Turkcell

Turkcell Yorumları

Turkcell Şikayetleri 2021

Turkcell Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(54)

Türkiye’nin lider operatör ve teknoloji şirketi Turkcell 1991 yılında kurulmuş Gsm, 2G, 3G, 4G ve 4.5G operatörü olarak faaliyet göstermektedir. Turkcell pazar payı ile Türkiye’de lider konumda bulunmaktadır.

taha
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Gün aşırı bildirim gibi ama yanıt bekleyen lanet birşey gönderiyorlar. Telefon ekranında "Kabul Et" ve "Reddet" gibi iki şık oluyor cebinizden telefonu alırken vs yanlışlıkla kabu ederseniz saçma sapan bi paket veya çekilişe katılıyorsunuz. milyon dolarlık firmasın, elektrikli otomobil yapacaksınız hala milletin 5 lirasındasınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
nazlidenizd
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 gün önce yorumlandı

Turkcell'in hattıma kestiği paket aşım ücreti için şikayetçiyim. Paketimin bittiğine dair mesaj geldiğinde aramayı sonlandırdım fakat yine de ücret kesmişler. Benim paketim 60, kestikleri ücret 28 lira, biraz insaf ya. İşleri güçleri para olmuş. Ben öğrenciyim, yıllardır ailecek Turkcell kullanıyoruz ama onların bize attığı kazıklar bitmedi. Paketimin süresi dolduğunda üyeliğimi sonlandıracağım. Müşterisini düşünmeyen firmayla işim olmaz. Şu an bu şikayet mesajını yazarken kullandığım telefon bile Turkcell'den alındı ama onlar bunu hak etmiyor. Paramı iade edin, umurumda değil. İnsanları kazıklıyorsunuz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
mehmeto42
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 hafta önce yorumlandı

Turkcell superbox aldım, alım esnasında bana 300 megapite kadar çıkıyor dediler değil 300 ben 50 mgpite razıydım ama 9 megapite sürünüyor ve hız sürekli değişkenlik gösteriyor Müşteri hizmetlerini defalarca aradım 2 mgpit üstü normalmiş ve değişen bir şey olmadı, iptal edeyim dedim 1500 TL cayma bedeli istediler şuan 177 TL ödüyorum ve superbox aldığımda bana 150 TL demişlerdi. Hiç memnun değilim sakın almayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
busramese
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 ay önce yorumlandı

Internet aşımında 1 GB interneti 30liraya insana kitliyor bu operatör. Sözleşmemin bitmesini bekliyorum. Üstelik bu interneti mobil veri kapalıyken kitliyor çok ilginç bir şekilde. Hatta bir keresinde internetin bittiğini interneti kitledikten 10 dakika sonra haber vermisti. İnsanın ruh sağlığını bozmak konusunda oldukça başarılılar. Ülkemize yeni bir ruh ve sinir hastalıkları hastanesi borçlu bu firma. Verem oldum sayelerinde. Fiyatlarının aşırılığı ve hizmetlerinin kalitesizliğiyle insanı çıldırtıyor. Yıldım artık kendilerinden. Sözleşmem bitsin. İlk gün baklava alıp meydanda dağıtıcağım ve başka bir operatöre geçeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
fatihd03
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 ay önce yorumlandı

4gün önce Turkcell Superonline evde fiber internet abonesi oldum. Hızından memnun olmadığım gibi 4 gün sonra aniden internetim kesildi. Gelen servis personeli kablonun değişmesi gerektiğini söyledi ve gitti. Hiçbir işlem yapmadı. 24saat geçti. İnternetim Yok. Defalarca müşteri hizmetlerini ve Ankara Ç*** Ö*** servisi ve bayisini aradım. Dalga geçer gibi ciddiyetsiz ve lakayıt bir şekilde cevaplarla geçiştirdiler. Müşteri hizmetleri arayıp henüz 4gün önce abone olduğum internetimin hizmetten memnun olmadığım için iptalini istedim 2200TL cayma bedeli çıkardılar. İşte Turkcell Superonline internet bu! Ç** k*** çok s***, çok ilgisiz, çok f***. Evine internet alacaklar ben yandım siz yanmayın. Turkcell Superonline dan aman ha Uzak durun. Benden söylemesi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
abdussameda
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

4 ay önce yorumlandı

Ben size aylık 600 tl ve üzeri fatura ödeyeceğim aylık aksatmadan 2 yıl boyunca siz kampanya yapacaksınız iphone 11 faturalı hatlara 7999 tl diyeceksiniz her 1000 tl alış vermişte 50 tl indirim var diyeceksin faturalı hatlara 300 tl indirim var diyeceksin Ve sen bana istediğim telefonu vermeyeceksin. Bende size her ay enayi bi para ödeyeceğim yalandan indirim yapıyorsunuz kimseyi yararlandırmıyorsunuz 5 yıldır babam turkcelde faturalı ona bile 3.500 tl çıkıyor adamın her ay kredi kartlarına kredilerine düzenli ödeme yapmasına rağmen oldu bizde kerizdik size bedavadan para yedirmeye vodofeye geçer aylık 100 tl fazla öderim size para yedirmem 3 süperboxs var sadece 8 tane faturalı var aylık takriben 2 bin tl üzeri fatura ödüyorduk bundan sonra avcunuzu yalarsınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
serene
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

5 ay önce yorumlandı

Müşteri hizmetleriyle görüşmek istiyorum bir türlü telesekreter bağlamıyor üstüne üstlük her ay iyi fatura geçiriyorsunuz dalga geçiyorsunuz adamlarla resmen 5 sene Vodafone kullandım böyle bir sorunla karşılaşmadım asla en acil şekilde iptal etmek istiyorum bu hattı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Evde kalınca tabi limitler kotalar falan hak getire. Ama Turkcell bu dinler mi basmış hepsinden ücreti. Böyle bir zamanda bile bu kadar para odaklı olması anlaşılır gibi değil. Beklicem bakalım belki insafa gelir ya da devlet bu durumda bir müdahele eder. :(

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Turkcell şu drone larını yaşlıların alışverişi için kullansan ya böylece 40 yılda bir de olsa hayırlı bir iş yapmış olursun. Hep alma bir kere de şu millete birşey ver Turkcell

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Elektrik sayçları okunmayacak doğalgaz yine aynı ama Turkcell şakır şakır alıyor paraları. Hiç umurlarında değil adamların valla ne ilginç sektör. İndirim yapayım halka bi güzelliğim olsun bu zor zamanda diyen yok. Turkcell otur, SIFIR!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Turkcell Hakkında

36 milyonu aşan abone sayısı, Türkiye’nin %98 inden fazla alanı kapsamı alanında bulundurması ve ülkemizde altyapı yatırımları ile lider konumda bulunan firma aynı zamanda yerli arama motoru yaani nin de geliştiricisi konumundadır.

2000 senesinde o zamanki adıyla İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başlayan şirket aynı zamanda New York Stock Exchange’de eş zamanlı olarak işlem görmeye başlamıştır. 2003 senesinde dünyanın en büyük operatörleri ile beraber bölgenin lider firması olarak GSM Association yönetim kurulu’na girmiştir.

Müşterilerine mobil ve sabit şebekeleri üzerinden birçok hizmet sunan Turkcell bir entegre iletişim ve teknoloji hizmetleri şirketidir. Turkcell Türkiye’de HSPA+ teknolojisini kullanan ilk operatörlerden biri olmuştur. Yurtdışı iştirakleri ile de bölgede iletişim alanında lider bir firma olduğunu ortaya koymaktadır.

Turkcell Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Turkcell bireysel ve kurumsal hizmetleri ile sektörün öncü kuruluşu olarak birçok farklı teknoloji ile sizlere hizmetler sunmaktadır. Başta iletişim operatörü olarak sizlere onlarca farklı paket ve avantaj sunan Turkcell müşterilerine alternatif imkanlardan oluşan bir seçim şansı sunmaktadır. Turkcell Faturalı ve faturasız tarifeler yanında faturalı hatları farklı kategorilerde be paket özelliklerinde müşterine sunan Turkcell farklı fiyat politikaları ile de sektöre yön veren konumundadır. Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan Turkcell paketler oldukça talep almaktadır. Turkcel ayrıca dijital servisler ve internet hizmeti ile evlere de girmektedir. Aynı zamanda televizyon hizmeti de sunan TurkcellTV+ ile de herkesin evine misafir olmaktadır. Dijital servisler olarak sunduğu Turkcell hizmetleri; bilinmeyen numara servisi Upcall, Yönlendir, Turkcell avans TL, Turkcell şimdi ara, Kim aramış ekstra, Turkcell fatura takip, yönlendirme paketi, akıllı faks, evden cebe transfer, ikinci numaram bip’te, yaani mail, askercell, cep açık, yaani, mobil ödeme ile mobil hasar sorgulama, veli bilgilendirme sms servisi, bütçem servisi, findeks kredi notu öğrenme servisi, adalet bakanlığı uyap sms bilgi servisi, şans oyunları servisi, Tv+, fizzy, dergilik, playcell, goller cepte, tribün cepte, mobil oyuncu, lifebox gibi birçok ürün sunmaktadır.

Turkcell ev interneti hizmetinde de birçok farklı abonelik yöntemi ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmektedir. Birçok farklı kampanya ile ev interneti hizmetinde Türkiye'nin öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Turkcell, cihaz kampanyaları, mobil paket kampanyaları, dijital servis kampanyaları ve ev çözümü kampanyaları ile hem yeni müşterilerinin hem de mevcut abonelerinin ilgisini daima canlı tutmayı başarmaktadır.

Turkcell kurumsal hizmetler alanındaki birçok akılcı çözüm ile iş ortaklıkları ve teknolojik gelişimlere imza atmaktadır. Turkcell veri merkezi ile işletmelere bulut teknolojisini kullanma imkanı, güvenli ekonomik ve operasyonel maliyet tasarrufu sağlayan uçtan uca hizmetler bütünü, sistem entegrasyon ve güvenlik işlemleri, iş uygulamaları ve büyük veri analizi konularında işletmelere kurumsal hizmetler sunmaktadır.

Turkcell operatör olarak hizmet sunduğu müşterilerine çeşitli cihaz kampanyaları ile dünyanın lider telefon markalarına sabit ücret ile telefon faturalarına ek ödeme kolaylıkları sayesinde erişim imkanı sunmaktadır. Turkcell akıllı cihaz kampanyalarına hem web sitesi üzerinden hem de Turkcell yetkili bayilerinden üzerinden katılabilirsiniz.

Turkcell Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

Turkcell aboneleri bütün işlemleri web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden rahatlıkla yapabilmektedirler. Turkcell hesabım uygulamasını cep telefonunuza indirerek turkcell hesabım giriş sekmesinden giriş yapabilirsiniz. Operatör aboneleri paketlerinde ne kadar dakika hakları kaldığını, kaç gb internetleri kaldığını ve fatura detaylarına mobil app ve web sitesi üzerinden ulaşabilmektedirler.

Zaman içerisinde teknolojik gelişmelere ayak uydurarak dijitalleşme yolunda adımlar atan iş kolları Turkcell dijital iş servisleri çözümleri sayesinde gelirlerini ve verimliliklerini arttırmada, iş süreçlerini hızlandırmada, maliyetlerini düşürmede Turkcell çözümlerinden yararlanmaktadırlar.

Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri yılın 365 günü ve 24 saat kesintisiz çağrı merkezi hizmeti vermektedir. Turkcell kullanıcılarının her türlü sorun, şikayet, teknik sorun, ürün ve hizmet satın alımı gibi birbirinden farklı ihtiyaçlarına yönelik hizmet veren çağrı merkezi her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışıyor. Turkcell müşteri hizmetleri numarası ve turkcell iletişim bilgileri için web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Gelbaba.com üzerinden Turkcell şikayetleri hakkında bilgi alabilir, Turkcell fiber şikayetleri ve diğer tüm hizmet hakkında yazılmış yüzlerce deneyimi okuyabilirsiniz. Eğer siz de turkcell kullanıcısıysanız kullanıcı deneyimlerinizi gelbaba.com’a yazarak sitemizi ziyaret eden misafirlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri