Twitch.tv

Twitch.tv Yorumları

Twitch.tv Şikayetleri 2022

Twitch.tv Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

Twitch.tv elektronik spor ya da video oyunlarının canlı olarak oynanabildiği bir e-ticaret sitesi olarak başlayan serüvenine müzik ve yemek sunumu gibi etkinlikler de ekleyerek dünyanın en hızlı büyüyen canlı yayın platformlarından biri olmuştur. Twitch.tv TV izleme alışkanlığının yavaş yavaş kenara itilmesine en güzel örneklerinden biridir. Bilişim çağında insanlar artık kendi TV yayınlarını yapmakta ve para kazanabilmektedirler.

3 yıl önce yorumlandı

Eskiden kalma bir alışkanlıktı bilgisayar oyunları ama iş güç derken unuttuk. Şimdi twitch sayesinde oynayamasam da izliyorum yakında Pubg ile bende katılıcam en azından arada açıcam yayın :))) beklerim hepinizi efendim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Parasıyla alamadığım oyunları insanlar alıyor, oynuyor bende onları izliyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Twitch.tv Hakkında

Twitch.tv elektronik spor ya da video oyunlarının canlı olarak oynanabildiği bir e-ticaret sitesi olarak başlayan serüvenine müzik ve yemek sunumu gibi etkinlikler de ekleyerek dünyanın en hızlı büyüyen canlı yayın platformlarından biri olmuştur. Twitch.tv TV izleme alışkanlığının yavaş yavaş kenara itilmesine en güzel örneklerinden biridir. Bilişim çağında insanlar artık kendi TV yayınlarını yapmakta ve para kazanabilmektedirler. 2011 yılında Twitch.tv Justin.Tv yan ürünü olarak faaliyete başlamış 2014 yılında ise Twitch.tv Amazon tarafından satın alınarak el değiştirmiştir.

Twitch.tv Güvenilir Bir Site Mi?

Twitch.tv canlı yayın akışı bulunan bir platform. Yani kullanıcılar gönüllü olara web sitesinde bir kanal açar ve oyundan, yemek tarifine birçok konu başlığında site ziyaretçileriyle paylaşırlar. Peki Twitch.tv güvenilir bir web sitesi midir? Kullanıcının çok cüzi bir ödeme yaptığı bir platform. Twitch.tv kullanıcısı platformu hem güzel vakit geçirmek hem de bunu yaparken para kazanmak için bulunmaktadırlar. Twitch.tv hesaplarının hacklenmesi ya da ele geçirilmesine karşı sistemin almış olduğu önlemlerle çok mümkün değildir. Bütün bu sebeplerle diyebiliriz ki Twitch.tv güvenilir bir platformdur.

Twitch.tv’de Yayıncılar Nasıl Para Kazanır?

Toplamda 26000 kanalın yayın yaptığı Twitch.tv’de Yayıncılar nasıl Para Kazanmaktadır? Twitch.tv yayıncıları izleyicilerden bağış alabilmektedirler. Twitch.tv para kazanmanın bir diğer yolu da abonelikler üzerinden sağlanmaktadır. Twitch.tv abonelik üzerinden abone başı 2.5 USD civarı para kazanabilen yayıncılar olmaktadır. Twitch.tv abonelik payları değişken parametreler sonucunda oluşan bir tutardır.

Twitch.tv Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

2 Milyonun üzerinde yayıncıya sahip olan Twitch.tv ödeme seçenekleri nelerdir? Online işlemlerin hüküm sürdüğü Twitch.tv kredi kartı ile ödeme yapılabilen bir web sitesi. Twitch.tv Paypal üzerinden de ödeme kabul etmektedir. Ayrıca Amazon’un bir kuruluşu olan Twitch.tv Amazon pay yoluyla da ödeme alabiliyor

Twitch.tv’de Ne Tür Yayınlar Var?

Twitch.tv oyun yayınlarıyla popüler olmuş bir uygulama olmasına karşın sadece oyun yayını yapılan br platform değil. Twitch.tv Yemek tarifileri, Twitch.tv Resim çizenler, Twitch.tv Talk-Show yayınları. Twitch.tv popüler yayınlar; Twitch.tv Overwatch, Twitch.tv Counter-Strike: Global Offensive, Twitch.tv Minecraft, Twitch.tv Pubg, Twitch.tv The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Twitch.tv Battlefield 5, Twitch.tv League of Legends, Twitch.tv Gta5, Twitch.tv Dark Souls 3, Twitch.tv Dota 2, Twitch.tv Hearthstone, Twitch.tv Red Dead Redemption 2, Twitch.tv Call of Duty:Black Ops 4, Twitch.tv World of Warcraft, Twitch.tv Fortnite, Twitch.tv Turnuvalarıyla da göz dolduran bir web sitesi. Twitch.tv sponsorlarının desteğiyle yapılan turnuvalarda, para ödülleri, tatil ödülü gibi birçok ödül de bulunmakta. Aynı zamanda Twitch.tv turnuvalarında sponsorlar yayıncılara da bağışlar yaparak destekte bulunmaktadır.

Twitch.tv Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Twitch gibi platformların kullanıcıları tarafından yapılan değerlendirmeler ile tercihlerinizi daha sağlıklı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca Gelbaba.com'a üye olarak Twitch.tv şikayetleri ve yorumları arasında sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

Twitch.tv İletişim Bilgileri Nerdir?

Twitch.tv iletişim için web sitesi üzerinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilmektedir. Twitch.tv müşteri hizmetleri konusunda son derece titiz ve dikkatli bir platform. Her Türlü destek talepleri değerlendirmeye alınmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri