Turkcell Cep Telefonu

Turkcell cep telefonu Yorumları

Turkcell cep telefonu Şikayetleri 2022

Turkcell cep telefonu Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

Murat33
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Turkcell pasaj üzerinden Turkcell satış a.ş. satıcısından (Turkcellin kendisi) iphone 13 pro telefon aldım. Gönderdikleri telefon bozuk çıktı. Apple servisine verdim, arızalı/değişim raporu aldım. Turkcell çe gönderip değişim yapabileceğimi yada tamir edebileceklerini söylediler. Bende 2 günlük cihaz olduğu için tamirdense değişim istedim. Turkcelle raporla birlikte hemen geri gönderim fakat kabul etmeyip cihazı geri gönderdiler bende tekrar gönderdim bu sefer kamera bozuk diye garanti kapsamında tamir edip bana yolladılar. Temsilciler açıklama yapamıyor. Başlarından savmaya çalışıyor. Ama hakkımı aramaya devam ediyorum. Sakın TURKCELL PASAJDAN ALIŞVERİŞ YAPMAYIN. MAĞDUR OLURSUNUZ.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Turkcelden superbox basvurdum. 1 gün sonra gelip kurdular.kurulumdan 2 gün sonra beni digiturkden aradilar kapanya anlattilar. 129 tl olan superboxınizı digiturk 39.99 tl ve 60 tl superbox internet ve sinirsiz olacak dediler. Kabul ettim digiturk gelip kurdular sonra turkcell i aradim digiturkle böyle bir kampanyamiz ve ortakligimiz yok dediler Digitukü aradim onlarda aynisini söylediler Fakat digiturkü gelip kurdular ne biçim iştir ben anlamveremiyirum Turkcel gibi bir firma benim kisisel bilgilerimi kimlerle paylaştı Bu digitukden beni arayanlar nasil superbox aldıgımi ogrendiler kampanyami ismimi tutarı bunlari turkcel paylasti sonuç ona ulaştim Turkcel müsteri hizmetlerinede anlattim kisisel verilerimi paylaşmiş turkcel diye araştirıp dönecez dediler dönmediler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Mayıs ayında turkcell tarafından inc Danismanlik aracılıyla apple 11 telefon satın aldım . yaklaşık iki ay sonra telefon arıza yaptı , Yapilmasi için yetkili servisi olan bireysel Apple gonderdi, ancak Apple servisi yetkisiz değişim kararı verdi yaklaşık 7000 lira ücret karşilığında telefonu değiştireceğini garanti kapsamında olmadığını belirtti, beni magdur etti, kaliteli Telefon diye aldik , ancak kaç aydır magdur ettiler, duzenli olarak faturami Cihaz ucreti ile Birlikte Turkcell e ödüyorum, ne turkcell benım magdutiyetimi gideriyor, ne Apple, sizlerden adinıza yakışan davranışlar beklerdim,

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri