Yeditepe Üniversitesi Hastanesi

Yeditepe üniversitesi hastanesi Yorumları

Yeditepe üniversitesi hastanesi Şikayetleri 2022

Yeditepe üniversitesi hastanesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(2)

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri kuruluş yılı 26 Ağustos 2005'tir. Sağlık sektörüne katkı sağlamak ve üniversite bünyesinde daha genç, dinamik ve çalışkan eğitimci ve doktorları ile hizmet vermek adına 2005 yılından beri bu sektörde başarıyla yerini almaktadır. En büyük hedefi üniversite hastanesi olarak ülkenin dünya çapında sağlık sektöründe en iyisi olmasını sağlamak ve bunun için tüm gayretleri ile çalışmalar yapmaktır.

3 yıl önce yorumlandı

Bağdat Caddesinde bulunan Yeditepe Üniversitesi Diş Hastanesine gitmek için yola çıktım. Tuna sokağa arabamı bırakmak istediğimde kendisinin hastanede görevli vale olduğunu söyleyen kişi aracımı parketti. Bence iyi bir hizmet 3 kuruş için yer aramaya hasta hasta strese girmeye değmez.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Hep aklıma gelen başıma gelir zaten. Önce hocayı bekledik saatlerce özel hastane dedik gittik ama çok acil bir işi varmış hocanın. neyse dedim bekledim sonrasında ise allahtan ciddi bişeyimiz olmadığını öğrendik. Yalnız bu büyüklükte bir özel hastanenin asla yapmamasını beklediğim bir hata oldu. Bize alakasız bir hastanın faturası kesildi bende merak ederek baktım yapılan işlemlere faturada ancak bizim işlemlerimiz değildi. neyse bin kere özür dilediler ama art niyet aramıyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri kuruluş yılı 26 Ağustos 2005'tir. Sağlık sektörüne katkı sağlamak ve üniversite bünyesinde daha genç, dinamik ve çalışkan eğitimci ve doktorları ile hizmet vermek adına 2005 yılından beri bu sektörde başarıyla yerini almaktadır. En büyük hedefi üniversite hastanesi olarak ülkenin dünya çapında sağlık sektöründe en iyisi olmasını sağlamak ve bunun için tüm gayretleri ile çalışmalar yapmaktır. Yıllar içinde büyüyen bir hastane olması ile birlikte asıl hedefi İstanbul'dan ve çevre illerden gelen vatandaşlara en doğru tedavi programlarını en kaliteli şekilde uygulamaktır. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri nerede? Hastane İstanbul Ataşehir'de bulunmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Hizmetleri

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri, bir üniversite hastanesi olması ile birlikte birçok akademisyen doktorları ve uzman kadrosu ile hastalarına son teknoloji aletlerle onların hastalığının seyrinde uygulanabilecek tedavi yöntemlerini sunar ve yapılan doğru analizler ile hastanın en kısa sürede taburcu olmasını sağlar. Farklı bölümleri ile her vatandaşa hizmet veren hastanenin sağlık sektöründe kaliteli bir şekilde ilerlemesi büyük başarı olarak görülmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Klinikleri

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Klinikleri hastanenin internet sitesinde yer alan tıbbi bölümler sekmesinde verilen sağlık hizmetlerinin bilgisi yer almaktadır. Bunlar; kalp damar, diyetisyen, kadın doğum, fizik tedavi, nöroloji, çocuk hastalıkları, klinik araştırma merkezi, genel cerrahi, plastik cerrahi, iç hastalıkları, göz hastalıkları, kulak burun boğaz, psikiyatri, tıbbi genetik, yoğun bakım ve Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri acil servis hizmetleridir.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri doktorları eğitimlerini üst düzey tamamlamış ve alanında uzman kişilerden oluşmaktadır . Doktorlar hakkında daha detaylı bilgi almak için websitenin ana sayfasında tüm doktorların yer aldığı sayfada bilgiler yer verilmektedir. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri'nde hizmet veren tüm birimler için yeterli sayıda doktorları bulunmaktadır. Her klinik için en az bir doktor bulunduran hastanenin, önemli bölümlerde ve cerrahi işlem gerektirecek bazı bölümleri için doktor sayısı artmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri'nden Nasıl Randevu Alınır?

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri randevu almak isteyen hasta, kurumun internet sitesinde yer alan online randevu kısmında gerekli bilgileri doldurarak  gideceği kliniği , tarihi ve doktor seçimi ile işlemlerini tamamlamaktadır. İletişim numaraları sayesinde de hastane aranarak randevu işlemleri yapılabilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Özel Hizmetleri

Hastanenin verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaraları ile bağlantı kurulabilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri İletişim

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Ulaşım

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri yol tarifi için internet sitelerinde yer alan iletişim kısmından yapılan yol tarifini inceleyerek hastaneye ulaşımın nasıl olacağı hakkında bilgi edinmektedir. Çünkü özel araçla ve ya otobüsle gelecek olan kişilere detaylı bir şekilde farklı yol tarifleri yazılmıştır. Bu detaylı açıklama sayesinde Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri ulaşım kolay bir şekilde sağlanmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Telefon

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri iletişim seçenekleri için e-mail adresi , fax numarası ve Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri telefon numarası tercih edilmektedir. Belirtilen bu iletişim noktaları ile herhangi bir soru ya da görüş için bağlantı kurulmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri whatsapp iletişim numarası bulunmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Websitesi

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri website ile hastalar doktorlar hakkında ve verilen sağlık hizmetlerinin ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca kişi yine web sitede yer alan Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri hasta hakları birimi ile ilgili konuda yazılan yazıyı okuyarak hem kendi haklarını hem de uyması gereken sorumlulukların bilincine varabilmektedir.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri E-mail

Hastaların , hastane öncesinde merak ettikleri konular ve sorular dahilinde ulaşabilecekleri Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri e-mail adresi bulunmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Sosyal Medya Hesapları

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri sosyal medya hesapları olarak kullanılan hesaplar Instagram, Youtube, Facebook ve Twitter gibi hesaplardır. Bu hesaplar ile kurum,  birçok sosyal medya kullanıcısına hastane ve verilen hizmet hakkında bilgi sahibi olabilecekleri şeyler paylaşmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri Yorum ve Şikayet

Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri yorumları ve Yeditepe Üniversitesi Hastaneleri şikayetleri ile alakalı konularda hasta kurumun web sitesinde yer alan iletişim formu doldurarak görüşlerini paylaşabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri