Web Siteleri

Başlıca Web Siteleri markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Google

Yorumlar (1)

Isimtescil.Net

Yorumlar (1)

Anneysen.com

Henüz yorum yok.

Avrupa Networking

Henüz yorum yok.

Bonprix

Henüz yorum yok.

Butikimm

Henüz yorum yok.

Chip Online

Henüz yorum yok.

Connected2.Me

Henüz yorum yok.

Deposer

Henüz yorum yok.

Donanım Haber

Henüz yorum yok.

Elçi Dağıtım

Henüz yorum yok.

Facebook

Henüz yorum yok.

Godaddy

Henüz yorum yok.

Goldmaster Home

Henüz yorum yok.

Goodreads

Henüz yorum yok.

Imdb

Henüz yorum yok.

Instagram

Henüz yorum yok.

KizlarSoruyor

Henüz yorum yok.

ListeList

Henüz yorum yok.

Log.com.tr

Henüz yorum yok.

Medium

Henüz yorum yok.

Mynet

Henüz yorum yok.

Neoldu.com

Henüz yorum yok.

Ozersunucu.Com

Henüz yorum yok.

Pc Hocası

Henüz yorum yok.

Web Siteleri

Tam da şu an bir web site aracılığıyla ulaşıyoruz sizlere. Web sitemiz sizlere seslenebildiğimiz adres, iletişim aracımız. Yazılı ve görsel iletişim araçlarına internet de eklenince, web siteler hemen hemen her sektörün gözdesi haline geldi. Herhangi bir konuda herhangi bir bilgiyi, belgeyi ya da görseli, herkese açık ya da kısıtlı şekilde sunmak, aktarmak internet sayesinde artık mümkün. İster kişisel olsun ister kurumsal, web siteler sahibinin kimliği, vizyonunu yansıtan aracıdır. Büyük kitlelere ve hatta tüm dünyaya hitap edip ulaşabildiğimiz internet ve internet üzerindeki web siteler günümüz için popüler bir medya kolu oldu. Çoğumuz artık dijital gazeteler ve dergiler takip ediyoruz. Yazılışından emin olamadığımız bir kelimeyi, hatırlayamadığımız bir yemek tarifini, ana sınıfındaki en yakın arkadaşımızın ismini yazıp, akabinde çıkan web sitelerde gezinirken merakımızı gideriyoruz, bilgileniyoruz, öğreniyoruz. Firma sahipleri ürünlerini ve hizmetlerini detaylandırırken, tüketiciler de bu detaylara erişiyor, ürün ve hizmet konusunda fikir sahibi oluyor. Günümüz teknolojisinde, etkili bir iletişim kolu olan internet -ve web sitelerin- başarılı olduklarını rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Radyo ve televizyon gibi medya kollarından daha ekonomik ve daha pratik. İnternet ağı içerisindeki web siteleri sayesinde, kişisel ya da kurumlar kendilerini sürekli ulaşılabilir kılarlar. Web siteleri, bir vitrin veya bir tabela gibi paylaşılmak istenen verileri en güzel haliyle yansıtır. İnternet tarayıcıları aracılığıyla bilgisayar, tablet, mobil telefon ekranlarında görüntülenen web siteler, kullanıcı ve tüketicilerle buluşur.

Web Sitesi Oluştururken

Bir web sitesi iç içe gezilebilen sayfalardan da oluşabilir, tek bir sayfadan da. Bir web sitesi oluşturmak için pek çok yönteme başvurabilirsiniz. Programlama dillerinden birini öğrenmek gerekiyor. Zengin ve gelişmiş web siteler oluşturmak için daha dinamik bir yapıya ihtiyacınız olacak. Ayrıca, yazılım dillerinde usta olmanıza gerek kalmadan, hazır şablon ve scriptler ile web sitenizi meydana getirebilirsiniz. Wordpress gibi ücretsiz içerik yönetimi sistemi yazılımları kullanabilirsiniz. DreamViewer gibi yardımcı programlar ile de web sitesi oluşturmak gayet basit. Alt sayfalara en kısa yoldan ulaşmayı sağlayacak bir yapı tasarlamayı unutmayın. Hızlı açılan sayfalar tasarlamalı ve sayfalara yoğun içerik eklememelisiniz. Grafiklere uygun formatlar seçin ve büyük boyutlu olanlar için sıkıştırma yöntemleri tercih edin, önizleme kutuları oluşturun. Satış, tanıtım ve reklam için web siteleri kullanacaksanız, bu web sitelerin işletmenizin elektronik şubeleri olduğunu unutmayın. Satış için gerekli prosedürler eksiksiz tamamlanmalı, ziyaretçilerin sorularına hızlı bir şekilde cevap verebilecek bir iletişim ağı kurulmalıdır. Sosyal medya siteleri, forumlar, kültür sanat siteleri, çeşitli bloglar web sitelerinde açık, anlaşılır bir tasarım kullanmayı tercih etmeli. Mobil tasarımlar için ayrıca mesai harcanmalı, web siteleri mobile uyarlamalısınız. Belki de en önemli husus, web siteye özgün içerikler yüklemek. Kaliteli bir web sitesi özgün içerik üretmekten vazgeçmemeli. Bu anlamda uzman kişiler arama moturu algoritmalarına uygun tasarımlar ve içerikler konusunda yardımcı olacaklardır. Çoğumuz, web sitesi sahibi değil, kullanıcılarıyız. Beklentimiz de web sitelerinin anlaşılır ve açık tasarımlara sahip olması, ana sayfadaki bilgilerin uygunluğu, alt sayfaların nizamıdır.

Web Siteleri Görüş ve Şikayetler

Web sitelerin yönlendirmeleri, ziyaretçileri en uygun sayfaya taşımalıdır. Haber siteleri, en doğru ve en güvenilir bilgiler sunmalı, aslı olmayan başlıklar ile ziyaretçileri yanlış yönlendirmemelidir. Gelbaba’da çeşitli web sitelerini oylayıp puanlayarak, oluşturduğunuz kamuoyu ile web sitelerinin iyileştirilmesi ve geliştirilmesine katkı sağlayabilirsiniz. İstek ve şikayetlerinizi ileterek, web site sahiplerinin sizleri memnun etmek için gerekli veriye sahip olmasına yardım edebilirsiniz. Gelbaba ekibi olarak, hayatınızı kolaylaştırıyoruz ve taleplerinizi önemsiyoruz. Bonprix, Donanım Haber, Elçi Dağıtım, Facebook, Godaddy, Google, Imdb, Instagram, Medium, Mynet, Pc Hocası, Sinemia, Swarm, TechTurkey, Teknoseyir, Tureng, Uludağ Sözlük, Webrazzi, Yemek.com gibi birçok site için görüş ve önerilerini bekliyoruz.