Ups Türkiye

Ups türkiye Yorumları

Ups türkiye Şikayetleri 2022

Ups türkiye Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(11)

Dünya lojistik devi Ups Hakkında anlatacağımız çok güzel bir kuruluş hikayesi var. Henüz 17 yaşında olan Jim Casey arkadaşından 100 dolar borç alarak 1907 yılında American Messenger Company şirketini kurdu! Teslimatlarını yürüyerek ya da bisikletle yaptı. 1919 yılında ise hizmet ağı Seattle sınırları dışına taştı ve şirketi şimdiki ismini aldı. Zamanla Amerikadaki diğer eyaletlere ve tüm dünyaya hizmet vermeye başladı. UPS şu an dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmıştır.

suleymanb03
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Polonya için Ankara global vfs den, vize başvuru onayım ve pasaportum gelecekti, bunun için 360 TL UPS Türkiye şirketine kargo ücreti ödedim, 25 ağustosta Ankara'dan yola çıkan kargom, 26 ağustosta afyona ayni gun kutahya merkeze geldi ve o günden itibaren hala kutahyada bekletiliyor, kargonun son gun tarihi 2 Eylül olmasina ragmen UPS kargo, kargomu bana hala ulaştırmadi ! Sirketi aradim Musteri temsilcisi dönüş bile yapmadi hala! firmaya dikkat edin beni magdur ettiler sizide edebilirler!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Erkan568
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bu şirketten uzak durun kesinlikle. Ayın temmuz19da gönderdiğim kargoyu hala teslim etmediler ve kargom Diyarbakır'da Aydın'a gelmesi 1haftayi bulur diyorlar. Yani kargom 4 agustosta teslim edilecek bu şirket dünya şirketi ama Türkiye ayağında hep şikayet var buda demek oluyor ki yönetimin değişmesi lazim gitsinler paramızla rezil ettiniz bizi. Kargo şirketinizi arayıp şunu söyledim benim kargomu İstanbul'dan Aydın'a goturebilir misiniz sizin sirketinizde bu vizyon var mı dedim var dediler götürürüz. Şaka gibi kargom şu anda Diyarbakır'da UPS Türkiye'nin vizyonu bu kadar 450 TL hakkımı helal etmiyorum. Beni mağdur ettiniz yaz gününde herşey o kargoların içindeydi evde kargo bekliyorum şuan giyecek birşeyin yok sizin vizyonumuz milletin parasını alıp mağdur etmek mi yazıklar olsun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
erudite
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

22 Eylül 2021 İstanbul-Şişli'den teslim ettiğim ve en geç 24 Eylül 2021'de teslim olacağı söylenen kargo bugün 1 ekim 2021 ve Zeytinburnu'na hala teslim olmadı. Daha bundan öte ne söyleyeyim ki...Şişli- Zeytinburnu arası 30 dk, ve bir 100 gramlık dosya için ödediğimiz para da 29.00 TL. Bir taksi çevirmiş olsam ve bunu götür desem adam götürseydi belki de daha karlı çıkardım... Ben böyle sorumsuzluk görmedim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
aysegulm
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Kac gündür ariyorum bekliyorum alınmaya gelecek diye dün en son alinda olarak göstermişler. Alinmayan ürünümu boşu boşuna beğenmediğini bir ürünün parasini odemek zorunda kaldim. Madem bu işi ypamayacaksaniz. Kurye talebi diye birşey yapmayin. Hatta bu kargonun ne işe yaradığını merak ediyorum. Herkes aynı durumdan şikayetçiyken calisanlar ne is yapıyor ????

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
zeyneps
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 yıl önce yorumlandı

Ne biçim çalışıyorsunuz bu ne sorumsuzluk ya kurye arıyor iş yerime getirmiş kargoyu yerimi bırakamıyorum adam bana kapıya çok bı zahmet al diyo alyacaksan gelip şubeden alırsın deyip suratıma tlfn kapatıyor siz bence çalışmayın gereksiz bi firma adınızı ilk defa duydum büyük beklentim vardı ama malesef 😡

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

gerek telefonla gerek internetten form doldurarak defalarca iletişime geçmeme rağmen yaklaşık bir aydır bu gün geleceğiz yarın geleceğiz diye oyalıyorlar alışveriş yaptığım en berbat ve işe yaramaz kargo UPS kargodur...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Evden kargo alımı için rezervasyon talebinde bulundum ilk gün çağrı merkezinden kuryeniz size yakın dendi. Ama alınmadı her gün düzenli olarak çağrı merkezindeki arkadaşlar resmen oyalıyolar bugün 6. Gün ve 23 dakikanın sonunda çağrı merkezi personeline ulaştım kendisi kuryemin yola çıktığını ve bugün kesinlikle kargolarımın alınacağını söyledi ve yine kargolarım alınmadı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Bir mağazadan ürün sipariş ettim Ürük kırık bir şekilde geldi iade talebinde bulundum ups kargoya vermem gerekiyordu tekrar kendi aracıma sığmayacak büyüklükte olduğu için kurye talep ettim ve her gün bu gün gelecek diyorlar 5 gündür gelen giden yok her aradığımda bir gün sonrasına atıyorlar rezalet bir kargo

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ups bayiileriniz disiplinsiz ve düzensiz çalışıyorlar kargom dün bana teslim edilmesi gerekirken halen gelmedi müşteri hizmetlerinize ulaşılmıyor ne biçim hizmet veriyorsunuz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ups kargonun elemanları da firma gibi kaliteli, kargo yoğunluğunun yaşandığı bu süreçte bile teslimat konusundaki hassasiyetleri gözle görülür.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

UPS Hakkında

Dünya lojistik devi Ups Hakkında anlatacağımız çok güzel bir kuruluş hikayesi var. Henüz 17 yaşında olan Jim Casey arkadaşından 100 dolar borç alarak 1907 yılında American Messenger Company şirketini kurdu! Teslimatlarını yürüyerek ya da bisikletle yaptı. 1919 yılında ise hizmet ağı Seattle sınırları dışına taştı ve şirketi şimdiki ismini aldı. Zamanla Amerikadaki diğer eyaletlere ve tüm dünyaya hizmet vermeye başladı. UPS şu an dünyanın en büyük paket teslimat şirketi olmayı başarmıştır. 100 dolar borçla kurulan şirketin şu an dünya lideri olmasının altında takdir edersiniz ki şans değil bolca emek var! Yetkili servis sağlayıcısı ÜNSPED adıyla 1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS 2009 yılında ÜNSPED2i de satın alarak Türkiye pazarında 3000’e yakın çalışanı 260’dan fazla şubesiyle 700 araçlık filosuyla sektörün lider firmaları arasına girmiştir.

UPS çalışma saatleri hafta içi her gün 09,00 - 18:00 Cumartesi 09,00 - 15:00 arası hizmet vermektedir. Ups kargo Pazar günleri çalışmamaktadır.

UPS Kargo Nasıl Gönderilir?

Ups kargo gönderimi göndereceğiniz paket miktarı ve gönderim adresine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ups kargo hesaplama için gönderinizin ücretinin tarife karşılığını ups kargo web sayfanızdan öğrenebilir yahut müşteri hizmetlerine bağlanarak fiyat alabilirsiniz. Ups gönderme ücretinin kim tarafından karşılanacağının önceden bildirilmesi paketin hazırlama aşaması için de gerekli bir bilgidir.

Ups waybill nasıl hazırlanır? göndermek istediğiniz her paket için ayrı ups waybill gereklidir. Gönderiye, tek alıcıya aynı gün içinde yollanan bütün paketler de buna dahildir. Her ups express Envelope ayrı bir gönderi olarak kabul edilmektedir. Bu yüzden her UPS envole için de ayrı bir ups waybill hazırlamanız gerekecektir. Burada dikkatli olmanız gereken en önemli hususlardan biri de ups waybill üzerine yazacağınız tüm bilgilerin eksiksiz ve doğru olmasıdır. Bu bilgiler ihracat evraklarında bildirdiğiniz bilgilerle uyumlu olmak zorundadır.

UPS Kargo İle Nerelere Kargo yapabilirim?

Ups kargo ile tüm Yurtiçi gönderileriniz ve yurtdışı gönderileriniz için kullanabilirsiniz. Uluslararası lojistik ağıyla hizmet veren UPS ihracat yapanlar için de ayrıca hızlı ihracat hizmeti sunmaktadır. Ups kargo şubelerinden merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını detaylıca alabileceğiniz gibi müşteri hizmetleriyle de görüşerek de merak ettiğiniz konuları danışabilirsiniz. Ups kargo Yurtdışı ağı oldukça gelişmiş olduğundan hızlı gönderim isteyen firmaların ilk tercihleri arasındadır.

UPS Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Ups kargo takibi için kendilerini tercih eden müşterilerine çok keyifli ve sade bir arayüze sahip web sayfası tasarlamıştır. Web sayfalarına giriş yapar yapmaz anasayfa üzerinden karşınıza çıkacak ups kargo takip no sekmesinden bilgilerinizi girip kargonuzun konumunu öğrenebilirsiniz. Yurtiçi gönderiler ve yurt dışı gönderiler için ups kargom nerede iki ayrı arama butonu bulunan sitede kargolarınızın nerede olduğunu göreceksiniz.

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri?

Ups kargo müşteri hizmetleri numarasına web sayfaları üzerinden ulaşarak her türlü sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz. 7/24 çağrı merkezi hizmeti sunan UPS kargo, gönderi bilgisi, ihracat bilgisi, ups kurye çağırma hizmetleri için bilgi ve yardım almanız mümkün. Ayrıca ups kargo müşteri hizmetleriyle gönderi ücret ve tarifleri konusunda net bilgi alabilirsiniz.

Ups Kargo Şikayetleri?

Ups kargo şikayetlerini kendilerine web sayfalarından iletebileceğiniz gibi, şikayet hattı biriminden de yapabilirsiniz. Müşterilerine her zaman çözüm odaklı yaklaşan ve ihracat desteği veren Ups Müşteri yorumlarını titizlikte inceleyerek çözüme kavuşturduklarını belirtiyor. Gelbaba.com üzerinden yazacağınız düşünceleriniz ups kargoyu tercih edenler açısından önemli olduğu kadar tercih etmeyi düşünecek potansiyel kullanıcılar açısından da fikir verecektir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri