Upt.com

Upt.com Yorumları

Upt.com Şikayetleri 2022

Upt.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(10)

Para transferlerini internet üzerinden gerçekleştiren kullanıcılar arasında en popüler uygulama son zamanlarda UPT olarak karşımıza çıkmaktadır. UPT nedir? sorusuna ise Türkiye’nin ilk ulusal, global, para transferi ve ödeme işlem platformu olarak cevap verebiliriz.

3 yıl önce yorumlandı

UPT yurtdışı tarsfer ve para almada etkili ve kaliteli çözüm. Ben kullanmaya 1 ay önce başladım çok memnunum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Upt nasıl yapılır? Upt hangi bankalarda geçerlidir? sanki iki arkadaş birbirine para göndermek için yapmışlar valla bu kadar masrafa yazık. Bari insanları bilgilendirin de kullanalım. Ücretleri fena değil gibi geldi bana ama hangi bankaya gitsem yok değişik değişik yerlerde var diyor internet sitesinde. Gittim var dediği yere adamların haberi yok çakma bişey mi acaba?????

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

yurtdışında cüzdanını çaldıran arkadaşıma upt ile 30 dk içinde para transferi yaptım. gayet işe yarar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

para trasferinde etkili bir çözüm. Tavsiye ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Alternatifin bol olduğu bir sektörde kaliteli bir çözüm. Denedim memnunum. Aksaklıklarını görüsem de buradan paylaşacağım. Bilgi paylaşıldıkça büyür :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Gerçekten hızlı, ucuz ve güvenli bir çözüm.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Erasmusla yurtdışında olan arkadaşımdan bazı kozmetik ürünleri istedim tabii kız öğrenci parasını önceden yollamam lazımdı aldıklarım tutuyordu. En azı komisyonla ve en hızlı nasıl gider diye biraz araştırıp soruşturdum upt denedik. Herkese tavsiye ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

UPT şubeleri ABD deki 51. bölge gibi var ama yok. Bu kadar gizli bir iş yapıyorsanız bize demeseydiniz keşke bizde hiç bulaşmasaydık. UPt para transfri gerçekten avantajlı yoksa hayatta uğraşmazdım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

PTT'ler kapalı bulunduğum yerde de şubesi yok?? ben abimin gönderdiği parayı nasıl çekicem şimdi. öğrenci adama ilim irfan yolunda vurulmuş bir darbe bu.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Kızım yurtdışında Rusya da yaşıyor ve birbirimize para transfer işlemlerimiz oluyor bankadan yollayınca hem uzun sürede hem de ücret yüksek çıkıyor. UPT hızlı ve güvenli işlemleirmizi hallediyoruz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Upt Hakkında

Upt kart uygulaması, 300’den fazla para birimiyle, kredi kartlarına ve banka hesaplarına para transfer işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu geniş işlem yelpazesinden dolayı ülkemizde kullanılma sıklığı bakımından rakiplerinden her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

Upt Hesabı Nasıl Açılır?

Upt hesap açma işlemi uygulamanın resmi internet sitesinden yapılabilmektedir. Sitenin sağ üst kısmında bulunan hesap işlemleri bölümünde ‘’Hesap Açma’’ butonuna tıklandığında kullanıcıların önüne doldurmaları gereken bir bilgi formu gelmektedir. Kullanıcı adı, şifre, ad ve soyad gibi bilgilerin doğru bir şekilde belirtilmesinin ardından kullanım koşullarının kabul edilmesiyle Upt onaylı hesap açma işlemleri tamamlanmış olur. Güvenli ve ücretsiz bir şekilde online cüzdanınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Upt Hizmetleri Nelerdir?

Upt dijital bankacılık hesabının size sunduğu fırsatlar çok geniş bir yelpazede ele alınabilir. Para transferlerinden para yatırma işlemlerine, para çekme işlemlerinden ödeme alma yöntemine kadar birçok hizmet müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. UPT hesap işlemleri tamamen ücretsiz olup, basitleştirilmiş arayüzü sayesinde her kesimden insana hitap edebilmektedir. Son getirilen güncelleme sayesinde Upt ile fatura ödeme özelliği müşterilerin mobil uygulamalarındaki yerini almıştır.

Upt İşlem Limitleri Nelerdir?

Upt kart limiti, sadece başka bir hesaba para gönderimi sırasında uygulanmaktadır. Geri kalan bütün işlemlerinizi Upt aylık işlem limitlerine takılmadan ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Upt hizmet birimlerinde para transferi gerçekleştirmek istediğiniz sırada maksimum 20.000 TL, dolar bazında da 10.000 USD limitlendirme kuralıyla karşı karşıya kalmaktasınız. Bu limit miktarlarına dikkat ederek işlem yapılması gerektiğini belirtmekte fayda var.

Upt Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Upt para yatırma işlemleri hesaplar arası transfer veya ATM’ler yardımıyla gerçekleştirilmektedir. Upt ATM’den para yatırma işlemi Türkiye’nin bütün bankalarına bağlı ATM’lerden 7/24 ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. ATM’nin para yatırma bölümüne girdikten sonra UPT hesap numaranızı tuşlamanız, para yatırma işleminizi tamamlayabilmek için yeterli olacaktır. Ayrıca banka hesabınız ile UPT kartınıza bankanızın mobil uygulamasından gerekli işlemleri uygulayarak para yatırmanız mümkündür.

Upt Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Upt para çekme işlemleri online cüzdan uygulamanızın web veya mobil sistemlerinden 7/24 kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Upt uygulamanızın içerisindeki miktarı banka hesabınızın bilgilerinin istenildiği yere girerek Upt banka hesabına para gönderme işleminizi ücretsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Türkiye’nin bütün banka ATM’lerinde kullanabileceğiniz UTP kart para çekme yöntemiyle de online cüzdanınızda bulunan parayı nakite çevirebilirsiniz. Yapacağınız tüm para çekim işlemlerinde sizden çektiniz miktar için bir kesinti yapılmayacağını unutmayın.

Upt Hesabımdan Başka Bir Upt Hesabına Nasıl Para Yollarım?

Upt para gönderme işlemleri mobil uygulamanın ‘’Para Transferleri’’ bölümünden gerçekleştirilmektedir. Upt hesabına para göndermek istediğiniz kişinin Upt kart bilgilerini Para Transferleri bölümünde karşınıza çıkacak olan bölüme yazmanız gerekmektedir. Ayrıca ATM üzerinden Upt kart sahibi bir tanıdığınıza da aynı işlemleri uygulayarak para göndermeniz mümkündür. Para gönderim işlemlerinizi firma tarafından uygulanan limitleri takip ederek gerçekleştirmenizde fayda var.

Upt Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Upt ile ödeme alma uygulaması internet üzerinden hizmet vermekte olan kişi ve kurumlar tarafından sıklıkla kullanılan bir yöntemdir. Hizmet verilen kurumlara Upt hesap numarasının bırakılması Upt ödeme alma işleminin gerçekleştirilmesi için yeterli olacaktır. Banka hesaplarından sizin Upt kart numaranızın ve diğer bilgilerinizin yazılması para transferinin gerçekleşmesi için yapılması gereken adımlardır. Ayrıca Upt hesabınıza ödeme alırken miktarın hiçbir kesintiye uğramayacağını da belirtmekte fayda var.

Upt Şikayetleri ve Yorumları

Upt şikayet ve taleplerinizi 7/24 belirterek kullandığınız dijital banka sisteminizin gelişmesine katkı sağlayabilirsiniz. Çünkü Türkiye’nin ilk online cüzdan sistemi olan Upt firması, değerli görüşlerinize çok önem vermektedir. İlk kurulduğu günden bu yana sizin istek ve talepleriniz ışığında ilerleyerek, bu doğrultuda kendini sürekli geliştirmektedir. Upt müşteri hizmetlerine şikayetlerinizi bırakabilmek için aramanız yeterli olacaktır. Mail yoluyla müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz [email protected] adresinden her türlü şikayetinizi ve talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca Upt resmi sitesindeki canlı destek hattına ulaşarak talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Sitemizde yer alan şikayet kısmını da kontrol edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri