Burgan Bank

Burgan bank Yorumları

Burgan bank Şikayetleri 2021

Burgan bank Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Burgan Bank, ilk olarak 1989 yılında Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adı altında kurulmuştur. Kısa süre içerisinde bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında hatrı sayılır bir başarıya ulaşan ve sektörün önde gelen bankaları arasında anılmaya başlayan Burgan Bank, 2001

alis84
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 ay önce yorumlandı

Ben burganbank maaş müşterisiyim ama sadece 4 ayım kaldı 64 aylık kredinin bitmesine bittiği gün başka bankaya gececem 3 aydır maaş kartım gelecek hala gelecek geldi geliyor yolda geldik ama evde bulamadık gibi saçma sapan sözler şube desen ayrı bir hava arıyorsun biz size döneceğiz diyorlar ne donen ne Arıyan günde 5..6 defa aradığımı biliyorum biz size döneceğiz birde fiziki sağlık testi diye birşey var emeklilere yılda birdefa yapılıyormuş onunda yaptırdık neymiş kimlik eskiymis olmazmış 6 aydır beni rezil ettiler ne çocuğuma EFT yapabiliyorum nede faturalarimi yatiramiyorum başka birinin hesabına yatırıp öyle yapıyorum tüm işlemlerimi yani internet bankaciligina giriş yapılmıyor anliycaguniz hep zorluk hep zorluk subeside müşteri hizmetlerinde yani senin maaşın az biz ugrasamayiz der gibiler neyse 4 ayım kaldı başka banka müşteri kaçırmamak için elinden geleni yapiyor ama burganbank kaçırmak için herşeyi yokuşa sürüyor zaten dışarı cikabilsem kendim yaparım hepsini ama hasta olduğumdan dışarı çıkamıyorum anlaşılan rezil ediyorlar insani

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Burgan Bank Nedir?

Burgan Bank, Türkiye'nin sanayi  ve ticaret alanında en gelişmiş 12 ilinde tam 32 şubesi ile özellikle ticari bankacılık alanında önemli hizmetler vermektedir. Müşterilerinin çözüm ortağı olarak, finansal destek paketleri ve sektör ihtiyaçlarına uygun ürünleri ile işlerini 1989 yılından bu yana özverili şekilde sürdürmektedir. Burgan Bank şubeleri ile iş yeri sahipleri ticari faaliyetlerinin gelişmeleri için doğru finansal adımları atabilir, mevduat faiz oranları ya da kredi faiz oranları hakkında bilgileri talep edebilirler. Burgan Bank hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz, sizler için hazırladığımız yazının devamını, bulunduğunuz sayfanın en alt kısmında bulabilirsiniz. Ayrıca  Burgan Bank kullanıcı deneyimi mesajlarını da inceleyebilirsiniz.

Burgan Bank Hesabı Nasıl Açılır?

Burgan Bank hesap açma işlemi için yapmanız gerekenler oldukça basit. Burgan Bank Güldüren Hesap açma işlemi için web sitelerinde bulunan "Güldüren Hesap Aç" simgesine tıklamanız yeterli. Burgan Bank mobil indir simgesine tıklayarak Burgan Bank mobil uygulaması ile hesabınızı açabiliyorsunuz. Aynı zamanda Burgan Bank şubeleri ve ATM'leri ile de hesap açılış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Burgan Bank Hizmetleri Nelerdir?

Burgan Bank hizmetleri ile müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına uygun olarak çözüm ürünleri sunmaktadır.  Burgan Bank Dijital Bankacılık içerisinde E-mevduat, internet bankacılığı, telefon bankacılığı, yatırım ve kredi gibi seçenekler bulunmaktadır. Burgan Bank Birikim Yönetimi hizmetleri ise, bireysel bankacılık ve yatırım hizmetleri olarak kendi içerisinde ayrılmaktadır. Burgan Bank Kurumsal ve Ticari Bankacılık hizmetleri ile proje finansmanı, mevduat ve yatırım, nakit yönetimi, dış ticaret, sigorta  alanlarında en iyi çözümleri üretmektedir.

Burgan Bank İşlem Limitleri Nelerdir?

Bankaların işlem limitleri kendi iç tüzükleri ve BDDK tarafından belirlenmektedir. Risk analizleri doğrultusunda kendi müşterilerine tanımladıkları limitleri de yine müşteri profiline göre değiştirebilmektedirler. Burgan Bank işlem limitleri bilgisi ya da mevcut limitlerin değişimi için tüm taleplerinizi Burgan Bank telefon bankacılığını arayarak iletebilirsiniz.

Burgan Bank Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Burgan Bank para yatırma işlemleri, şubeler aracılığı ve ATM'ler aracılığı ile yapılabilmektedir. Öte yandan elektronik para transferi sistemleri ile de Burgan Bank para yatırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Burgan Bank Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Burgan Bank para çekme işlemleri için Burgan Bank şubelerinden çekim yapabilir, kendi ATM'lerinden ücretsiz olarak para çekme işlemleri gerçekleştirilebilir. Öte yandan diğer banka ATM'leri aracılığı ile de para çekme işlemi yapılmaktadır.

Burgan Bank Hesabımdan Başka Bir Burgan Bank Hesabına Nasıl Para Yollarım?

Burgan Bank hesaplar arası para transferi işlemine Havale denmektedir. Bu işlem mobil bankacılık ile tamamen ücretsiz olarak yapılabiliyor. Burgan Bank para transferi ve ödeme işlemleri için mobil bankacılık uygulamasını mobil cihazlarınıza yükleyerek kullanabilirsiniz.

Burgan Bank Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

Ticari bankacılık hizmetleri ile oldukça tercih edilir bir isim olarak Burgan Bank ödeme alma ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için Burgan Bank şubelerini ziyaret etmenizi öneririz.

Burgan Bank Şikayetleri ve Yorumları

Burgan Bank şikayet ve yorumlarınız için her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği sitemizi tercih ederek mesajınızın birçok insan tarafından okunmasını sağlayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri