Ziraat Bankası

Ziraat bankası Yorumları

Ziraat bankası Şikayetleri 2022

Ziraat bankası Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(6)

Tarihi, Osmanlı İmparatorluğu'na kadar uzanan Ziraat Bankası, 19. yüzyılın ilk yarısında kurulmuştur. Döneminde ülke toprakları içerisinde hizmet veren yabancı finans kuruluşlarına alternatif olarak kurulmuş ve ilk ulusal bankamız olarak hizmetlerine başlamıştır. Bugün ülkenin dört bir yanında her ilçede en çok şubesi bulunan Ziraat Bankası ortaklık yapısı olarak bugünkü rakiplerinden farklı bir işleyişe sahiptir.

25ahmet25
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Ziraat Bankası sabah bir uyandığımda aksam hesabıma yatırdığım parama çöktü. 770 tl paramın geri verilmesini istiyorum bu kadar da olmaz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
nurio27
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Dün gece PTT ATM'sinden Ziraat Bankası hesabıma 200 TL yatırmaya çalıştım lakin parayı hazneye koydum tam sayılıyor derken ATM arızalı dedi ve para yi yuttu bende bu sabah ilk isim olarak PTT ye başvurdum onlar ise Ziraat bankasına gönderdi. Ziraat Bankası ise hiçbir şekilde ilgilenmeyerek buradan olmaz PTT ye gitmen gerek dedi. Tekrar PTT ye gittim yine aynı tepki yok neymiş efendim Ziraat'e gitmem gerekiyormuş ya kardeşim hallaç pamuğu gibi oradan oraya gönderiyorsunuz ben BDDK ya şikayet ettim ve gerekirse yargı yoluna başvuru yapacağım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Halk bankası atmsinde ziraat bankası kartımla işlem yaparken halk bankası atmsi paramı yuttu. Ziraat bankasına gidip dilekçe yazdım. Ve benim için yüksek bir miktarda paraydı ve paraya çok acil ihtiyacım vardı. Bu olayın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen hâlâ param yatırılmadı. Ziraat bankasısı aradığımda bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyorlar. Bekleyin paranız yatacak diyorlar. Bu işlemleri takip etmemin imkansız olduğunu söyleyip biz size döneceğiz diyorlar. Şu anda paramın durumunu asla öğrenemiyorum. Bir müşteri olarak çok mağdurum. Ziraat bankasındaki tüm hesaplarımı kapatacağım. Kimseye de önermeyeceğim. Kullanan kişilere de bu olayı anlatacağım. Çok sorumsuz bir banka. Ziraat bankasının acilen paramı hesabıma yansımasını istiyorum. Parayı bize yatırmayarak kendileri kullanıyor. Bu yüzden yutulan paraları geç yatırıyorlar. Bu durumdan çok mağdurum. Birçok müşteri kaybetti bile şu anda

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

İzmir Konak merkez şubenizde personellerinizin yüzü beton gibi. İnanın bana kredi işlemi için gittim yüzüme bakmadılar. Tamam yani paramız yokta sadaka da dilenmiyoruz sonuçta. Bi afralar bi tafralar sanki babasının parasını verecek.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

zirrat hesabımdan bilgimiz dışında para cekilmiştir şebeme gittigimz vakit bizim yapabilecegimiz bir şey yok dwnilmiştir beni savcılıga başvurmam söylenmiştir güvenliksiz bir devlet bankasıdır nasıl olurda hesabımızı boşaltan dan kimlik bilgileri istenmez anlamış degilim acilen paramızın iadesini istiyorum aksi halde cumfur başkanlıgına kkadar yazacagım ve şube şçalışanlarından davacı olaçagım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ne yazık ki ilimizdeki ziraat bankası merkez şubesinin içerisine dahi girmek mümkün değil. Gerekli önlemler alınmıyor insanlar alt alta üst üste. Böyle bir zamanda bu kadar gözü kapalı iş yapılması ne yazık ki hem çalışanların hem müşterilerin sağlıklarını tehlikeye atıyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ziraat Bankası Hakkında

Tarihi, Osmanlı İmparatorluğu'na kadar uzanan Ziraat Bankası, 19. yüzyılın ilk yarısında kurulmuştur. Döneminde ülke toprakları içerisinde hizmet veren yabancı finans kuruluşlarına alternatif olarak kurulmuş ve ilk ulusal bankamız olarak hizmetlerine başlamıştır. Bugün ülkenin dört bir yanında her ilçede en çok şubesi bulunan Ziraat Bankası ortaklık yapısı olarak bugünkü rakiplerinden farklı bir işleyişe sahiptir. Yatırım Fonu'na ait olan Ziraat Bankası bir devlet bankasıdır. Ziraat Bankası çalışma saatleri yaz ve kış mevsimleri sebebi ile farklılık göstermektedir. Farklı kurulış yapılarına da sahip olan Ziraat Bankası bireysel bankacılık, Ziraat Bankası ticari bankacılık, Ziraat Bankası tarım bankacılığı gibi hizmetleri bulunmaktadır. Ziraat Bankası hakkında detaylı olarak hazırladığımız bu yazının devamını sayfa altında okuyabilir ve Ziraat Bankası ile ilgili deneyimlerinizi bizlere yazabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hizmetleri

Bankacılık hizmetleri ile ülkemizde en köklü isimlerden biri olan Ziraat Bankası faiz oranları ve kredi seçenekleri ile de yine diğer bankalara örnektir. Ziraat Bankası döviz kurları merkez bankasından alınan verilerle işlenir ve Ziraat Bankası döviz işlemleri en makul oranlarla gerçekleştirilir. Ziraat Bankası mevduat faiz oranları ve diğer altın hesapları gibi yatırımcıların ilgisini çeken hizmetlere sahiptir. Ziraat Bankası swift ve tüm bilgiler için müşteri hizmetleri ve Ziraat Bankası internet bankacılığı ile hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası İnternet Şubesi

Ziraat Bankası internet şubesi tüm bireysel ve kurumsal/ticari müşterilerine bankacılık hizmetleri vermektedir. İnternet şubesi ile mevduatlarını yöneten, ödemelerini yapan, para transferlerini gerçekleştiren, hesap açan ya da kapatabilen müşterileri tüm bu hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilmektedir.

Ziraat Bankası Hesap Açma

Ziraat Bankası hesap işlemleri yalnızca şubeler aracılığı ile yapılmaktadır. Ancak var olan bir hesap sonrası mobil veya internet şubesini kullanan Ziraat Bankası müşterileri yeni ve ek hesapların banka şubesine gitmeden de gerçekleştirebilirler. Ziraat Bankası altın hesabı veya Ziraat Bankası döviz hesabı açılışı ve faiz oranları için müşteri hizmetleri de aranabileceği gibi şube yetkilisinden de bilgi talep edilebilir.

Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik

Kendi içerisinde Sigorta şirketi de bulunan Ziraat Bankası bireysel emeklilik hizmetleri de sağlamaktadır. Devlet katkılı olan bireysel emeklilik planları son zamanlarda birçok kişi tarafından benimsenmekte ve tercih edilmektedir. Ziraat Bankası bireysel emeklilik devlet katkısı %25'tir. Bu oran tüm bankalarda olduğu gibi Ziraat Bankası içinde sabittir. Ziraat Bankası BES ve diğer sigortacılık ürün ve hizmetleri için şubelerini ziyaret etmek gerekmektedir.

Ziraat Bankası İşlem Ücretleri

Ziraat Bankası işlem ücretleri her bir bankacılık hizmeti için ayrı olarak tarifelendirilmektedir. Aynı zamanda Ziraat Bankası içerisinde bulunan mevduat miktarı da Ziraat Bankası maaş müşterisi olmak da ücretsiz EFT ve düşük oranlı işlem oranları ile gerçekleşmektedir. Ziraat Bankası havale ücreti, Ziraat Bankası kredi tahsis ücreti gibi rakamların güncel hali için en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, bireysel müşteri danışmanlarından bilgi talep edilebilir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Bankacılık hizmetlerini telefon üzerinden de sürdüren Ziraat Bankası iletişim kanalları ile müşteri hizmetleri servisine bağlanabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma süresi rakiplerine kıyasla oldukça kısa sürede gerçekleşmektedir. Ziraat Bankası telefon numarası diğer tüm iletişim kanalları için sitelerini inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Şikayet ve Yorumları

Sitemiz Gelbaba.com'da Ziraat Bankası şikayet deneyimlerini ve diğer bankalar hakkında yazılmış kullanıcı deneyimlerini okuyarak, genel olarak bankalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca direkt olarak Ziraat Bankası kullanıcılarının yazmış olduğu Ziraat Bankası müşteri yorumları ile merak ettiğiniz sorulara tarafsız ve güncel cevaplar bulabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri