Trendyol Express

Trendyol express Yorumları

Trendyol express Şikayetleri 2022

Trendyol express Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(6)

E-ticaret sektöründe sağladığı başarılar  ile bilinen ve marketten gıdaya her türlü tüketim  ve hizmet ürünlerinin online satışını yapan Trendyol  markasının kendi dağıtım ağını kurması ile ortaya çıkan Trendyol Express müşteri memnuniyeti önceliği amaçlanarak hizmet vermeye başlamıştır.

dilarac
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Keşke internetten satın aldığım bütün ürünler trendyol express ile gelse. Bütün ürünler nerdeyse kargoya verildiği gün elimde oluyor. Çalışanları güler yüzlü özverili insanlar. Yalova Çınarcık ilçesine teslimat yapan görevlilere özellikle teşekkürler. Evimiz 4. Katta asansörsüz ve çok sık online alışveriş yapıyorum. Umarım emeklerinin karşılığını alıyorlardır. Diğer kargo şirketleriyle yaşadığım sıkıntıların hiçbirini yaşamadım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
mustafap80
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Antalya altınovaya hizmet veren kurye arkadaşa çok teşekkürler güler yüzlü hizmeti ve işini en iyi şekilde yapması çok güzel bişey diger kargo şirketlerindeki çalışanlar gibi bi tepkisi olmuyo asla defalarca kargo getirmesine ragmen hiç bir zaman yeter artık ifadesini görmedim yazmak istedim çok teşekkürler böyle personellerinize sahip çıkmalısınız. Umarım burdaki yorumlarınızı kontrol ediyosunuzdur :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
noonx
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

8 gün önce sipariş ettim ürün bugüne kadar Teslim etmemişler 8 gönder Kargo bekliyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
odeta
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Merhaba istanbul feriköy paşa mahallesine dağıtım yapan Nuri beye çoook teşekkürler o kadar ilgili bir personelki buraya yazmak istedim Trendyol Express müdürleri görür inşallah bu zamanda hiç kimsenin hakkı emeği boşa gitmesin istedim. Her seferinde Nuri bey arıyor evde olmasak ertesi gün mutlaka getiriyor. TEŞEKKÜRLER

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

İstanbuldan aldığum ürün 6 gündür Tuzla aktarma merkezinde. Çinden ısmarladığım ürün bir haftada geldi. Tam bir fiyasko, rezalet.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Antalya Serik ilçesinden yazıyorum. Dağıtım yapan bey efendi çok düşünceli ve işinde başarılı. Yılbaşından bir gün önce akşam vaktiydi bey efendi aradı kargonuz var. Akşam olunca şaşırdım. Bir sonra yılbaşı olacağı için hediyedir diye vermeden gecememis. Şimdi de bir kargom geldi. Zile basılıp açılmamasına rağmen arayıp teyit etti. Zili duymamışım.😊 Bu bölgeyi aynı kişi dağıtıyor. Çok memnunum işinde iyi biri. Teşekkürler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Trendyol Express Hakkında

E-ticaret sektöründe sağladığı başarılar  ile bilinen ve marketten gıdaya her türlü tüketim  ve hizmet ürünlerinin online satışını yapan Trendyol  markasının kendi dağıtım ağını kurması ile ortaya çıkan Trendyol Express müşteri memnuniyeti önceliği amaçlanarak hizmet vermeye başlamıştır. Trendyol Express ilk olarak İstanbul içinde hizmet vermeye başlamış ve Trendyol alışveriş sitesinden ürün satın alan üyelerinin ürünlerini genellikle aynı gün içerisinde teslim ederek, büyük beğeni toplamış ve yoğun ilgi görmüştür. Artık yoğun talepler doğrultusunda hemen hemen Türkiye'nin birçok şehrinde hizmet vermeye başlayan Trendyol Express çalışma saatleri ile de takdir toplamaktadır. Hafta sonu dahil hizmet veren Trendyol Express taşıyıcı personel ilanları ile de büyük bir istihdam ortamı oluşturmuştur.

Trendyol Express Kargo Nasıl Gönderilir?

Trendyol Express ürün gönderimi yapmak için kişilerin kullanacağı bir hizmet vermemektedir. Şimdilik yalnızca e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişler için taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Trendyol alışveriş sitesinden  yapmış olduğunuz alışverişler satıcılarına bağlı olarak Trendyol Express ile gönderimi sağlamaktadır.  Trendyol Express kargo gönderim ücretleri daha çok Trendyol alışveriş sitesi üzerinden yaptığınız alışverişin tatarına göre değişiklik göstermektedir. Çoğunlukla ücretsiz kargo kampanyası ile çalışan firmanın güncel kampanyaları için sitlerini ziyaret edebilirsiniz.

Trendyol Express Nerelere Kargo Yapabilirim?

Trendyol Express kargo gönderimi   hizmet verdiği noktalar her geçen gün genişlemekte ve büyümektedir. Türkiye'nin  yedi bölgesinde en büyük şehirlere gönderim sağlayan Trendyol Express  böylece yaşanan tedarik aksamalarının önüne geçmiş ve müşteri memnuniyetini önemli ölçüde yükseltmiştir. Yaşadığınız şehir ve ilçede hizmet verip vermediklerini Trendyol Express gönderim yapılan şehirler olarak web sitelerinde inceleyebilir ya da Trendyol Express müşteri hizmetleri  ya da Trendyol müşteri hizmetleri ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Trendyol Express Takip Nasıl Yapılır?

Trendyol Express kargo takip işlemleri yapmanın farklı birçok yolu vardır. İlk olarak e-posta adreslerinizi kontrol ederek Trendyol Express kargo numarası ile gönderilerinizi sorgulayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak ise Trendyol Express kargo takibi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz, böylece sipariş numaranız ile gönderinizi sorgulayabilir ve size ne zaman teslim edileceğini görebilirsiniz. Trendyol sitesi  üzerinden de gönderinizin durumunu siparişlerim  panelinden takip edebilirsiniz.

Trendyol Express Müşteri Hizmetleri

Trendyol Express müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilmek için Trendyol Express iletişim adreslerini kendi web siteleri üzerinden öğrenebilir ya da iletişim formunu doldurarak yetkili personeller ile  bağlantı kurabilirsiniz. Trendyol Express ücretsiz çağrı merkezi numaraları web sitelerinde güncel olarak belirtmiştir.

Trendyol Express Şikayetleri ve Yorumları

Trendyol Express müşteri yorumları ve Trendyol Express kullanıcı şikayetleri ile ilgili olarak gelbaba.com sitemize yazılmış mesajları inceleyebilir, deneyim sahibi kişilerin değerli tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Sizler de Trendyol Express şikayetleri ve yorumlarınızı sitemize yazarak mesajınızı çok geniş bir kitlede, binlerce ziyaretçimiz tarafından görüntülenmesini sağlayabilir ve yaşadığınız tüm mağduriyetlerin hızlı bir şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri