güvenliğine borçlu bir yapı. Sürekli verilen eğitimlerle çalışanlarını kaliteli hizmet ile özdeşleştiren Topçam Turizm güven veren kurumsal kimliğini online satış platformu olan web sitesinde de sürdürmektedir. Kullanıcılar Topçam Turizm web sitesi üzerinde gönül rahatlığı ile gezebilir ve alışveriş yapabilirler. Topçam Turizm kredi kartı çekimlerinde sitesini SSL sertifikası güvencesi ile korumakta ve 3D teknolojisi ile de kimlik doğrulama yapmaktadır. Bu özellikler sonucu Topçam Turizm güvenilir bir web sitesine sahiptir.

Topçam Turizm Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Topçam Turizm online satış platformu üzerinden yapılan satın almalardan sonra eğer kullanıcı isterse Topçam Turizm iptal işlemini sefere 2 saat kalana kadar yapabiliyor. Ya da Topçam Turizm açık bilet olarak kullanıcıda bu hakkı saklı tutabilmektir. Site üzerinden olduğu gibi Topçam Turizm çağrı merkezi aranarak da Topçam Turizm bilet iptali yapılabilmektedir.

Topçam Turizm Şikayetleri ve Yorumları

Topçam Turizm yorumları ve şikayetleri ile ilgili merak ettiğiniz kullanıcı içeriklerine Gelbaba.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Topçam Turizm İletişim Bilgileri Nelerdir?

Topçam Turizm müşteri hizmetleri ekipleri 7/24 kullanıcılarına destek sunmaktadır. Her türlü görüş ya da şikayet için Topçam Turizm iletişim sekmesinde bulunan Topçam Turizm iletişim formu üzerinden gönderim yapılabiliyor. Dileyen kullanıcılar için Topçam Turizm iletişim e-postası ise [email protected].

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri