Yapı Market

Başlıca Yapı Market markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Koçtaş

Yorumlar (15)

Tekzen

Yorumlar (11)

Bauhaus

Yorumlar (8)

Netsan Market

Yorumlar (1)

07 Mağaza

Henüz yorum yok.

7 A Yapı Market

Henüz yorum yok.

Açan Rulman Hırdavat

Henüz yorum yok.

Acar Hortum

Henüz yorum yok.

Acar Metal

Henüz yorum yok.

Afeks Yapı Market

Henüz yorum yok.

Ahşap Yapı Market

Henüz yorum yok.

Artema

Henüz yorum yok.

Banio Yapı Market

Henüz yorum yok.

Kale

Henüz yorum yok.

Pelaa

Henüz yorum yok.

Polisan

Henüz yorum yok.

Yapı Market

Yapı marketler inşaat ürünleri mağazası olarak bilinir kısaca; ev veya bahçe inşaatı ve onarımı gelecek hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. Ek olarak, mobilyalar ve çeşitli ev ürünleri de bulmak mümkündür. Yani yapı marketlere, süpermarketlerin inşaat ürünleri versiyonu diyebiliriz. Yapı marketler; boyadan fayansa, mermerden parkeye tüm yapı-inşaat taleplerinizi karşılar. Aydınlatma ürünler, tesisat eşyaları, banyo gereçleri, el aletleri, dekorasyon malzemeleri ve daha pek çok şey, yapı marketlerde bulunuyor. Üstelik marka çeşitliliği sunmasıyla müşterilerin zamandan, belli aralıklarla uygulanan indirimler de nakitten tasarruf etmelerini sağlar. Son 20-30 yıl içinde ülkemizde gündeme gelmeye başladılar, şimdilerde ise yapı-inşaat sektöründe önemli bir rol oynarlar. AVM’lerin içinde ya da yanında bulunan mağazaları ile müşterilere kolaylık sağlamış olurlar yapı marketler. Kredi kartı ile satış imkanı ve iade güvencesi ile de irili ufaklı hırdavatçıların yerini aldılar sayılır. Yani yapı marketlerin hırdavat, nalburiye, mobilya mağazaları gibi işletmelere rakip olduklarını söyleyebiliriz. Belirttiğimiz gibi, iade/değişim konusundaki ılımlı tavırları ve ürün çeşitliliği yapı marketlerin tercih edilmesinin sebeplerinden biri. Geleneksel nalbur-hırdavat dükkanlarına her mahallede rastlamak hala mümkün tabii. Son yıllarda iyiden iyiye büyüyen yapı market sektörü, evini yenilemek isteyenler ve sıfırdan ev sahibi olanlar için birebir. Aracınız için aksesuar alabilir ya da oturma odanızın halısını yenisiyle değiştirebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte, yapı marketler de pek çok sektör gibi internet alışveriş dönemine dahil oldu.

Yapı Markete Uğramadan Önce

Yapı marketler sayesinde inşaat ve dekorasyon ürünlerini temin etmek epey kolaylaşıyor. Herkesin zevkine ve bütçesine uygun ürünleri yapı marketlerde ve onların online mağazalarında bulmak mümkün. Ürünleri alırken son durumda evin neye benzeyeceğini kestiremiyorsunuz. Bir iç mimarla çalışarak ürünlerin dokuları, kullanım amaçları ve kullanım süreleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Evin son hali üzerinde iyice düşünmeden yapılan dekorasyonu değiştirmek pahalı ve zor sonuçlar doğurabilir  Artık birçok yapı market firmaları, müşterilerine iç mimar ya da danışma hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. Birçok yapı market markası müşterilerine ürünü almadan önce evlerinde nasıl duracağına dair özel programlar ile demo kayıtlar göstermektedir. Örneğin iç cephe boyası almadan önce boya yapılacak mekanın fotoğraflarını çekerek firmaya verdiğinizde duvarlarınızı o sanal ortamda o renge dönüştürerek  müşterilerine fikir vermektedir. Böylece ciddi harcamalar yapmadan önce önemli ölçüde fikir sahibi olursunuz. Bu tür hizmetler sunan firmaların isimlerini öğrenmek, hizmet kaliteleri hakkında gerçek müşteri deneyimleri okumak, yapılan işin kullanışlılığı, verimliliği ya da faydaları hakkında, en doğru bilgiler için Gelbaba sitemizi takip edebilirsiniz. Gelbaba ile değerli  ziyaretçilerimize sunduğumuz firma isimleri ve hizmetleri hakkında deneyimlerinizi paylaşarak  tüketici dayanışması sağlamayı ve bilinçli tüketimi genişletmeyi amaçlamaktayız.

Yapı Market Firmaları

Yapı market firmaları hakkında tüm fikirlerinizi paylaşabilmeniz için yapı market kategorisini oluşturduk. Gelbaba ziyaretçilerinin yorumlarını inceleyerek size en uygun yapı marketi seçebilirsiniz. Memnun kaldığınız ürünleri bizlerle paylaşabilir, şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Koçtaş, Tekzen, Bauhaus, Netsan Market, Şato Bilişim Yapı Malzemeleri, 07 Mağaza, 7 A Yapı Market, Açan Rulman Hırdavat, Acar Hortum, Acar Metal, Afeks Yapı Market, Ahşap Yapı Market, Artema, Banio Yapı Market, Kale, Polisan ve Seyyidoğlu Yapı Market İnşaat firmaları ile ilgili tüm görüş ve isteklerinizi gelbaba.com’da belirtebilirsiniz.