Torku

Torku Yorumları

Torku Şikayetleri 2022

Torku Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(4)

Torku markası Anadolu'nun topraklarından ürettiği ürünleri, kendi fabrikalarında işleyerek halka sunan bir işletmedir. Yerel ürünleri ve o ürünlerin katkısız oluşu sayesinde halkın daha çok güvenerek satın almasını sağlar.

4 yıl önce yorumlandı

Torku bitter ile nutellayı unuttuk bisküvileri de piyasadaki rakiplerine göre gayet başarılı. Artık ilk tercihimiz hep torku ürünleri.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Kola bağımlısı biri olarak beni koladan vazgeçtirip no on'a başlattığınız için teşekkür ederim. Böyle güzel bir içecek ömrü hayatımda görmedim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Gerçekten yaptığı her ürün muadilinden güzel ve bizim oluşu gurur verici.napalim Türk ürünü yok o yüzden yabancı markalar kullanıyoruz diyenler niçin görmüyor anlamıyorum.bedava istiyorlar sırf ucuz diye ne olduğu belirsiz şeyleri vücutlarına sokuyorlar.torku hem gayet makul fiyatlarda , kaliteli ve güvenilir

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Benim gurur duyduğum bir marka. Hem kaliteli hem de bizim olan ürünleri ile çok severek kullanıyorum. Muadili daha ucuz olsa bile Torku ürünlerine yönleniyorum mutlaka. Herkesin sahip çıkması ve kullanması gereken bir marka

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Torku Hakkında

Torku markası Anadolu'nun topraklarından ürettiği ürünleri, kendi fabrikalarında işleyerek halka sunan bir işletmedir. Yerel ürünleri ve o ürünlerin katkısız oluşu sayesinde halkın daha çok güvenerek satın almasını sağlar. Sağlıklı ve doğal oluşu, ürünün Anadolu'nun topraklarından elde etmesinin sonucudur. Böylelikle yerli halk, yerli üretimi tercih etmektedir.

Torku'nun Tarihi

Torku'nun ortaya çıkışı 2007 yılında Konya Şeker'in ileriye dönük bakış açısı sayesinde olmuştur. Hedeflediği şey, insanların kendi topraklarından çıkan ürünleri hiç bir katkı maddesi değmeden en sağlıklı ve en güvenilir şekilde tüketmelerini sağlamaktır. Torku menşei Konya Şeker Fabrikası'dır.

Torku Hangi Ülkeye Ait?

Torku, Konya Şeker tarafından üretilme yapılan Türkiye'ye ait bir markadır.

Torku'nun Kuruluşu? Torku'nun Sahibi Kimdir?

Torku'nun kuruluş yılı 2007 senesi ile birlikte bugüne kadar toplamda 900 bin çalışan çiftçisi sayesinde, yıllar boyunda ürün çeşitliliğini arttırmış ve %100 doğal yiyecek ve içeceklerini vatandaşlara sunmuştur. Torku bir kooperatif kuruluşudur ve sahibi Konya Şeker'dir. Firmanın başındaki isim Recep Konuk'tur.

Torku Etkinlikleri

Torku etkinlikleri kapsamında üniversitelerde düzenlenen 'İtibar Yönetimi Konferansı' kapsamında yer almaktadır. Ayrıca çocuklar için içeriğinde oyun, eğlence ve hobi kazandırma kapsamında hazırlanan farklı içerikte etkinlikler içinde de bulunmaktadır. Torku reklamlarında üretmiş olduğu her ürünü en doğru şekilde sunan, insanlara evlerinde reklamı izlerken doğal, yerli ve güvenilir olduğunu vurgulayan ve her ürettiğini farklı içerikteki reklamlarıyla izleyenlerine ulaşmasını sağlamaktadır. Torku maskotları kartal maskotu ve ürettiği çikolata kavanozlu maskotları ile bilinmektedir. Torku sponsorlukları kapsamında Konyaspor stadyumunun ismi olmuştur. Böylelikle Konyaspor'a sponsor olmuştur.

Torku Üretimi

Torku üretimi yapacağı ürünleri kendi ektiği tarlasından, bahçesinden ve yetiştirdiği hayvanlardan elde etmektedir.

Torku Ürün Çeşitleri

Torku ürünleri unlu yiyecekler, şeker, çikolata, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri ile bitkisel yağlardan oluşmaktadır. Torku alt markaları nelerdir? Torku alt markaları yoktur, firma zaten Konya Şeker'in alt markasıdır ve bir kooperatif işletmesidir. Torku ürünleri helal mi? Torku ürünleri helal sertifikalıdır. Torku glütensiz ürünlerini henüz pazarlara sunmamıştır. Araştırmaları sürmekte olan firmanın çalışmaları devam etmektedir. Bu nedenle glütensiz ürünleri şimdilik yoktur.

Torku Fabrikaları

Torku üretim yeri neresidir? Torku üretim yeri, sahibi Anadolu Birlik Holding olan Konya Şeker fabrikasıdır. Torku fabrikaları Konya'da ve birbirine yakın ilçelerinde yer almaktadır.

Marka Nerelerde Satılır?

Torku ürünlerinin satıldığı marketler ülke genelindeki her market, büfe, bakkal, dinlenme tesisleri ve benzin istasyonlarında satışa sunulmaktadır. Torku online satışı bulunmadığı için, online satış hizmeti sunan marketlerden alınabilmektedir.

Torku Şikayet ve Yorumları

Torku yorumları ve Torku şikayetleri adına yazılan yazılar kısmı sayesinde, insanlar yerli üretim ve doğal olan yiyecek ve içecekler hakkında bilgi sahibi olmakta, nelerin nasıl üretildiğini ve önceden tüketmiş ve hakkında fikir sahibi olmuş insanların ürünler hakkında deneyimleri öğrenilmektedir. Torku ürün yorum ve şikayetleri Gelbaba.com sitemizden de okuyabilir, sizler de kendi yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Torku İletişim

Torku firmasının iletişim bilgileri internet sitesinde güncel şekilde yer verilmektedir. Genel fabrikanın ve dağıtım merkezinin adresleri, telefon numaraları ve diğer iletişim kanallarının hepsi bulunmaktadır.

Torku Email

Web sitede yer alan iletişim sekmesinde markanın bulunduğu üretici firmaları ve dağıtım firmalarına ait ulaşılabilecek mail adresi yazılmıştır.

Torku Websitesi

Torku web sitesi sayesinde insanlar üretilen ürünler hakkında bilgi sahibi olurken, yerli markanın helal sertifikalı oluşu ve içeriğinde kullandıkları ürünlerin en doğal ve sağlıklı olması bakımından tüketilmesi açısından olumlu olduğunun bilgisini vermektedir.

Torku Merkezi

Torku üretim merkezi Konya ve Anadolu Birlik Holding'e bağlı olan Konya Şeker fabrikasıdır.

(Global Torku) Türkiye Merkezi

Torku firmasının genel merkezi İstanbul Kartal'da bulunmaktadır. Torku müşteri hizmetleri telefon numaraları ve e-mail adresi internet sitesinin en alt kısmında yer almaktadır. Vatandaşlar merak ettiği soruları ve görüşlerini paylaşabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri