Ana Sayfa gelbaba Hakkımızda

Hakkımızda

Gelbaba

Gelbaba, müşterilerin gerçek bilgiye, şeffaf bir şekilde ulaşabildiği, müşteriler ile yan yana çalışan güvenilir, bağımsız ve referans niteliğinde bir platformdur.

Müşterilerin adil ve doğru bilgiye 1. elden ulaşmasını amaçlayan Gelbaba, tüketici raporlarını ve engin tüketici tecrübelerini tüm kullanıcılar ile doğrudan buluşturan, kar amacı gütmeyen bir üye kuruluşudur. Tüketicilerin satın alma kararlarını objektif tecrübeler üzerine kurmasına imkan vermek; işletmelerin, sunduğu hizmet ve ürünleri aldıkları geri beslemeler ile iyileştirmesinin önünü açmak; adil ve düzenleyici rekabet uygulamalarının yaygınlaşmasını sağlamak amacında olan Gelbaba, uzman yönetici ve teknik kadrosu ile müşteri odaklı ve titiz çalışma anlayışını kullanıcılarının hizmetine sunuyor.

Günümüz dünyasında, artan teknoloji kullanımı ve online işlem adedi müşterilerin güvenilirlik ve doğru bilgiye ulaşma ihtiyaçlarını daha öncelikli hale getiriyor. Tarafsız ve güvenilir bir platform olarak Gelbaba, işi konusunda tutkulu yaklaşımıyla siz müşterilerin satın alma öncesi ve sonrası en iyi hizmeti alabilmenizi sağlayacak gerçek müşteri tecrübelerini sizinle buluşturmaktadır. Gelbaba’nın amacı, bu gerçek tecrübelerden yola çıkarak yaptığınız tüm işlemleri, maddi ve manevi sorunlar yaşamanızı engel olacak şekilde, iç huzuruyla yapabilmenizdir. Gelbaba olarak, sizin için ve sizinle birlikte daha adil, güvenilir, sağlıklı bir dünya yaratmak ve bunun faydasını beraber görmek amacıyla hizmetinizdeyiz..