Wowwo

Wowwo Yorumları

Wowwo Şikayetleri 2022

Wowwo Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

2018 yılında, Yeşil Holding inşaat bünyesinde kurulmuş olan Wowwo, 2. El araba alım satım piyasasında yer almış olan ,uygulamalarıyla piyasada farklı bir kapı aralamış bir sitedir. Bünyesinde bulunan binlerce 2. El aracı sitesi üzerinden müşterileriyle paylaşan Wowoo binek ve ticari araç seçeneklerinde düşük vade oranları ile dikkat çekmektedir.

Problem Çözüldü 👍

ahmetk45
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

3 yıl önce yorumlandı

10 09 2020 de borcumu yatırdım ama hala aracımın yakalanması kalkmadı arıyorum bugun kalkar yarin kalkar 5 gündür arıyorum her aramaya aynı şeyleri söylüyorlar lütfen biriniz yardımcı olun lütfen sadece avkat parası 750 tl yatırdım araç borcundan hariç

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Wowwo.com Hakkında

2018 yılında, Yeşil Holding inşaat bünyesinde kurulmuş olan Wowwo, 2. El araba alım satım piyasasında yer almış olan ,uygulamalarıyla piyasada farklı bir kapı aralamış bir sitedir. Bünyesinde bulunan binlerce 2. El aracı sitesi üzerinden müşterileriyle paylaşan Wowoo binek ve ticari araç seçeneklerinde düşük vade oranları ile dikkat çekmektedir. Müşteriler dilerse Müşteri Hizmetleri ekibi kendileriyle kontağa geçerek ve eğer anlaşma sağlanırsa showroom’lardan teslimat yapılarak satış işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşmektedir. Wowwo hizmetleri arasında araç satışının yanı sıra yol yardımı ,expertiz gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Wowwo araç teslimatı tatil günleri hariç her gün yapılabilmektedir.

Wowwo.com Güvenilir Bir Site Mi?

Wowwo online alışveriş sitesi özelliği taşımaktadır fakat finansal işlemler kredi kartını üzerinden sağlamaz. Wowwo araç alım işlemi yapabilmeniz için bazı kişisel bilgilerinizi kayıt esnasında paylaşmanız gerekmektedir.. Wowwo Comodo SSL sertifikası ile birlikte müşterilerinin bilgilerini 3. Kişilerle asla paylaşmamakta ve kayıt altına almamaktadır. Araç alımında güvenli site Wowwo ile zengin ikinci el araç seçeneklerini inceleyebilir, satın alabilirsiniz. Wowwo.com internet sitesi Wowwo’da ,model ve fiyat uygunluğu aradığınız hemen hemen her türde araç bulabilirsiniz. Kayıt yaptıktan sonra beğendiğiniz ya da size uygun olduğunu düşündüğünüz aracın expertiz bilgilerine ulaşabilir ve kontrolünü kendiniz sağlayabilirsiniz

Wowwo.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Wowwo.com online alışveriş yapabileceğiniz bir sitedir. Ama ödemeler online olarak gerçekleşmez. Seçtiğiniz aracı satın almaya karar verdiğinizde Wowwo’ya bir peşinat ödeyerek alışverişi başlatabilirsiniz. Daha sonra ilgili bayiliğe giderek sözleşme ve senetleri imzaladıktan sonra sigorta ve noter işlemlerini gerçekleştirip araç teslim tutanağınızla beraber aracınızı teslim alabilirsiniz. Wowwo’da incelediğiniz araçların peşinat tutarı ve ödemek istediğiniz taksit vadesini belirleyerek özel taksit tablonuzu yapabilirsiniz.

Wowwo.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Wowwo’da site üzerinden peşin yada taksitle satış seçenekleri bulunmaktadır. Dilerseniz vadeyi uzatıp taksitlerinizi gelirinize göre ayarlama şansınız var. Ya da kısa sürede ödemelerinizi tamamlayıp ödemelerinizi sonlandırabilirsiniz. Taksitlerinizi ödeyebilmek için hazırlanmış senetler üzerinden ilerleyebilirsiniz. 24 ay taksit imkanı sunan Wowwo, banka ve kefil istemeden senetle ve hızlı teslim özelliği ile ikinci el araç alım satım süreçlerini müşteriler açısından oldukça kolaylaştırmaktadır.

Wowwo neden tercih edilmeli

Wowwo ile müşteri tamamen birebir çalışmaktadır. Herhangi bir bankadan skor sorgusu yapılmaksızın satış yapılır. Herhangi bir kefil talebi olmaz. Aracınızı tekrar Wowwo’ya satabilir ya da başka bir araçla takas edebilirsiniz. Kasko, Yol yardımı ve genişletilmiş kasko gibi birçok ek hizmet de tarafınıza sunulmaktadır.

Wowwo İletişim Bilgileri

Wowwo iletişim bilgisi olarak sitesinde hızlı destek hizmeti alabileceğiniz Wowwo WhatsApp numarası, sabit müşteri hizmetleri numarası, [email protected] mail adresi ve sosyal medya hesaplarını paylaşmaktadır. Daha fazla bilgi lamk için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri