Yolcu 360

Yolcu 360 Yorumları

Yolcu 360 Şikayetleri 2022

Yolcu 360 Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

5 yılı aşkındır araç kiralama sektöründe kullanıcılarına alternatifler sunan Yolcu360.com’un CEO’su Umut Yıldırım, kurucusu olduğu Yolcu360.com dan bahsederken “Misafir mutluluk saplantılı kurum“ olarak bahsetmektedir. Başarısını müşteri memnuniyeti ve teknolojik değişimle başaran Yolcu360.com şuan Türkiye’de alanında 1 numara olmuş bir platform.

zerrink
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Dün itibarıyla yolcu360 adresinden araç kiralamak istedim rezervasyonumu yaptırdım. Sabah 10:00 da aracımı teslim almak için greenmotion rent a cara gittim fakat oradaki beyefendi aracı bana sebep sunmaksızın teslim edemeyeceklerini söyledi. Neden diye sorduğumda ise kredi puanımın düşük olduğunu iddia etti. Daha sonra kendi sorgulamamda ve yolcu. 360 sorgulamasında kredi puanımın fazla bile olduğunu gördük. En son beni başka bir firmaya tahmin edersiniz ki daha yüksek fiyata yönlendireceklerini söylediler. Çünkü zaman olarak kredi kartı olarak ellerine düşmüştüm artık parada çekilmişti kartımdan. Bana hem arabayı vermeyip hem de daha yüksek fiyata başka bir araba satmaya çalıştılar. Gerçekten üstteki yorumları da dikkate alın demek ki herkese aynı yapıyor. Hala kredi kartıma para ödenmedi arabayı da vermediler. Arabayı teslim almak için 1,5 saat de beni orada beklettiler yolcu. 360 bu gibi konularda hiçbir şekilde arkanızda durmuyor bizlik bir şey yok biz sadece aracıyız deyip hiçbir sorumluluk almıyorlar bilginize hesabımdan çekilen parayı ve arabayı dosyaya yükleyeceğim bakarsınız.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Green motion'dan bir araç rezervasyonu yaptırdım. Tam rezervasyon saatinde ofiste idim. Saat 15.00 da beklemeye başladım. Önümde sadece 1 kişi olmasına rağmen bana sıra 16.00 da geldi. Sıra bana geldiğinde öğrendim ki alacağım araç ofiste yok. 10-15 dakika yürümem gereken bir mesafeden gidip kendim almam gerekiyormuş. Ayrıca ek sürücü için yanımda öz abimin kimliğini ve sürücü belgesini getirmiştim. Onları da kabul etmediler. Yolcu 360'ı aradım. Bir şey yapamayacaklarını yasal olarak başkasının kimliği ve ehliyeti ile işlem yapamayacaklarını söylediler. Madem bu kadar kuralcısınız yasalsınız. Sizler bizleri rezervasyon saatine rağmen 1 saat neden bekletiyorsunuz? Neden 15 dakika yürüme mesafesinde araç teslim ediyorsunuz? Ve neden ek sürücü ile ilgili sitenizde bizzat gelmesi gerektiğini belirtmiyorsunuz? Zor mu bu kadar? Diğer firmalardan aynı şekilde kiraladım ve ek sürücü yazdırdım. Doğru sizler kuralcısınız fakat bu kurallar galiba sadece sizin lehinize olduğu zaman çalışıyor. Üzücü.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Yolcu360.com Hakkında

5 yılı aşkındır araç kiralama sektöründe kullanıcılarına alternatifler sunan Yolcu360.com’un CEO’su Umut Yıldırım, kurucusu olduğu Yolcu360.com dan bahsederken “Misafir mutluluk saplantılı kurum“ olarak bahsetmektedir. Başarısını müşteri memnuniyeti ve teknolojik değişimle başaran Yolcu360.com şuan Türkiye’de alanında 1 numara olmuş bir platform. Müşterilerinin geri dönüşlerini ve gelen talepleri iyi analiz edip adımlar atan Yolcu360.com, yaptığı kampanyalar ve kullanıcı dostu arayüzü ile de dikkat çekiyor. 2000 e yaklaşan lokasyon ve 100.000 araçlık bir sistemi işleten, öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti açısından sayılı platformlar arasına girmek olan Yolcu360.com bu hedefi şimdilik göstermiş olacak ki kullanıcılarının sürekli kullandığı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Yolcu360.com ayrıca mobil uygulamalarını da müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Yolcu360.com Web sitesinde görülen hiçbir araç Yolcu360.com’a ait değildir. Yolcu360.com müşterilerinin birçok alternatif içinde kendilerine en uygun aracı bulmasını sağlayan bir platform. Yani kullanıcılar aslında seçtikleri aracı Yolcu360.com sisteme üyeliği bulunan Lokal ve Global araç kiralama firmalarının birinden seçiyor. Kısacası Yolcu365.com araç kiralama sitesi olarak bilinse de, araç kiralama firmalarının buluştuğu bir platformdur demek daha doğru olacaktır.

Yolcu360.com Güvenilir Bir Site Mi?

Türkiye’de alanında 1 numara olmuş olan Yolcu360.com , şüphesiz ki bu başarısını önceliklerinden olan müşteri memnuniyetine borçludur. Müşteriler araçlarını kiraladıktan sonra bile 7/24 müşteri hizmetlerinden yardım alabiliyor. Yolcu360.com 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve kanuna bağlı yürürlüğe giren düzenlemelere titizlikle uymaktadır. Yolcu360.com Web sitesinde ya da Mobil uygulamalarda gezinirken bırakılan veriler SSL ile korunmaktadır. Yolcu360.com üzerinden Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ise, en güvenli ödeme sistemlerinden olan 3D ödeme sistemiyle şifrelenip bankalara ulaşmaktadır. Bu anlamda Yolcu365.com güvenilir bir hizmet sağlayıcıdır.

Yolcu360.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

https://yolcu360.com/ Web Sitesine girdiğinizde karşınıza çok basit bir arayüz çıkıyor. Öncelikle herhangi bir üyelik gerektirmiyor. Sadece Tarih ve lokasyon bilgilerinizi girmeniz yeterli. Yolcu360.com’da daha ayrıntılı arama için bir sonraki sayfada gerekli filtreler bulunmaktadır. Seçtiğiniz her araçla birlikte hangi Araç kiralama şirketinden olduğunu da görebiliyorsunuz. Ödemeyi yaptıktan sonra aracı teslim almak için gerekli bilgiler size ulaştırılıyor. Teslim sırasında yapılması gereken, kendinize ait bir kredi kartı olması. Aracı Kiralayacağınız işletme sizden bir depozito ücreti çeker. Daha sonra araç teslim edilince iadesini yapar.

Yolcu360.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Yolcu360.com kredi Kartı ile ödeme ya da Banka Kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirler. Bunu haricinde başka bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yolcu360.com taksitli ödeme seçeneği de sunmaktadır.

Yolcu360.com’da Hangi Ürünler Var?

Yolcu360.com kullanıcılarına, anlaşmalı olduğu hem lokal hem global 100 ‘ün üzerinde tedarikçisi ile,100.000 den fazla aracı günlük ve aylık olarak kiralama imkanı tanır. Yolcu360.com hem B2B hem de B2C müşterilere hizmet sunan bir yapı. Kurumsal müşteriler ve çalışanlarına bazı kampanyalar ve indirimler de yapmaktadır. Yolcu360 rent a car hizmetleri bugün ülkemizde bilinirliği en yüksek markalardan birisidir.

Yolcu360.com İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Yolcu360.com iptal şartları tedarikçilerin iptal politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcılar, detaylı bilgileri Yolcu360.com sitesinin yardım sekmesinden yada Yolcu360.com çağrı merkezinden alabilirler.

Yolcu360.com Şikayetleri ve Yorumları

Yolcu360 müşteri şikayetleri ve Yolcu360 kullanıcı yorumları gelbaba.com'da sizlerle. Araç kiralama sektörünün ve diğer pek çok sektörün gerçek müşteri değerlendirmeleri Gelbaba.com'da.

Yolcu360.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yolcu360.com iletişim bilgisi olarak sitesinde hızlı destek hizmeti alabileceğiniz Yolcu360.com çağrı merkezi numarası, [email protected] mail adresi ve sosyal medya hesapları ayrıca bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri