Wise

Wise Yorumları

Wise Şikayetleri 2022

Wise Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Günümüzde finansal hareketlilik o kadar fazlalaştı ki bu alanda bankaların yetersiz ve pahalı ürünleri karşısında finans piyasaları yeni çözümler aramaya başladılar. Bugünkü yazımızda da yine böyle bir oluşumun yani Wise ödeme sistemleri ile ilgili bir yazımız olacak. Wise hakkında sizlere aydınlatıcı bilgiler sunarken, Wise nedir ve Wise nasıl çalışır gibi soruların da cevabını bulmuş olacağız.

zelz
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Wise herhangi bir sebep göstermeden ve size haber vermeden hesabınızı devre dışı bırakan bir şirketidir. Paranıa çöküyorlar. FCA UK ve Ombudsman UK'ye şikayette bulundum. Kendilerine kimliğimi gönderdim. İstedikleri tüm bilgiler verildi. Geleneksel bankaları tercih edin. Wise, müşteri hizmetleri çok kötü olan bir şirkettir.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
kerimes
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Aktif olarak kullanmakta olduğum Wise Birleşik Ödeme Hizmetleri, 5 Ocak günü ansızın kapatıldı. İçinde olan paramı geri çekme talebi bulunduğumda ise 10 gün içinde geri dönüş yapılacağı söylendi ve bugün ayın 26’sı bir tane bile bildirim ya da mail gelmedi. Ben böyle bir şey görmedim. İçinde olan param bana lazım ve kullanamıyorum. Hiç bir yetkili ile de görüşemiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Wise Hakkında

Günümüzde finansal hareketlilik o kadar fazlalaştı ki bu alanda bankaların yetersiz ve pahalı ürünleri karşısında finans piyasaları yeni çözümler aramaya başladılar. Bugünkü yazımızda da yine böyle bir oluşumun yani Wise ödeme sistemleri ile ilgili bir yazımız olacak. Wise hakkında sizlere aydınlatıcı bilgiler sunarken, Wise nedir ve Wise nasıl çalışır gibi soruların da cevabını bulmuş olacağız. Öncelikle Wise kuruluş hikayesine bakmak istedik. Estonyalı 2 arkadaşın yaşadıkları para transferi sorunlarını ele alması sonucu ortaya çıkan Wise para transferleri ve varlık yönetimi konusunda oldukça faydalı bir sistem. Firma TransferWise olarak başladığı serüveninde öncelikle para transferlerini konu başlıkları yapmışken daha sonra insanların ihtiyaçlarının bu kadarla kalmadığını fark edip Wise adı altında faaliyetlerini genişletilmiş ürün çeşitliliği ile sürdürmektedir. Yazımızın ilerleyen bölümlerinde daha detaylı ele alacağımız Wise ürünleri ve Wise internet sitesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldukça eminim Wise’ı sizler de seveceksiniz.

Wise’e Nasıl Abone Olurum?

Wise ücretsiz üyelik imkanı bulunan bir site. Wise web sitesinde bulunan Wise kayıt ol sekmesi içerisinden Wise bireysel ya da Wise kurumsal hesap açma imkanınız bulunuyor. E-posta ve şifre oluşturduktan sonra Wise abonesi olabiliyorsunuz. Wise abonelik işlemlerinin sonlanması için Wise kullanıcılarının kendilerine gelen e-posta üzerinden aktivasyon yapması gerekiyor. Şunu da eklemeliyiz ki Wise sosyal medya hesapları ile de giriş yapılabilen bir platform.

Wise Güvenilir Mi?

Wise dolandırıcılara karşı özel ekipler kurmuş ve bu ekipler 7/24 gözlem yapıyorlar. Ayrıca Wise bildirimlerini anlık olarak sürekli paylaşarak Wise müşterilerinin bilgisiz kalmamalarını sağlıyor. Wise hesap güvenliği için 2 faktörlü güvenlik duvarları kurmuş. Wise FCA tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Wise ABD’de ise eyalet lisanslarına sahip bir kuruluş. Bağımsız denetçiler ve kuruluşlar tarafından düzenli ve sürekli olarak denetlenen Wise güvenilir bir finans kuruluşudur.

Wise Ürünleri Nelerdir?

Wise ürünleri nelerdir ve Wise hangi hizmetleri sunmaktadır? Wise para transferlerinde kur sabitlemesi yaparak kazançlı işlem yapmanızı sağlamaktadır. Wise öğrenciler için ise ayrı bir fiyatlama çalışması yapmayı da unutmamış. Wise raporlama alanında da güçlü bir yapı ve Wise bankalardan yapılması durumunda karşılanacak maliyetleri de kullanıcıları ile paylaşıyor. Wise kart kullanan kullanıcılar kart ücreti ödemezler ve birçok yabancı para hesabını işletebilirler. Günümüzde bulunan 17 Wise ofisi ve binlerce Wise çalışanı ile Wise ürünleri ve hizmetlerinin kullanım oranı her geçen gün artmaktadır.

Wise Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com üyeliği ile Wise müşteri yorumları ve şikayetleri arasında katkıda bulunabilir, diğer üyelerin değerlendirmelerinden faydalanarak firma hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Wise İletişim Bilgileri

Wise yardım merkezi üzerinden dilediğiniz konu ve problemle ilgili bildirimde bulunabiliyorsunuz. Hazırda bulunan iletişim formlarına Wise müşteri hizmetleri ekipleri en kısa sürede geri dönüş sağlıyorlar. Wise destek ekiplerine ulaşmak Wise üyeleri için elbette daha kolay onu da belirtmemizde fayda var. Wise sosyal medya hesaplarını takip etmeniz ise kesinlikle çok faydalı olacaktır. Wise sosyal medya hesaplarını site üzerinden takip edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri