Zoombutik

Zoombutik Yorumları

Zoombutik Şikayetleri 2022

Zoombutik Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Zoombutik.com mağazacılık faaliyetleriyle başlamış olduğu İstanbul’da Zoom Butik bünyesinde müşterileriyle buluşmuştur. 2016 yılında Zoom Butik mağazası ile başlayan hikaye 2018 yılında yapının Zoombutik.com web sitesini faaliyete sokmasıya e-ticaret pazarına taşınmıştır. Zoombutik.com fiyat performansı olarak iddialı bir kadın giyim platformu. Ayrıca Zoombutik.com mobil uygulaması ile de kullanıcılarına ulaşabilen bir yapı olarak dikkat çekiyor.

lalas
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

3 hafta önce alışveriş yaptım. Gönderdikleri ürünler hem defolu hem de görseldeki gibi değildi. Değişim için yolladım 1 haftadır boyunca bana ürünün yenisini yollamadılar bile. Sürekli kargolar yoğun diyerek oyaladılar olayın üstüne. Gidince para iadesini yapacaklarını söylediler defalarca ibanımı yollamama rağmen yine oyalayıp para iademi bile yapmadılar. Ben parasını da geçtim artık gereken yerlere şikayetimi de hala yapmaktayım .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

1 ay oldu değişime yolladığım kot ceketim halen elime ulaşmadı vatsap dan yazıyorum ürün elimize geçmedi diyorlar bu nasıl oluyor anlamıyorum biz parayı sokaktan toplamıyoruz ürünümü yollamıyorsanız paramı iade edin lütfen bu işin peşini bırakmam gerekirse mahkemeye veririm ben hakkımı yedirtmem kusura bakmayın güvenilir site diye alışveriş yaptım pişman oldum lütfen adınızı lekelemeyin

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

3 ay önce alışveriş yaptım gönderdikleri ürünler hem defolu hem de görseldeki gibi değildi değişim için yolladım 1 bucuk ay boyunca bana ürünün yenisini yollamadılar bile Sürekli kargolar yoğun diyerek oyaladılar olayın üstüne Gidince para iadesini yapacaklarını söylediler defalarca ibanımı yollamama rağmen yine oyalayıp para iademi bile yapmadılar . Ben parasını da geçtim artık gereken yerlere şikayetimi de hala yapmaktayım .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Zoombutik.com Hakkında

Zoombutik.com mağazacılık faaliyetleriyle başlamış olduğu İstanbul’da Zoom Butik bünyesinde müşterileriyle buluşmuştur. 2016 yılında Zoom Butik mağazası ile başlayan hikaye 2018 yılında yapının Zoombutik.com web sitesini faaliyete sokmasıya e-ticaret pazarına taşınmıştır. Zoombutik.com fiyat performansı olarak iddialı bir kadın giyim platformu. Ayrıca Zoombutik.com mobil uygulaması ile de kullanıcılarına ulaşabilen bir yapı olarak dikkat çekiyor.

Zoombutik.com Güvenilir Bir Site Mi?

Bilindiği gibi online alışveriş sitelerinin her geçen gün çoğalmasıyla birlikte bu platformlarda dolandırıcılık yapan birçok işletme de bulunuyor. Özellikle kredi kartı bilgilerinin daha iyi korunması refleksi ile birlikte e-ticaret platformlarına olan güven de tam sağlanamıyor. Peki Zoombutik.com güvenilir bir web sitesi mi ? Zoombutik.com güvenilir olmanın yolunun kullanıcıların kişisel bilgileri ve alışveriş esnasında paylaştığı kredi kartı bilgilerini korumasından geçtiğini bilen bir yapı. Bu yüzden Zoombutik.com kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası ile sitesini güvenli bir hale getirmiş bir yapı. Altyapısını sağlam kuran Zoombutik.com kapıda ödeme seçeneği ile, online alışverişte kuşku içinde olanlar ya da kredi kartı ile alışveriş yapmak istemeyen kullanıcılarını da düşünerek Zoombutik.com güvenilir bir web sitesidir dememiz için üzerine düşeni yapmış bir site.

Zoombutik.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Butik olarak başlayan faaliyetlerini e- ticaret pazarında büyüten Zoombutik.com’da nasıl ürün satın alınır? Öncelikle Zoombutik.com üyelik zorunluluğu olan bir web sitesi değil. Kullanıcılar Zoombutik.com web sitesinde ürünlerini seçerken beden ve renk gibi bazı özelliklerini de belirtmeleri gerekiyor. Zaten site onların seçimini mecbur tutan bir yapıya sahip. Online alışveriş sitelerinin büyük ölçüde tercih ettiği gibi Zoombutik.com sepete ekleme sistemi ile çalışıyor. Kullanıcılar seçtikleri ürün ya da ürünleri sepette toplar ve alışveriş sonrası ödeme sayfasına geçerken site üye girişi ya da Zoombutik.com üyeliksiz giriş yap seçeneğini sunuyor. Zoombutik.com sosyal medya hesapları ile de giriş yapılabilen bir site. Eğer Kullanıcı Zoombutik.com üyesi değilse, Zoombutik.com iletişim bilgilerinin girilmesi gereken bir form sunuyor. Daha sonra ödeme ve Zoombutik.com kargo şirketinin seçimi ile birlikte sipariş oluşuyor. Ayrıca Zoombutik.com sosyal medya hesaplarında da 750k takipçisine ulaşmış bir platform. Kullanıcılar dilerlerse sosyal medya hesaplarından ürün seçip satın alabiliyor. Ayrıca kullanıcılar Zoombutik.com mobil uygulaması üzerinden de alışveriş yapabiliyor

Zoombutik.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Mağazacılık deneyimini online alışveriş pazarıyla birleştirmek isteyen Zoombutik.com ödeme seçenekleri nelerdir? Zoombutik.com kapıda ödeme seçeneği ile güven sorunu aşmak isteyen bir yapı olduğunu daha önce de belirtmiştik. Zoombutik.com alışveriş sonunda kapıdan ödeme seçeneğini tercih eden kullanıcılarına bu ödemenin hangi yolla yapılacağını da sormaktadır. Zoombutik.com kapıda ödeme Nakit ve Zoombutik.com kapıda ödeme kredi kartı seçeneklerinden 1 tanesi seçilmelidir. Tabi online bir platform olarak Zoombutik.com kredi kartı ile ödeme de alıyor. Son olarak dileyen kullanıcılar için Zoombutik.com banka transferi seçeneğini de eklemiş. Ödemesini eft ya da havale yoluyla yapan kullanıcıların web sitesinde bulunan Zoombutik.com havale bildirimleri formunu doldurması gerekiyor.

Zoombutik.com’da Hangi Ürünler Var?

Zoombutik.com müşteri memnuniyeti odaklı bir yapıya sahip. Zaten Zoombutik.com sosyal medya takipçi sayısıyla bunu başarmış bir yapı. Peki Zoombutik.com’da hangi ürünler bulunuyor? Zoombutik.com kadın giyim konusunda uzmanlaşmış bir butik aslında. Ana başlıklar halinde saymak gerekirse Zoombutik.com ürünleri; Zoombutik.com Üst Giyim, Zoombutik.com Alt Giyim, Zoombutik.com Dış Giyim, Zoombutik.com Aksesuar, Zoombutik.com Elbise, Zoombutik.com Tulum, Zoombutik.com Eşofman olarak sayılabilir.

Zoombutik.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

200 TL ve üzeri alışverişlerde Zoombutik.com ücretsiz kargo hizmeti sunuyor. Standart Zoombutik.com kargo ücreti 14 TL olan Zoombutik.com hangi kargo ile çalışıyor? Zoombutik.com MNG Kargo ile çalışmaktadır ve siparişleri 1-5 iş günü içerisinde kullanıcılarına teslim etmektedir.

Zoombutik.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Her kullanıcının alışveriş sonrası problemi olan Zoombutik.com kargom nerede? ve Zoombutik.com Kargom ne zaman gelir? sorularının cevabı aslında çok basit bir şekilde öğrenilebiliyor. Zoombutik.com kargo takibi için sipariş takibi sekmesine e-posta ve sipariş numarasının girilmesi yeterli olmaktadır.

Zoombutik.com İade Koşulları Nelerdir?

Koşulsuz ve şartsız bir şekilde Cayma hakkını kullanmak siteyenler için Zoombutik.com iade süresi teslimattan itibaren 14 gündür. Cayma hakkının istisnai şartları Zoombutik.com sözleşmesinde bulunuyor. Zoombutik.com değişim ve Zoombutik.com iade süreçleri alıcıların talebi ile başlamaktadır. Zoombutik.com değişim hakkını kullanan alıcılar için kargo ücreti alınmamaktadır. Zoombutik.com iadesinde ise bu masraflar alıcıya ait. Cayma hakkını kullanan alıcılar için Zoombutik.com para iadesi gerekli kontrollerin yapılması sonrası yapılıyor.

Zoombutik.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Gelbaba.com web sitesinde sektörler, firmalar, markalar, ürünler ve hizmetler hakkında aradığınız tüm kullanıcı değerlendirmelerini kolayca bulabilirsiniz. Bu değerlendirmeler arasında Zoom Butik yorumları ve şikayetleri de yer almaktadır.

Zoombutik.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi Zoombutik.com iletişim konusunda çok hassas çünkü müşteri memnuniyetinin güçlü ve sağlıklı bir iletişimden geçtiğini bilen bir yapıya sahip. Dileyen kullanıcılar site üzerinde bulunan Zoombutik.com iletişim formunu kullanarak destek alabiliyor. 7/24 kullanıcıların hizmetinde olan Zoombutik.com müşteri hizmetleri numarası da Zoombutik.com iletişim sekmesinde bulunmaktadır. Zoombutik.com iletişim e-postası ise [email protected]

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri